آخرین پست ها
برچسب ها
میز اداری میز مدیریتی میزکارمندی میز منشی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری فایل اداری دیوارکوب مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای پارتنیشن اداری انواع مبلمان اداری شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک مبلمان ادرای خرید میز اداری قیمت میزاداری قیمت پارتیشن اداری خریدمبلمان اداری قیمت مبلمان ادرای مبلمان ادرای کلسایک انواع پارتیشن اداری قیمت پارتیش ادرای انواع مبلمان ادرای میزمدیریت پارتیش اداری انتخاب مبلمان اداری طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیش MDF پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس
تبلیغات متنی

معروف ترین برندهای مبلمان اداری جهان کدامند

1398/06/06 | تعداد نظرات :0
معروف ترین برندهای مبلمان اداری جهان کدامند

محبوب ترین مبلمان اداری دنیا

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات در ادارات، دکوراسیون و انتخاب مبلمان مناسب می باشد. این موضوع یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به بهترین شکل انجام شود و از اهمیت ویژه ای برای یک شرکت برخوردار است .امروزه برند های معروف دنیا بهترین محصولات خود چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ کیفیت و راحتی به بهترین شکل ممکن ارائه میدهند.

مبلمان اداری معروف دنیا

برند معروف انگلیسی Urban Office

 یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده بهترین محصولات مبلمان اداری می توان از برند معروف انگلیسی Urban Office نام برد. این شرکت روی انعطاف پذیر و راحت و چند منظوره بودن تمرکز ویژه ای در محصولات خود دارد .یکی از مهم ترین نکاتی ه این شرکت به آن اهمیت داده است تولید محصولاتی برای شکرت های کوچیک و فضای محدود است و تغییر پذیر بودن این محصولات با هر مکانی را توصیف میکند. علاوه بر مبلمان اداری در تولید عایق صوتی و پارتیشن نیز فعالیت دارند .

مبلمان اداری برند اوربان

Herman Miller یا غول صنعت مبلمان اداری 

یکی از معروف ترین و بهترین و با کیفیت ترین برند های مبلمان اداری میتوان از Herman Miller (هرمن میلر) نام برد. این شرکت تولید بیش یک قرن است که فعالیت خود را آغازه کرده و طرح های خاص و منحصر به فردی را ارائه می دهد. این شرکت نه تنها در آمریکا بلکه در اکثر کشور های جهان نیز معروف است. این شرکت یکی از اولین شکرت های تولیدی سبک مدرن نیز شناخته شده است.

مبلمان اداری برند هرمن میلر

برند معروف Steelcase

یکی دیگر از برند های معروف آمریکایی میتوان به برند Steelcase اشاره کرد. این برند معروف بیش از یک دهه است که فعالیت خود را در ایالت میشیگان آمریکا آغازه کرده است. این برند با بیش از هشتاد شعبه و هزاران پرسنل به عنوان بزرگترین عرضه کننده مبلمان ادرای در جهان شناخته شده است و در تمام قاره ها شعبه دارد.

مبلمان اداری برند استیل کیس

برند Humanscale

این برند از آخر دهه هشتاد میلادی توسط رابرت کینگ تاسیس شده است. از مهم ترین اهداف این برند میتوان به کارایی و استاندارد ها بالا برای حفظ سلامت، می باشد. این برند از معروف ترین برند های تولید مبلمان اداری که در 28 کشور دنیا شعبه دارد.

مبلمان اداری هیومن اسکیل

برند معروف ایتالیایی کریستالیا (Kristalia)

یکی از مجموعه های مبلمان اداری برند معروف کریستالیا (Kristalia) ایتالیا می باشد. این برند یکی از کامل ترین مجموعه های مبلمان اداری می باشد که در آن ظرافت و کارایی از مهم ترین نکاتی است که میتوان مشاهده کرد.

مبلمان اداری برند کریستالیا

برند معروف Knoll

این شرکت یکی توسط یک آلمانی در اوایل دهه نود در نیویورک تاسیس شد. این برند یکی از بهترین و معروف ترین برند های مبلمان اداری، صندلی،میز و.... می باشد. مراکز تولید این برند در آمریکا و ایتالیا مشغول به فعالیت است.

مبلمان اداری برند نول

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه