بررسی پارتیشن های مخصوص اداره ها

06 مرداد ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

پارتیشن ها امروزه نه تنها در فضاهای خانگی بلکه در اداره ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. دانستنی هایی درباره کاربرد پارتیشن اداری و همچنین ساخت پارتیشن اداری و قیمت پارتیشن اداری را در این متن بررسی خواهیم کرد. گاهی در طراحی داخلی منزل و یا محل کار آنچه اهمیت فراوان دارد ساده و کم‌هزینه بودن دکوراسیون می باشد تا در عین حال که آرامش و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد هزینه زیادی نیز برای شما نداشته باشد.                       

کاربرد پارتیشن

پارتیشن ها امروزه بسیار مورد استفاده واقع می شوند و انواع آن ها در مدل ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشد. قیمت پارتیشن اداری نیز بنا بر نوع آن متفاوت می باشداز جمله کارایی این محصول آن است که اگر می خواهید فضایی بزرگ را به چند اتاق مجزا تقسیم کنید می توانید بدون هزینه های اضافی و بدون گذاشتن وقت زیاد این کار با بدون بنایی با نصب پارتیشن ها انجام دهید.

همچنین اگر قسمتی از فضای شما وجود دارد که شما نمی خواهید آن را کسی ببنید می توانید از این محصول استفاده نمایید. خصوصی سازی قسمتی از فضا از جمله کارایی این محصول می باشد. مناطقی از اداره و یا منزل تان که دارای ستون و منطقه ای پرت می باشد که ظاهر منزل را زشت کرده است را می توانید با این پارتیشن بپوشانید. از این محصول برای دکوراسیون منزل نیز استفاده می شود که برای این منظور باید از مدل های طرح دار آن استفاده نمود.

استفاده از پارتیشن ها

امروزه استفاده از این پارتیشن ها بسیار رایج می باشد و انواع مختلفی از آن نیز در بازار برای استفاده موجود است که قسمت پارتیشن اداری نیز بنابر هر مدل متفاوت خواهد بود.از انواع آن نیز پارتیشن ثابت و متحرک را می توان نام برد که پارتیشن ثابت نیاز به نصب داشته و همانند یک دیوار عمل می کند اما پارتیشن متحرک را می توانید به صورت آماده از بازار تهیه کنید و در هر مکانی که می خواهید آن را بگذارید.استحکام نوع اولیه به طور حتم بیشتر می باشد.

 بررسی پارتیشن های مخصوص اداره ها

مزایای پارتیشن

این پارتیشن اگر با طرح های مناسب محیط خریداری شود می تواند به محیط خود زیبایی و وقار خاصی ببخشد. این وسیله بسیار بهتر از آن است که بخواهید در محلی از اداره و منزل تان دیوار بکشید؛ زیرا همه ما با دردسرهای بنایی آشنا هستیم و می دانیم چه هزینه و وقتی می برد همچنین اگر بخواهید این کار را در اداره انجام دهید دیگر مناطق اطراف را نیز تحت تاثیر قرار داده و همچنین موجب اذیت اطرافیان و سایر کارکنان می گردد. قیمت پارتیشن اداری بسیار مقرون به صرفه تر از بنایی می باشد. همچنین دیوارها نمایی خوبی به اداره و یا منزل نمی دهند و حتی محیط را بسیار کوچک تر از آن چه که هست نشان می دهند. در صورتی که از کشیدن دیوار پشیمان شوید باید مجددا بنایی کنید و دیوار را خراب نمایید اما استفاده از پارتیشن این مشکلات را ندارد.

انواع پارتیشن

پارتیشن ها در دو نوع تک جداره و دو جداره در بازار موجود می باشند که قیمت پارتیشن اداری در این دو نوع متفاوت خواهد بود. پارتیشن های گلاس و اگوستیک نیز از دیگر انواع پارتیشن ها می باشند. قیمت پارتیشن اداری در انواع مختلف بر حسب کارایی آن ها متفاوت خواهد بود.

پارتیشن یک جداره یک پارتیشن اداری ارزان می باشد که فقط فضاها را از یکدیگر جدا می کند و از لحاظ تنوع مدل خیلی نیست. این نوع از پارتیشن عایق صدا نبوده و فقط برای جدا کردن و تقسیم یک فضا به بخش های کوچکتر کاربرد دارد. اگر قیمت پارتیشن اداری برای شما خیلی مهم است این مدل برای شما مناسب است.در هر دو مدل از انواع پارتیشن عرض استاندارد 10 سانتی متر و ارتفاع آن نیز 210 سانتی متر می باشد که البته ارتفاع آن به مقدار دلخواه و مورد نیاز شما قابل تغییر می باشد. قیمت پارتیشن اداری تک جداره بسیار مقرون به صرفه تر و نصب آن نیز سریع تر و آسان تر می باشد.

قیمت پارتیشن اداری دوجداره تقریبا در حدود دو برابر یک جداره می باشد.زیرا مقدار ماده مصرفی در آن برای استحکام بیشتر و کیفیت دو برابر یک جداره می باشد که این موضوع تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد. اما مزیت آن نیز تنوع و مدل های بیشتر و عایق صوتی بودن آن می باشد که همین موضوع باعث افزایش قیمت پارتیشن اداری دوجداره شده است.

 بررسی پارتیشن های مخصوص اداره ها

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری بر حسب موادی که در ساخت آن به کار رفته ، دست مزد سازنده و اندازه آن تعیین می شود. در بازار امروزه قیمت پارتیشن اداری دو جداره که مواد بیشتر در آن به کار رفته و از استحکام بهتری نیز برخوردار است در حدود متر مربعی 300،000 تومان می باشد. همچنین قیمت پارتیشن اداری گلاس که از ام دی اف گلاس تهیه شده است در حدود 400،000 تومان می باشد که البته این قیمت بنا بر مقدار مصرفی از ام دی اف گلاس متغیر خواهد بود. قیمت پارتیشن اداری اگوستیک نیز تا اندازه ای مناسب است و عایق  صوتی مناسبی نیز می باشد و متر مربعی در حدود 300،000 تومان در بازار قیمت گزاری می شود که بر حسب کیفیتی که دارد مبلغ بسیار ارزان و مناسبی خواهد بود.

 بررسی پارتیشن های مخصوص اداره ها

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi