انتخاب پارتیشن اداری بر مبنای قیمت

14 دی ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

در بسیاری از ادارات و شرکت ‌ها از پارتیشن اداری استفاده می ‌شود. از آن جا که پارتیشن اداری مصرف روزانه زیادی ندارد قیمت پارتیشن اداری برای ما امری مهم است؛ اما باید در نظر داشت که علاوه بر قیمت باید کیفیت را نیز در انتخاب خود مدنظر قرار دهیم. اگر قیمت پارتیشن اداری خیلی کم باشد ممکن است کیفیت لازم را نداشته و ما مجبور به هزینه مجدد شویم. در این مقاله قصد خواهیم داشت انتخاب پارتیشن های اداری را بر مبنای قیمت را بررسی کنیم.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن ‌بندی معمولا بر اساس مواد مصرفی و نوع پارتیشن، دستمزد کارکنان و ابعاد اجرا شده است. علاوه بر این، نوع معماری هر محصول در قیمت تعیین کننده است. به طور مثال یک پارتیشن ارزان لزوما نمی تواند پاسخگو نیاز ما باشد، همان طور که قیمت پارتیشن اداری بالا تضمین کننده کیفیت آن نیست. گاهی اوقات قیمت بالا به دلیل فنی است و نمی‌ توان 2 محصول با قابلیت فنی متفاوت را فقط بر اساس قیمت مقایسه کنیم. خرید پارتیشن اداری استاندارد با مواد با کیفیت و قیمت مناسب در ایجاد یک محیط مناسب به ما کمک خواهد کرد.

پارتیشن عایق صداقیمت پارتیشن عایق صدا 

پارتیشن اداری تک جداره

این پارتیشن از جداره‌ هایی با جنس فریم یا شیشه تشکیل شده‌ اند. با توجه به نیازهای افراد ابعاد این پارتیشن در دو نوع  کوتاه بلند و نیمه بلند متغیر است. این نوع پارتیشن یک پارتیشن ارزان، سبک با خاصیت جابه جایی راحت است اما نسبت به صدا و حرارت عایق نیست. پارتیشن تک جداره انواع مختلفی دارد. قیمت پارتیشن اداری تک جداره ام دی اف در محدوده 200 تا 250 هزار تومان به ازای هر متر مربع است. در این پارتیشن از ام دی اف 16 میلی متری استفاده می شود. قیمت پارتیشن اداری تک جداره (6 میل آلومینیوم) در حدود 77 هزار تومان و قیمت پارتیشن اداری تک جداره (16 میل آلومینیوم) 110 هزارتومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن اداری تک جداره (16 میل آلومینیوم لترون) 100 هزار تومان به ازای هر متر مربع است.

 پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف

از پارتیشن دو جداره برای جلوگیری از مزاحمت دیداری و شنیداری استفاده می شود. در این نوع پارتیشن سه لایه ام دی اف اجرایی داریم که لبه های آن ها با نوار PVC عایق شده است. ضخامت پارتیشن دو جداره حدودا 12 سانتی متر و در هر ارتفاعی قابل استفاده است. عواملی هم چون گردش هوا و عایق شدن صدا در ارتفاع پارتیشن دو جداره مؤثر است. از شیشه های دو جداره در این پارتیشن استفاده شده که ارتفاع شیشه ها با توجه به نور محیط و انتخاب مشتری تعیین می شود. در پارتیشن دوجداره می توان از پرده کرکره مابین جداره ها استفاده کرد. می توان از پرده کرکره با مکانیسم سایه روشن بهره برد تا امکان عبور نور در زمان دلخواه را داشته و زیبایی محیط دوچندان شود. قیمت پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف بین 260 تا 300 هزار تومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف گلاسه به دلیل استفاده از متریال متفاوت و داشتن ام دی اف گلاسه متفاوت است. قیمت پارتیشن اداری ام دی اف گلاسه در محدوده 300 تا 400 هزار تومان به ازای هر متر مربع است.

انواع پارتیشن ادرای | فضا گویاپارتیشن آکوستیک 

پارتیشن اداری دوجداره آکوستیک

این پارتیشن کاملا عایق صوتی است. پارتیشن دو جداره آکوستیک نیز از ام دی اف و شیشه ساخته می شود اما شیشه آن 4 جداره بوده و صدا از آن عبور نمی کند. شیشه چهار جداره دارای گاز میانی و پانل دو جداره نیز دارای فوم عایق است. قیمت پارتیشن دو جداره آکوستیک به دلیل کارایی بالاتر بیشتر است اما با توجه به کاربرد آن مناسب است. قیمت پارتیشن اداری آکوستیک 300 تا 400 هزار تومان به ازای هر متر مربع است.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به جدا کردن فضای اداری در عین زیبایی کمک می کند. پارتیشن شیشه ای مانع از نفوذ صدا شده و محیط کار شما را آرام می کند. پارتیشن شیشه ای سکوریت را می توان با هر نوع طراحی دکوراسیون استفاده کرد. به دلیل هماهنگ شدن رنگ آن هارمونی زیبا ایجاد می کند. قیمت پارتیشن شیشه ای سکوریت 150 هزار تومان به ازای هر متر مربع است. ایجاد طرح های گوناگون مانند لوگو یا نام تجاری شرکت در کنار تفکیک فضا و افزودن امنیت به گسترش نام تجاری نیز کمک می کند. به منظور حفظ حریم هر پارتیشن، یک جداره فریم لیس روی آن قرار می گیرد.
قیمت پارتیشن های شیشه ای آلومینیوم و استیل کمی بالاتر است. در این پارتیشن به دلیل استیل استفاده در آن به عنوان فریم یا شیشه جلوه زیبایی در محیط شما ایجاد می شود. زیبایی ایجاد شده توسط این پارتیشن باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای آلومینیوم و استیل در حدود 300 تا 350 هزار تومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن بالاتر است اما به دلیل جذابیت ،طرفداران خاص خود را می طلبد. شیوه تولید پارتیشن شیشه ای به گونه ای است که می توان پس از استفاده در یک مکان به منطقه دیگری آن را انتقال داد و استفاده کرد که این امر به اقتصادی بودن قیمت پارتیشن می افزاید. پارتیشن شیشه ای کیفیت و گارانتی بلند مدت دارد. پارتیشن شیشه ای نیز در دو نوع تک جداره و دو جداره آکوستیک ارائه می شود. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای آکوستیک در حدود 30 هزار تومان از مدل تک جداره گران تر است.

پارتیشن اداری کمد

زمانی که محیط اداری وسیع نباشد نیاز داریم در کنار پارتیشن از کمد استفاده کنیم. پارتیشن و کمد را با یک دیگر ترکیب کرده و از فضا استفاده بهینه را می کنیم. قیمت پارتیشن به همراه کمد از ترکیب پارتیشن و کمد بیشتر خواهد بود پس پارتیشن کمد اقتصادی نیز می باشد. شکل، ارتفاع و مدل پارتیشن کمد هیچ محدودیتی ندارد. پارتیشن کمد هم از کاربرد پارتیشن و هم از کمد استفاده کرده و از فضا بیش ترین استفاده را می برد. قیمت پارتیشن اداری کمد به ازای هر متر مربع بین 550 تا 600 هزار تومان است.

قیمت پارتیشن pvcقیمت پارتیشن pvc 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi