شرکت مبلمان اداری فضای گویا

مبلمان اداری فضای گویا اندیش 

در دهه سوم فعالیت شرکت مبلمان اداری فضا گویا در عرصه طراحی و تولید مبلمان اداری، رویکرد توسعه ای و پیشرفت، همواره مدنظر مدیریت ارشد و پرسنل مجرب شرکت بوده است. که این امر همواره شرکت را در صدر اجرای پروژه های بزرگ مبلمان اداری در سطح ملی و در صنایع مختلف قرار داده است. چابکی کسب و کار و وجود ساختار مناسب و مبتنی بر رویکرد فرآیندی، سرعت و کیفیت را با هم برای تحقق خواسته های مشتریان به ارمغان آورده است.

زیر ساخت های مهندسی و تولید مبلمان اداری

  • 3 واحد تولیدی مجزا با مساحتی نزدیک به یک هکتار و 4000 متر مربع سالن تولیدی
  • برخوردار از پیشرفته ترین تجهیزات تولید پنل های چوبی، ماشین آلات CNC برش و مونتاژ
  • دفتر مرکزی با مساحت نزدیک به 500 متر مربع
  • پرسنل شاغل در بخش های مختلف، 78 نفر
مبلمان اداری مدرنمبلمان اداری مدرن 
گروه بندی محصولات مبلمان اداری 

تاپ لاین (Top Line)

تاپ لاین محصولی با کلاس ویژه است که اختصاص به بالاترین سطوح مدیریتی سازمان دارد. کیفیت، راحتی و زیبایی از مختصات بارز محصولات تاپ لاین است. از این رو طراحی های ویژه به این کلاس اختصاص می یابد و در تولید آن از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه، ابزار و یراق آلات استفاده می شود. ابعاد و اندازه های مبلمان و تجهیزات فضاهای تاپ لاین نیز متناسب با این کلاس در نظر گرفته می شود.

مید لاین (Mid Line)

مید لاین محصولی است که برای سطوح مختلف مشاغل عمومی سازمان ها طراحی، تولید و ارائه می گردد. محصولات مید لاین از کیفیتی بالا در مواد اولیه و یراق آلات برخوردار است و در طراحی و تولید این محصولات نیز نوآوری، زیبایی و تناسب هر محصول با کاربری خاص آن مد نظر می باشد. همچنین برای راحتی و سلامت کارکنان، اصول ارگونومی و HSE نیز با دقت تمام لحاظ می گردد.

اکو لاین (Eco Line)

محصولات اکو لاین به صورت کاملا اقتصادی شده و با قیمت های بسیار مناسب که حاصل استفاده کامل از پنل ها بدون دور ریز بوده، تهیه می گردد. این محصولات به صورت کاملا استاندارد شده و با ابعاد غیر قابل تغییر ارائه می گردد.

دانلود کاتالوگ فضا گویا

6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi