نکات انتخاب میز منشی مناسب

07 اسفند ، 1401
مبلمان اداری فضا گویا

انتخاب میز منشی مناسب برای هر شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که منشی شرکت، کسی که در ابتدای ورودی شرکت قرار می گیرد، اولین کسی است که با مشتری دیدار می کند. وظیفه او پاسخ دهی به سوالات، ارائه اطلاعات به مشتری و سازماندهی قرار ملاقات های تلفنی و حضوری است. یک میز منشی مناسب دارای بخش‌های مختلفی است که همه‌ی آن‌ها مهم هستند و بودنشان واجب است. این میزها کشوهای زیاد و سطح وسیعی است و معمولا یک دفتر یادداشت، تلفن، سیستم کامپیوتر و لوازم تحریر بر روی آن قرار می گیرد در قسمت پایین تر این میز، جایی که در دید مشتری نیست، قسمتی کتابخانه مانند با سطح صاف قرار دارد که برخی لوازم منشی بر روی آن قرار می گیرد او در آن قسمت یادداشت برداری می‌کند. در ادامه نکات انتخاب میز منشی مناسب را به شما خواهیم گفت.

نکاتی در مورد نحوه قرارگیری میز منشی

هنگام انتخاب میز منشی به چه نکاتی توجه کنیم؟

میز منشی یکی از انواع میز اداری محسوب می‌شود و از آن‌جایی که اولین قسمتی است که ارباب رجوع می‌بیند، باید کاملا بی نقص باشد. همیشه انتخاب و خرید میز منشی جزو اولین مبلمان اداری‌ست که شرکت‌ها انجام می‌دهند. فاکتورهای زیادی در انتخاب میز منشی مناسب تاثیرگذار هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

مشخصات ظاهری میز منشی

یکی از نکاتی که باید به آن توجه بسیاری کرد، مشخصات ظاهری میز منشی است. چرا که وقتی ارباب رجوع وارد اداره یا شرکت می‌شود اولین چیزی که نظرش را جلب می‌کند، دکوراسیون شرکت است و از آن‌جایی که اولین قسمت شرکت میز منشی‌ست، این میز باید به بهترین شکل طراحی شده و زیبا باشد تا نظر مراجعه کننده کاملا جذب شود. پس همیشه سعی کنید یک میز منشی مدرن و زیبا برای شرکت خود در نظر بگیرید.

میز منشی استاندارد

منشی ها به دلیل مشغله زیادی که دارند، مدت زمان زیادی را پشت میز می‌گذرانند و در صورتی که میز و صندلی مناسبی نداشته باشند، ممکن است به مرور زمان باعث آسیب‌های جسمی بسیاری به آن‌ها شود. پس حتما به هنگام خرید، به نکته دقیت کنید که میز منشی استاندارد انتخاب کنید.

طرح و رنگ میز منشی

میز منشی به طور کلی نوع کار، رفتار شرکت و برند را نشان می‌دهد و از این لحاظ هم اهمیت بسیاری دارد. برای همین هنگام انتخاب میز منشی خیلی از شرکت رنگ میز را بر اساس لوگوی شرکت انتخاب می‌کنند و طرحی با توجه به بییزنسی که انجام می‌دهند برای آن انتخاب می‌کنند.

انتخاب میز مناسب با توجه به محل قرارگیری آن

معمولا به واسطه کار منشی، میز او در ابتدای ورودی شرکت قرار میگیرد. بهترین مکان برای قرار گیری آن بعد از حراست و روبه روی درب ورودی است. معمولا چینش به گونه ای است که مستقیما در دید مشتری قرار داشته باشد البته دیده شده در جلو آن تعدادی صندلی قرار می دهند تا حالت اتاق انتظار نیز داشته باشد. به دلیل اینکه میز منشی اولین جایی است که مشتری می بیند، در نتیجه آن، منشی باید فردی با روابط عمومی بسیار بالا باشد و بتواند مشتری را جذب کند. این میز باید به گونه ای قرار داده شود که کنترل بصری به تمامی نقاط ورودی داشته باشد. بهتر است میز منشی رو به نور خورشید قرار گیرد و پشت به آن زیرا اگر پشت به خورشید باشد و مشتری مراجعه کند، مشتری قادر به برقراری ارتباط چشمی مناسب با منشی نمی باشد.

نکاتی در مورد نحوه قرارگیری میز منشی

خرید میز منشی فضاگویا

میز منشی همیشه یکی از مهم‌ترین ملزومات یک شرکت بوده و هستن و بهتر است برای خرید آن از طریق بهترین‌ها اقدام کنید. شرکت فضا گویا یکی از بهترین ارائه کنندگان مبلمان اداری در کشور، همواره در طراحی و ساخت انواع میز منشی همواره صاحب سبک بوده و با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا این نوع میز را در طرحها و رنگهای مختلف با توجه به نیازهای شما مشتریان ارائه می‌دهد. 


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi