دکوراسیون اداری به سبک برترین شرکت های دنیا

07 اسفند ، 1401
مبلمان اداری فضا گویا

دکوراسیون اداری به سبک برترین شرکت های دنیا می‌تواند خیلی جذاب باشد و با این که کپی برداری است اما می‌تواند فضای اداره، سازمان یا شرکت شما را بسیار زیبا و لوکس کند. لوکس ترین دکوراسیون های اداری دنیا اغلب متعلق به شرکت های بسیار معروف و شناخته شده بوده و در تمام آنها رفاه و آسایش کارکنان برای بهبود خلاقیت اولویت بالایی دارد. استفاده از سبک های جدید چیدمان و ترکیب تکنولوژی با طبیعت و انتخاب مناسب رنگ ها از مهم ترین ویژگی هایی هستند که در دکوراسیون اداری بهترین شرکت های دنیا به چشم میخورد. اگر به دنبال این هستید که برای چیدمان فضای کاری تان جذاب باشد، این مقاله در مورد دکوراسیون اداری به سبک برترین شرکت های دنیا را بخوانید.

بهترین دکوراسیون های برترین شرکت های دنیا

شرکت‌های معروف بسیاری وجود دارند که دارای دکوراسیون اداری جذابی هستند و هر کدام از مبلمان اداری خاصی استفاده می‌کنند. بعضی از این شرکت از دکوراسیون اداری ساده و بعضی از دکوراسیون اداری لوکس استفاده می‌کنند و انتخاب نوع دکوراسیون را با توجه به نیاز و فعالیتشان انجام می‌دهند. در ادامه با تعدادی از دکوراسیون اداری به سبک برترین شرکت های دنیا آشنا خواهید شد.

دکوراسیون آتلیه سامسن سوئد

یکی از لوکس ترین دکوراسیون های اداری دنیا که در سال 2021 طراحی شده است را می توان در آتلیه سامسون در سوئد مشاهده کرد. استفاده از المان های طبیعی همچون چوب در کنار رنگ های گرم فضایی بسیار آرامش بخش را بوجود آورده است. در دکوراسیون این آتلیه از میزهای چوبی در کنار بار بسیار شیک استفاده شده و لوسترهایی با طراحی مدرن فضا را فوق العاده کرده است. این چیدمان و دکوراسیون اداری توسط استودیو note که از نام های شناخته شده در این حوزه می باشد طراحی شده است. علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، فضای اتاق ها و محل استراحت کارکنان به گونه ای طراحی شده است که آسایش آنها در اولویت قرار گیرد.

لوکس ترین دکوراسیون های اداری

لوکس ترین دکوراسیون های اداری

دکوراسیون لوکس اداری شرکت AEtelier بلژیک

از مهم ترین ویژگی های چیدمان شرکت AEtelier که توسط استودیو آنتون هندیک طراحی شده است می توان به استفاده از سبک صنعتی اشاره کرد. این شرکت که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت دارد، نوعی تلفیق مدرنیته و صنعت را بوجود آورده است. استفاده از رنگ های آبی برای کف و دیوارهای سالن در کنار آشپزخانه و اتاق های نارنجی به ترکیبی بسیار عالی دست پیدا کرده است. برای فضای اتاق جلسات به منظور ایجاد آرامش بیشتر از رنگ های خنثی استفاده شده است.

دکوراسیون اداری شرکت Etsy بروکلین

دعوت طبیعت به محیط های کاری یکی از بهترین راهکارها برای کاهش استرس و اضطراب کارمندان می باشد و نقش آن را در زیباسازی دکوراسیون اداری شرکت Etsy بروکلین براحتی می توان احساس کرد. مهم ترین چیزی که در چیدمان و طراحی داخلی این شرکت به چشم میخورد، دیوار سبز بسیار بزرگ و استفاده از اوریگامی در سقف آن می باشد. ترکیب رنگ های بسیار جذاب و گرم در کنار هم باعث شده است سقف سالن اداری منحصر به فرد و خلاقانه شود.

دکوراسیون لوکس اداری
دکوراسیون لوکس اداری

دکوراسیون دفترکار خانوادگی آمستردام

از دیگر گزینه هایی که لوکس ترین دکوراسیون اداری دنیا در آن به کار رفته است، دفتر کار خانوادگی در آمستردام می باشد. این دفتر کار توسط گروه framework طراحی شده و استفاده از آثار هنری و مبلمان های کلاسیک باعث شده است تا فضای کار به محیطی مملو از آثار هنری تبدیل شود. دیوارپوش چوبی ساخته شده از چوب بلوط در کنار وسایل فلزی برنجی و مبلمان اداری کلاسیک فضا را بسیار لوکس و مجلل کرده است.

دکوراسیون دفترکار

دکوراسیون دفترکار

دکوراسیون اداری شرکت گوگل

در تمام دنیا دفاتر کار شرکت گوگل شهرت بالایی پیدا کرده اند و مهم ترین ویژگی آن، توجه بسیار زیاد به رفاه و شرایط روحی و جسمی کارمندان در حین کار است. در تمام دفاتر کار گوگل در سراسر دنیا، استفاده از میز مدیریت و مبل و صندلی های رایج جایگاهی نداشته و بیشتر به سمت استفاده از تجهیزات خلاقانه گرایش پیدا کرده اند. استفاده از پانل سقفی که در واقع نوعی صفحه نمایش می باشد در کنار دیوارپوش های جاذب صوت و تاب های متعدد در کنار وسایل اسکی فضای کاری گوگل را آرامش بخش و در عین حال لوکس و منحصر به فرد کرده است.

دکوراسیون اداری شرکت گوگل

دکوراسیون اداری شرکت گوگل

مطالب پربازدید فضاگویا را از دست ندهید!

دکوراسیون اداری شرکت اپل

به همان اندازه که محصولات اپل خاص و منحصر به فرد و لوکس می باشد، فضای کاری آن نیز دارای این ویژگی است. مهم ترین ویژگی دکوراسیون اداری شرکت اپل که باعث لوکس تر دیده شدن آن شده، دکوراسیون سبک مینیمال است. رنگ های روشن و سفید و حذف پیچیدگی ها و حفظ زیبایی فضای کاری آن را فوق العاده کرده است. معماری ساختمان شرکت اپل دایره ای بوده و فضای بسیار باز و بزرگ با چشم انداز عالی در ایجاد شده است.

دکوراسیون لوکس اداری Airbnb

شرکت Airbnb که از استارت آپ های بسیار موفق در تمام دنیا محسوب میشود، در حوزه گردشگری و رزرو هتل و اقامتگاه فعالیت دارد. طراحی دکوراسیون اداری این شرکت معروف با نوع فعالیت آنها تناسب زیادی دارد و می توان آسایش حین سفر را در زمان کار به خوبی احساس کرد. جالب است بدانید که در این شرکت معروف خبری از میزهای کلاسیک و اتاق های دربسته و خشک و بی روح نیست و کارمندان در فضایی شبیه به چادر مسافرتی کار می کنند.

دکوراسیون لوکس اداری Pangaea ژاپن

شرکت Pangaea در توکیو ژاپن از دیگر مواردی می باشد که لوکس ترین دکوراسیون اداری را استفاده کرده است. مهم ترین ویژگی که در چیدمان فضای کاری این شرکت به چشم میخورد، استفاده از متریال چوب با طرح و مدل های قوس دار است. در واقع میز و مبلمان اداری استفاده شده در این شرکت شبیه به نوار پر از پیچ و خم می باشد که در کنار کفپوش آبی و صندلی های ساده فلزی جلوه ای منحصر به فرد پیدا کرده اند.

دکوراسیون لوکس اداری Pangaea ژاپن

دکوراسیون لوکس اداری Pangaea ژاپن

دکوراسیون شرکت سیتی بانک سنگاپور

مهم ترین ویژگی به کار رفته در دکوراسیون و چیدمان سیتی بانک سنگاپور، استفاده از درختان نخل و گل و گیاه در کنار آلاچیق های چوبی می باشد. به همین دلیل فضایی بسیار آرام در این شرکت ایجاد شده که استرس و تنش های کارهای بانکی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

دکوراسیون شرکت سیتی بانک سنگاپور

دکوراسیون شرکت سیتی بانک سنگاپور

دفتر کار رادیو پاندورا اورکلند

فضای کار رادیو پاندورا که شبیه به سوله می باشد و سقف آن صنعتی طراحی شده است، طراحی داخلی مدرن و خلاقانه دارد. اتاق های ملاقات این دفتر کار شبیه به حروف RADIO می باشد که در کنار استفاده از رنگ آبی و سفید و میزهای چوبی جلوه فوق العاده ای پیدا کرده اند.

دکوراسیون شرکت نایکی NIKE

دکوراسیون شرکت نایکی NIKE

دکوراسیون شرکت نایکی NIKE

نایکی از نام های شناخته شده در زمینه تولید کفش و لباس ورزشی می باشد و فضای کاری آن کاملا مدرن است. کفپوش های چوبی در کنار صندلی های گرد چرم، ون نارنجی در طبقه بالای دفتر و طرح مایکل جردن روی یکی از دیوارهای آن در کنار هم باعث شده اند تا نام نایکی در لیست معروف ترین شرکت های دنیا با لوکس ترین دکوراسیون های اداری قرار گیرد.
علاوه بر موارد فوق، گزینه های دیگری همچون شرکت یوتیوب، لینکداین، آمازون نیز دارای لوکس ترین دکوراسیون اداری می باشند که خلاقیت و زیبایی را با هم تلفیق کرده اند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi