میز ایستاده در دفتر کار چه کاربردهایی دارد؟

1399/02/29 | تعداد نظرات :0

کارمندان هر شرکت بیشترین زمان خود را در محل کار و روی صندلی ها پشت میز ها می گذرانند اما ایده های جدیدی هم در فضاهای مدرن کاری این قاعده ها را برهم زده تا فضایی مدرن تر و خلاق تر را بوجود آورد.

مزایای میز ایستاده نسبت به میزهای قبلی در چیست؟

امروز ما متخصصان نوآور فضا گویا می خواهیم بیشتر در اینباره گفتگو کنیم تا بتوانیم به خلق فضاهای جدید کمک بیشتری نماییم.
میز ایستاده دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد، مانند آن است که به کارکنان اجازه می دهد تا به جای نشستن، به صورت ایستاده کار های روزانه خود را انجام دهند. به تازگی استفاده از این میز ها رواج بهتری پیدا کرده و مشاهده می شود که آمار کمر درد و گردن درد نیز کاهش یافته است مزایای زیادی برای کار به صورت ایستاده به جای یک نشست سنتی وجود دارد؛ برای یک چیز، ایستادن می تواند یک فعالیت کالری سوزی بسیار بیشتر از نشستن باشد، که برای کاهش وزن و یا اهداف نگهداری وزن بهتر است. یکی دیگر از مزایای استفاده از میز های ایستاده فعالت بالای بدن در پشت این میز ها است. زمانی که شما برای مدت طولانی روی یک صندلی می نشینید خود را به آن محدود کرده و تحرک کمی خواهید داشت.

میز اداری ایستاده

میزهای ایستاده در بین افرادی که می‌خواهند تناسب‌اندام خود در هنگام کار را افزایش دهند، رایج هستند. این میزها یک سطح محکم برای کار کردن بر روی آن فراهم می‌سازند، اما صندلی اداری را حذف می‌کنند و شما را مجبور می‌کنند که تمام طول روز بایستید. موارد دوست‌داشتنی بسیار زیادی در مورد میزهای ایستاده وجود دارد (مثل این نکته که ساعت‌ها وقت خود را با نشستن سپری نمی‌کنید!) 
مزیت ایستادن پشت میزهای ایستاده این است که حرکت کردن به اطراف ساده‌تر است! به‌جای ایستادن و جابه جا کردن صندلی‌تان، می‌توانید شروع به جابه جا شدن کنید. وقتی دارید برای حل یک مشکل دشوار تلاش می‌کنید یا برای انجام چند ورزش سریع در هنگامی‌که پای تلفن یا کامپیوتر هستید، قدم برداشتن بسیار ساده‌تر است. برای افرادی که می‌خواهند فعال‌تر باشند، این یک مکمل عالی برای محل کار است. چون مطالعات اثبات کرده‌اند که نشستن بیش از ۶ ساعت در روز می‌تواند منجر به طیف گسترده‌ای از مشکلات مربوط به سلامت گردد. یکی از معایب نشستن این است که عضلات مرکز بدن و سرینی را ضعیف می‌کند، که بر وضعیت بدن و تحرک شما اثر می‌گذارد.

ایستادن و نقش آن در جلوگیری از نواقص احتمالی بدن

با بیشتر ایستادن، شما ریسک این نقص‌های مربوط به وضعیت بدن را کاهش داده و از مشکلات سلامتی که اغلب ناشی از نشستن بسیار زیاد هستند پیشگیری می‌کنید.
میزهای ایستاده کمردرد و درد گردن را کاهش میدهد. باعث افزایش فعالیت می شود .باعث افزایش انرژی و بهبود روحیه می شود. ممکن است طول عمر شما را افزایش دهد چون گردش خون را راحت تر می گرداند.
بسیاری از کاربران میزهای ایستاده گزارش می‌کنند که تمرکز و دقت بیشتری در طول روز دارند. این‌که شما ایستاده‌اید کمک می‌کند تا بر آنچه انجام می‌دهید تمرکز کنید، که منجر به توجه بهتر بر کارتان می‌شود.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا