ساخت پارتیشن اداری با قیمت مناسب

06 مرداد ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

از نکات حائز اهمیت در دکوراسیون انتخابی برای محیط‌کار هنگامی است که با کمبود فضا مواجه هستیم .در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن اداری ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند. قیمت پارتیشن اداری از  مهم ترین نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. جهت ایجاد فضای آرامش بخش برای کارمندان و رفع مزاحمت های ناشی از کمبود فضا و رفت و آمدهای مکرر و بی ملاحظه ی مراجعه کنندگان پارتیشن بندی اداری راهکار مناسبی به نظر می رسد. بلندی و سایز پارتیشن اداری از مهم ترین نکات در انتخاب پارتیشن به شمار می رود. طراحان شرکت با مهارت فراوان و به کار گیری تجربه چندین ساله شما را در انتخاب و نصب پارتیشن اداری کمک خواهند داد. پارتیشن اداری در دسته ی مبلمان اداری قرار می گیرند.

 ساخت پارتیشن اداری با قیمت مناسب

در هنگام ساخت پارتیشن اداری علاوه بر قیمت پارتیشن اداری فریم نیز مورد توجه قرار می گیرد. مثلا می توانید از گره چینی منبت کاری و انواع دیگری از هنرهای تزئینی متناسب با سلیقه و علایق شما برای بخش های دلخواهتان استفاده کنید. قسمت هایی از محیط کار که فعالیت های ویژه در آن صورت می گیرد به وسیله ی پارتیشن هایی از جنس چوب و یا شیشه از همدیگر جداسازی می شوند. این پارتیشن های اداری انتخاب شده می توانند از نوع  سندبلاست باشند که با کمک پیچ روی زمین نصب می‌شوند. بر اساس جنس انتخاب شده قیمت پارتیشن اداری متفاوت خواهد بود.

مزیت های استفاده از پارتیشن‌ اداری

افزایش تمرکز زیبایی محیط کار و مقرون به صرف بودن از لحاظ اقتصادی از جمله ی مزایای استفاده از پارتیشن اداری محسوب می‌شود. که در ادامه شرح مختصری راجع به هر کدام می دهیم.

افزایش تمرکز

ایجاد یک حریم بین کارمندان با استفاده از پارتیشن اداری امکان پذیر است تا با این عمل حواس پرتی کارمندان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. با انجام این کار کارمندان به سطح خوبی از تمرکز در کار و افزایش دقت می رسند. قابل ذکر است از مواردی که بر کارایی کارمندان تاثیر فراوانی دارد می توان گفت حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از ورود سر و صدا به داخل اتاق‌ها هستند که پارتیشن های اداری سفارشی این موارد را به خوبی رعایت می کنند.

فضای کاری زیبا

چشم انداز زیبای محیط کار تاثیر فوق العاده ای بر روحیه کارمندان دارد. امروزه انواع متنوعی از پارتیشن های اداری با جنس و رنگ و طرح های متفاوتی ساخته شده است.  مواد ساخت پارتیشن های اداری چوب آلومینیوم گچ تخته کامپوزیت و شیشه می باشند که تاثیر بسزایی بر روی قیمت پارتیشن اداری دارند.                  

صرفه جویی اقتصادی

پارتیشن های اداری به علت داشتن قابلیت جابجایی  در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می کنند به عبارت دیگر هر زمانی که قصد تغییر دکوراسیون اداری داشته باشید به راحتی قادر به انجام این کار خواهید بود. می توانید پارتیشن ها را باز کرده و در مکان دلخواه نصب کنید. با انجام این کار مشکلات ناشی از بازسازی کامل را نخواهیم داشت.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره متشکل از جداره های ام دی اف و شیشه می باشد. ابعاد جداره ها  گوناگون است و می تواند تا ارتفاع  سقف بلند نیمه بلند ارتفاع کوتاه  باشد . سلیقه ی مشتریان در این امر دخیل می باشد و مطابق با سفارش مشتریان  و به دلخواه آنان ساخته می شود. در پارتیشن هایی که ام دی اف استفاده می شود ضخامت 16 میلیمتری می باشد. این نمونه پارتیشن‌ها را در هر ابعادی که بخواهید می توان مورد استفاده قرار داد . قابلیت نصب تجهیزات قفل و برق آلات بر روی جداره های این پارتیشن ها امکان پذیر می باشد. شیشه ی مورد استفاده در این پارتیشن ها 6 میلیمتری می باشد. ظاهر آن ها می تواند به سه صورت ساده تمام سند بلاست و یا سندبلاست راه مات یافت می شود. از امکاناتی که این پارتیشن ها دارند توانایی حک لوگوی سفارش شده به صورت سندبلاست می باشد. از مزیت های اساسی این پارتیشن ها میتوان به ارزان بودن قیمت پارتیشن اداری  سبک بودن و قابلیت جابجایی آسان آن‌ها اشاره کرد. از معایب غیر قابل انکار آن می توان به عایق نبودن نسبت به صدا و حرارت اشاره کرد.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن دو جداره

کاربرد اصلی این پارتیشن ها پیشگیری از مزاحمت های دیداری و شنیداری می باشد. در ساخت این پارتیشن ها به دلیل زیبایی عایق صوتی  و آکوستیک بودن از شیشه های دو جداره مات استفاده می شود. ام دی اف مورد استفاده در این پارتیشن ها دارای ضخامت 16 میلیمتری می باشد. انتخاب  ارتفاع پارتیشن ها بر حسب عایق شدن صوتی و گردش جریان هوا می باشد. از مزایای پارتیشن دو جداره می توان به مقاومت در برابر رطوبت عایق صدا و حرارت  قابلیت جابجایی اشاره کرد.به علت کاربردهای متنوع از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه میباشند و قیمت پارتیشن اداری با این ویژگی ها معقول به نظر میرسد.

با توجه به مطالب ذکر شده  اگر تنها قیمت پارتیشن اداری و پارتیشن اداری ارزان مد نظر شماست  پارتیشن تک جداره جهت خرید پیشنهاد می شود.

انواع طرح‌ های پارتیشن‌های اداری

طرح  Wannabetree، طرح  بادی، طرح  سازگار با محیط زیست، طرح  شیشه‌ای بدون قاب

پارتیشن اداری دو جداره


قیمت پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری در حقیقت جهت تقسیم فضای کاری مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت پارتیشن اداری  به عوامل زیر بستگی دارد

پارتیشن اداری  تک جداره باشد و یا دو جداره انتخاب شده باشد بر همین اساس مقدار مواد به کار رفته در قیمت پارتیشن اداری موثر خواهد بود.

جنس پارتیشن اداری  که هر چه جنس مرغوب تر باشد قیمت پارتیشن اداری بالاتر خواهد بود.

ارتفاع پارتیشن

تعداد پنل های پارتیشن

انتخاب طرح های پیچیده

خدمات پس از فروش و گارانتی باعث افزایش قیمت پارتیشن اداری خواهد شد.

برند پارتیشن خریداری شده تاثیر فوق العاده ای در قیمت پارتیشن اداری دارد. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi