معروف ترین برندهای مبلمان اداری جهان کدامند

06 شهریور ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

محبوب ترین و بهترین برند مبلمان اداری دنیا

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات در ادارات، دکوراسیون و انتخاب بهترین مبلمان اداری مناسب می باشد. این موضوع یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به بهترین شکل انجام شود و از اهمیت ویژه ای برای یک شرکت برخوردار است. امروزه برند های معروف دنیا بهترین محصولات خود چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ کیفیت و راحتی به بهترین شکل ممکن ارائه میدهند. در این مقاله سعی داریم برندهای مطرح مبلمان اداری دنیا و برندهای معروف مبل را بررسی نماییم.

بهترین مارک صندلی اداریبهترین مارک صندلی اداری 

برند معروف انگلیسی Urban Office

یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده مبلمان اداری و بهترین محصولات مبلمان اداری مدرن می توان از برند معروف انگلیسی Urban Office نام برد. این شرکت روی انعطاف پذیر و راحت و چند منظوره بودن تمرکز ویژه ای در محصولات خود دارد .یکی از مهم ترین نکاتی این شرکت به آن اهمیت داده است تولید محصولاتی برای شرکت های کوچک و فضای محدود است و تغییر پذیر بودن این محصولات با هر مکانی را توصیف میکند. علاوه بر مبلمان اداری در تولید عایق صوتی و پارتیشن نیز فعالیت دارند.

Herman Miller یا غول صنعت مبلمان اداری 

یکی از معروف ترین و بهترین و با کیفیت ترین برند های مبلمان اداری میتوان از Herman Miller (هرمن میلر) نام برد. این شرکت تولید بیش یک قرن است که فعالیت خود را آغازه کرده و طرح های خاص و منحصر به فردی را ارائه می دهد. این شرکت نه تنها در آمریکا بلکه در اکثر کشور های جهان نیز معروف است. این شرکت یکی از اولین شرکت های تولیدی سبک مدرن نیز شناخته شده است.

برند معروف Steelcase

یکی دیگر از برند های معروف آمریکایی میتوان به برند Steelcase اشاره کرد. این برند معروف بیش از یک دهه است که فعالیت خود را در ایالت میشیگان آمریکا آغازه کرده است. این برند با بیش از هشتاد شعبه و هزاران پرسنل به عنوان بزرگترین عرضه کننده مبلمان اداری در جهان شناخته شده است و در تمام قاره ها شعبه دارد.

بهترین برندهای صندلی اداری و بهترین برندهای مبلمانبهترین برندهای صندلی اداری و بهترین برندهای مبلمان

برند Humanscale

این برند از آخر دهه هشتاد میلادی توسط رابرت کینگ تاسیس شده است. از مهم ترین اهداف این برند میتوان به کارایی و استاندارد ها بالا برای حفظ سلامت، می باشد. این برند از معروف ترین برند های تولید مبلمان اداری که در 28 کشور دنیا شعبه دارد.

برند معروف ایتالیایی کریستالیا (Kristalia)

یکی از بهترین برند های معروف مبلمان ایتالیایی، مبلمان اداری ایتالیایی و برند معروف کریستالیا (Kristalia) ایتالیا می باشد. این برند یکی از کامل ترین و جز برترین برندهای معروف مبل ایتالیا است که دارای مجموعه های مبلمان اداری می باشد که در آن ظرافت و کارایی از مهم ترین نکاتی است که میتوان مشاهده کرد.

برند معروف Knoll

این شرکت یکی توسط یک آلمانی در اوایل دهه نود در نیویورک تاسیس شد. این برند یکی از بهترین و معروف ترین برند های مبلمان اداری، صندلی، میز و.... می باشد. مراکز تولید این برند در آمریکا و ایتالیا مشغول به فعالیت است. این برند یکی از بهترین برند صندلی اداری نیز می باشد. البته در کشور ایران هم می توانید بهترین مارک صندلی اداری ایرانی را با قیمت مناسب بیابید.

بهترین برند های صندلی اداریبهترین برند های صندلی اداری 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi