پارتیشن بهتر است در چه قسمتی قرار گیرد؟

18 اردیبهشت ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

پارتیشن بندی همواره یکی از مهمترین مسائلی است که افراد مختلف بیشتر مواقع با آن درگیر بوده اند، ما در این مطلب قصد داریم نکات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده کردن از این نکات بتوانید به خوبی پارتیشن خود را در محل مناسبی قرار دهید تا علاوه بر اینکه بهترین کاربرد را برای شما داشته باشد فضای زیادی را نیز از محیط کار و یا زندگی شما نگیرد. بنابراین اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به پارتیشن بندی محل کار خود هستید به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی درباره پارتیشن بندی و اینکه بهتر است پارتیشن را در چه قسمتی از محل کار خود قرار دهید بدست آورید.

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی اداری به این صورت است که شما باید پارتیشن ها را در قسمت های جدا کننده محل کار خود قرار دهید تا بتوانید قسمت های مختلف را از یکدیگر شناسایی کنید، یکی از توصیه های کاربردی برای اینکه بتوانید بخش های مختلف محل کار خود را از یکدیگر جدا کنید این است که حتما از پارتیشن های اداری در کنار یکدیگر استفاده کنید تا به این ترتیب بتوانید باعث شوید که فضای کمتری در محیط کار شما گرفته شود. یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که در پارتیشن بندی در محل کار خود باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که سعی کنید پارتیشن اداری خود را در چهار گوشه محل کار خود قرار دهید چرا که اگر از پارتیشن ها در قسمت های میانی محل کار خود استفاده کنید علاوه بر اینکه محل کار شما زیبایی خود را از دست می دهد بلکه این نوع پارتیشن بندی می تواند دست و پا گیر نیز شود. در پارتیشن بندی اداری سعی کنید که برای هر بخش یک پارتیشن قرار دهید. اگر در محل کار خود قصد دارید از تعداد زیادی از پارتیشن ها استفاده کنید و مجبور هستید که پارتیشن های خود را در قسمت میانی محل کار خود نیز قرار دهید به شما توصیه می کنیم برای این کار از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید.

پارتیشن بندی اداری

در محیط های عمومی پارتیشن ها را در کدام قسمت ها قرار دهیم؟

یکی از مهمترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که در شرکت ها و یا سایر محل های عمومی بهتر است که پارتیشن ها را در کجا قرار دهیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اولین نکته ای که برای قرار دادن پارتیشن ها که از انواع مبلمان اداری به شمار می آیند در این مکان ها باید به آن توجه داشته باشید این است که باید پارتیشن ها را در محلی قرار دهید که تمامی افراد و مراجعین بتوانند به راحتی آن را مشاهده کنند و به صورت کلی در یک قسمت با دید مناسب باشد. معمولا پارتیشن ها در چنین محل هایی برای اطلاع رسانی استفاده می شود، به عنوان مثال در بسیاری از مراکز عمومی یک بخش اطلاعات وجود دارد که در آن یک پارتیشن قرار گرفته است، این پارتیشن باید در مکانی قرار داشته باشد که هر کسی با ورود به آن محل بتواند به راحتی آن را مشاهده کند و برای پرسیدن سوالات خود به آن مراجعه کند.

در محیط های عمومی پارتیشن ها را در کدام قسمت ها قرار دهیم؟

پارتیشن بندی در منزل

معمولا در خانه های کوچک به دلیل وجود نداشتن اتاق خواب استفاده از پارتیشن بندی مناسب می تواند باعث شود تا منزل شما جلوه زیباتری را به خود بگیرد و علاوه بر این فضای بیشتری نیز در منزل شما به وجود آید، اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به پارتیشن بندی منزل خود هستید به شما توصیه می کنیم در هنگام پارتیشن بندی حتما یک فضای خالی از گوشه های منزل خود را به پارتیشن اختصاص دهید تا به این ترتیب فضای بیشتری را در منزل خود در اختیار داشته باشید و همینطور سعی کنید پارتیشن منزل خود را در قسمتی از منزل قرار دهید که کمتر مورد استفاده  قرار می گیرد و به عنوان پذیرایی از آن استفاده نمی کنید.

پارتیشن بندی در منزل

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi