نکاتی مهم در انتخاب و خرید میز و صندلی اداری

03 اسفند ، 1401
مبلمان اداری فضا گویا

انتخاب و خرید میز و صندلی اداری مناسب اهمیت بسیاری دارد و نکاتی دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. با این نکات می‌توانید یک انتخاب درست، مناسب و استاندارد با توجه به نیازتان داشته باشید. میز و صندلی اداری، یکی از مهمترین اجزای یک اداره و شرکت می باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی به عمل آمده زیرا، هر کارمند ساعات زیادی از روز خود را بر روی میز و صندلی اداری می گذراند. این محصول علاوه بر استاندارد هایی که باید داشته باشد زیبا و با کیفیت نیز باید باشد، زیرا در زیبایی فضای شرکت یا اداره نقش مهمی ایفا می کند. در ادامه نکاتی مهم در انتخاب و خرید میز و صندلی اداری به شما خواهیم گفت.

چرا انتخاب میز و صندلی اداری اهمیت دارد؟

با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از افراد در انتخاب میز و صندلی اداری دقت زیادی می‌کنند می خواهیم بدانیم که چرا انتخاب مبلمان اداری دارای اهمیت است؟ نکته اول اینکه اگر شما بتوانید میز و صندلی اداری مناسب برای شرکت و یا اداره خود تهیه کنید، به طور حتم کارمندان شما احساس راحتی بیشتری خواهند کرد و بازدهی کار آنها بیشتر خواهد بود. انتخاب میز و صندلی اداری علاوه بر اینکه باید راحتی کارمندان را فراهم کند همچنین باید متناسب با محیط کار بوده و بر اساس ماهیت کسب و کار شما، انتخاب شود. خرید میز و صندلی اداری با کیفیت و مستحکم موجب خواهد شد که چند سالی بابت خرید میز و صندلی خیالتان راحت باشد زیرا هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید تا میز و صندلی اداری فرسوده شود.

میز و صندلی اداری

ویژگی های صندلی اداری

در هنگام انتخاب صندلی اداری، توجه داشته باشید که محصول مورد نظر دارای پشتی مناسب و قابل تنظیم، دسته قابل تنظیم، نشیمنگاه نرم، پایه چرخان، پشتی ضد تعریق و ارتفاع مناسب باشد؛ زیرا یک کارمند بیشتر ساعات روز خود را بر روی صندلی طی می کند بنابراین اگر میز و صندلی اداری دارای کیفیت کافی نباشد مشکلات زیادی اعم از کمر درد و گردن درد برای فرد ایجاد خواهد شد که این عوامل موجب می شود کارمند نتواند در ساعات اداری کار مفید زیادی انجام دهد. اما اگر یک کارمند بر روی صندلی نرم و راحتی نشسته باشد به طور حتم بازدهی کارش بیشتر خواهد شد و رضایت کاملی از محیط کار خود خواهد داشت.

میز و صندلی اداری

ویژگی های میز اداری

در انتخاب میز اداری باید دقت شود که میز متناسب با شغل هر فرد بوده و آرامش و راحتی پرسنل را فراهم کند. اگر شما هم قصد خرید میز اداری برای دفتر کار و یا شرکت خود را دارید بهتر است در ابتدا کیفیت و جنس میز را مورد بررسی قرار دهید زیرا با توجه به اینکه تعویض میز اداری بسیار هزینه بر است اگر در انتخاب این محصول دقت به عمل  نیاورید احتمالاً مجبور می شوید که برای خرید میز اداری دو برابر هزینه کنید. از مهمترین ویژگی های یک میز اداری خوب می توان به ارتفاع آن، جنس مرغوب میز، داشتن چند کشو، محلی برای قرار دادن سیستم کامپیوتر و .... می باشد. با توجه به اینکه از میز اداری استفاده های متفاوتی می شود طبیعتا این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

میز و صندلی اداری

انواع میز اداری

همانطور که گفته شد انتخاب میز و صندلی اداری، برای هر اداره و شرکتی در جایگاه نخست قرار دارد. با توجه به اینکه از میزهای اداری برای شغل های متفاوتی استفاده می شود این محصول دارای انواع مختلفی بوده که عبارتند از میز کارمندی، میز مدیریتی، میز منشی، میز کامپیوتر، میز پذیرش، میز ال شکل و میز یو شکل که در ادامه چند نمونه از این‌ها را توضیح خواهیم داد.

میز کامپیوتر: از این نوع میز معمولا در بیشتر اداره ها و منازل استفاده می شود که باید محلی مناسب برای کیس و کیبورد داشته باشد.
میز پذیرش: نوع دیگر میز و صندلی اداری، میز پذیرش می باشد که زیبایی طرح این میز حرف اول را می زند، زیرا مراجعه کنندگان به شرکت شما در ابتدای کار به پشت این میز مراجعه می کنند.
میز ال شکل: معمولا از این میزها در بخش پذیرش استفاده می شود که مهمترین هدف ساخت این میزها استفاده حداکثر از فضا می باشد.
میز یو شکل: این نوع میز اداری که به شکل یو انگلیسی است برای شغل های چند منظور استفاده می شود.

میز و صندلی اداری

خرید میز و صندلی اداری

در ابتدای این مقاله به ویژگی های میز و صندلی اداری پرداختیم تا شما مشتریان عزیز در هنگام انتخاب این محصول بتوانید نوع مناسب آن را خریداری کنید. اگر شما هم به دنبال خرید این وسایل هستید توجه داشته باشید که یکی از راه های مطمئن و آسان برای خرید مبلمان اداری تهیه آن از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های مجازی می باشد.. خوشبختانه هم اکنون بسیاری از فروشگاه های مجازی میز و صندلی اداری را، با قیمت بسیار مناسبی در سراسر ایران عرضه می کند و هموطنان می توانند از طریق سایت های اینترنتی در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را سفارش داده و درب خانه تحویل بگیرند. قیمت میز و صندلی اداری در این فروشگاه ها به دلیل حذف واسطه ها بسیار مناسب می باشد. یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی مبلمان اداری، استفاده از مشاوره متخصصین این سایت ها می باشد به طوری که مشاورین به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان بوده و اگر شما در هنگام خرید میز و صندلی اداری با مشکلی مواجه شدید می‌توانید از این افراد کمک گرفته و بهترین و زیباترین میز و صندلی را با توجه به ماهیت شغل خود انتخاب کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi