در هنگام خرید میز مدیریت چه نکاتی حائز اهمیت است

04 خرداد ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

میز مدیریت از جمله میزهای مهم در یک اداره است که باید به آن توجه کرد. مدیر یک بخش مهمترین فرد آن بخش از اداره است که شیک بودن و خاص بودن میز مدیر باعث بالا رفتن پرستیژ کاری شرکت می شود. اما برای خرید میز مدیریت به نکاتی باید توجه کرد که بتوان یک میز مناسب همراه با زیبایی و کیفیت بالا خریداری کرد.

میز مدیریت

انتخاب میز مدیریتی مناسب

میز مدیریت باید یک میز متوسط و یا شاید بزرگ باشد. به دلیل حجم کاری زیاد مدیر، میز باید فضای کافی را برای او داشته باشد و همچنین کیفیت بسیار خوبی را دارا باشد. میز مناسب باید با توجه به فردی که پشت میز قرار می گیرد ارتفاع مناسب داشته باشد و همچنین از نظر بزرگی و پهن بودن میز قابل دسترسی راحت باشد و دارای فضای کافی باشد که وسایل با نظم مشخصی درون آن قرار گیرد.

بهتر است از میزهای ارگونومیک استفاده شود. علم ارگونومیک علمی است که اقدام به ساخت ابزار و وسایلی می کند که سلامتی انسان را حفظ کند. میز ارگونومیک با توجه به زیبایی که دارد از سلامتی انسان در برابر آسیب های جسمی مراقبت می کند.

میز مدیریت

انواع میز مدیریتی

میز مدیریتی بر اساس سبک کار و فضای کار و همچنین نوع چیدمان و شکل دفتر انواع مختلفی دارد. استفاده از میزهایی با متریال ام دی اف یک میز شیک و با دوام می تواند باشد. البته بهتر است بر حسب نوع فعالیتی که فرد انجام می دهد باید میز را خریداری کرد. اگر کار با سیستم نیاز است میز مناسب برای کامپیوتر خریداری شود و یا از پوشه ها و مدارک و اسناد استفاده می کند میزی که به راحتی پوشه ها و مدارک را در خود جای دهد، نیاز است و اگر هر دو این موارد لازم است، از میز دو تیکه باید استفاده شود. بودجه ای که برای خرید میز مدیریت نیاز دارید باید بیشتر از میزهای معمولی باشد چرا که میز مدیر باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و در اداره باید خاص باشد.

قیمت میز مدیریت و خرید میز مدیریت 

برای خرید این مدل میز ابتدا باید میزان بودجه ای را که برای خرید اختصاص داده اید را در نظر داشته باشید، سپس نوع طراحی اتاق کار را بررسی کنید و میزی را که مورد نیاز و مناسب با فعالیت و کسب کار شما است را انتخاب کنید، سپس مدل های مختلف را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که باید از فروشگاه های معتبر کالای خود را خریداری کنید و از کیفیت کار مطمئن باشید و سپس اقدام به خریداری کنید.

میز مدیریت باید دارای فضای مناسب برای حجم کارهای او باشد که کارها با نظم لازم پیش رود. جدای از کیفیت لازم که باید میز داشته باشد طراحی میز هم بسیار مهم است طراحی میز باید وابسته به سبک و نوع کار باشد. باید میز به گونه ای طراحی شده باشد که به فضای اتاق زیبایی ببخشد و با سایر مبمان اداری اتاق خماهنگی داشته باشد و در جلساتی که در اتاق صورت می گیرد به اندازه کافی کارآمد باشد.

میز مدیر برای کارهای اپراتوری ساخته نشده است  و مدیران معمولا ساعت های طولانی را پشت میز می نشیند و  کارهای روزمره و نظارتی اداره را انجام می دهد پس میز باید به گونه ای باشد که فرد دچار خستگی نشود و بتواند ساعت های طولانی را پشت میز بنشیند.

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد قیمت میزهای مدیریت با توجه به جنس و اندازه ای که دارد متفاوت است. اگر به دنبال کیفیت بالای میز و همچنین خاص بودن میز هستند باید هزینه بیشتری را برای این بخش در نظر بگیرید. این میزها در بازار قیمت های متفاوتی دارند که می توان آنها را از 700.000 تومان به بالا خریداری کرد. اما هرچه که قیمت میزها بیشتر باشد کیفیت میز بالاتر خواهد رفت

میزهای مدیریت باید خاص ترین و شیک ترین و همچنین با کیفیت ترین میز در یک اداره باشد تا بتواند در نظر اول جلب توجه کند.

میز مدیریتی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi