آشنایی با انواع میزهای کنفرانس شرکت مبلمان اداری فضاگویا

29 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

میز کنفرانس از لوازم ضروری و لازم برای اتاق جلسه به‌حساب می اید. امروزه از میزهای کنفرانس در سالن‌های همایش، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف استفاده می‌شود. قطعاً برای برپایی جلسات کاری، انواع همایش‌ها، انجام مذاکرات درون شرکتی و... به میزهای کنفرانس نیاز خواهید داشت! میزهای کنفرانس دارای اشکال و ظواهر متنوعی هستند که بسته به نیاز مشتری و سلیقه وی برگزیده خواهند شد. غالباً جنس این میزها از چوب mdf، شیشه و آلومینیوم می‌باشد و رنگ‌های غالب مورد استفاده در ساخت آن، رنگ تیره است.

استانداردهای مطلوب در ساخت میزهای کنفرانس

همان‌طور که گفته شد، میزهای کنفرانس دارای ظواهر مختلفی هستند که بر اساس استاندارد، ارتفاع این دسته از میزها، 75 سانتی‌متر در نظر گرفته‌شده است. طول این میزها نیز با توجه به نیاز و تعداد مدعوین از 2 متر الی چند متر متغیر خواهد بود. شرکت‌های سازنده در مواردی که طول میزهای کنفرانس زیاد باشد، به‌منظور جلوگیری از خمش میز از اصول و تکنیک‌هایی خاص استفاده می‌کنند.

ایده آل‌هایی برای انتخاب میز کنفرانس

توجه به رنگ میزهای کنفرانس از اصولی است که در زمان خرید باید به آن توجه شود. بر طبق قاعده، رنگ میزهای کنفرانس با توجه به نوردهی سالن و متضاد بارنگ‌های غالب در محیط انتخاب می‌شود. لذا میزهای کنفرانس روشن، برای سالن‌های تیره‌رنگ و میزهای کنفرانس تیره درخور سالن‌های روشن می‌باشد.

پذیرایی از مدعوین و میهمانان یکی از اموری است که باید به آن توجه شود. از همین رو می‌توان میزهای کنفرانس با درنر گرفتن قسمت پذیرایی را برای انجام این امر انتخاب نمود.

ظاهر میز کنفرانس تأثیر به سزایی در زیبایی اتاق همایش دارد. برخی از میزهای کنفرانس با ایده‌های نوین و خاص ساخته می‌شود که می‌توان با استفاده از آن‌ها زیبایی اتاق جلسات را دوچندان کرد.

کیفیت رنگ، از دیگر موارد مهمی است که باید در هنگام تهیه میزهای کنفرانس به آن توجه شود. میزهایی که در تهیه آن‌ها از روکش های مرغوب و ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته استفاده‌شده است، از کیفیت مطلوب‌تری برخوردار خواهند بود.

میزهای شیشه‌ای از دیگر انواع میزهای کنفرانس هستند که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان میز اداری نیز استفاده نمود. لازم به ذکر می‌باشد که میزهای کنفرانس شیشه‌ای برای همایش‌های خیلی رسمی گزینه مناسبی نخواهند بود. مطلوب است برای برپایی جلسات رسمی از میزهای ترکیبی یا غیر شیشه‌ای استفاده شود. البته میزهای شیشه‌ای به خاطر مراقبت‌های خاصی که دارند، با استقبال چندانی از سوی مشتری مواجه نیستند.

تذکر مهم: درصورتی‌که قصد دارید میزهای شیشه‌ای را برای اتاق کنفرانس برگزینید باید به این نکته توجه داشته باشد که با توجه به استاندارد، حداقل ضخامت مناسب برای این دسته از میزها، 12 میلی‌متر در نظر گرفته‌شده است.

اگر تمایل به انتخاب میزهای چوبی mdfبرای محیط کاردارید، باید به کیفیت محصول و چسب‌های مورداستفاده قرارگرفته در کار توجه فرمایید. توجه به این دو اصل تعیین‌کننده دوام و کیفیت میز خواهد بود.

میزهای مدولار یکی از گزینه‌های مناسب برای اماکن پر جلسه با ظرفیت‌های متنوع می‌باشد. لذا پیشنهاد ما به شرکت‌هایی که تصمیمی دال بر تشکیل اتاق جلسه ندارند، استفاده از میزهای مدولار است.

تعداد مدعوین، نوع جلسه و نحوه برگزاری از اصلی‌ترین مواردی است که باید در زمان تهیه میز کنفرانس به آن توجه داشت. درصورتی‌که جلسات شما مدعوین زیادی دارد، می‌توانید از میزهای دایره‌ای شکل یا بیضی استفاده کنید. در این صورت، کلیه حضار در طول جلسه بر یکدیگر اشراف خواهند داشت؛ اما اگر جلسه شما فقط یک متکلم وحده دارد، می‌توانید میزهای مربع یا مستطیل شکل را انتخاب نمایید. این نوع از میزهای کنفرانس برای جلساتی که سایرین باید به صحبت‌های یک شخص گوش فرا دهند بسیار مناسب خواهد بود.

انواع میزهای کنفرانس شرکت مبلمان اداری فضا گویا

در ادامه مقاله با برخی از بهترین محصولات شرکت مبلمان اداری فضا گویا آشنا خواهیم شد.

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس

شرکت فضا گویا یکی از بهترین تولیدکنندگان مبلمان اداری به‌حساب می‌آید که مشتری مداری مهم‌ترین هدف این مجموعه است. مشتریان گرامی می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر درزمینهٔخرید محصولات و نحوه سفارش با شماره تلفن: 89387-021، 88729717-021 و 88713040-021 تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi