چگونگی استفاده و نگهداری درست و اصولی از صندلی اداری

1398/04/31 | تعداد نظرات :0

چگونگی استفاده و نگهداری درست و اصولی از صندلی اداری

مراقبت و نگهداری از صندلی اداری یکی از مهم ترین عوامل برای جلوگیری از هزینه تعمیرات و خرید دوباره مبلمان اداری می باشد. راه های گوناگونی مراقبت و نگهداری از مبلمان های اداری وجود دارد که در این مقاله به بررسی برخی از این عوامل پرداخته ایم.

نگهداری از صندلی اداری چه تاثیری در افزایش طول عمر آن دارد؟

امروزه در هر فضای اداری شاهد حضور تعداد زیادی از صندلی ها و مبلمان های اداری هستیم که محیط اداری را به بخش های مختلفی تقسیم بندی کرده اند. استفاده درست و اصولی از مبلمان اداری باعث می شود که کارایی و راندمان کاری کارمندان محیط اداری تا حد زیادی افزایش پیدا کند و علاوه بر این مبلمان اداری زیبایی محیط را نیز به شکل قابل توجهی افزایش می دهند. حال برای اینکه این راندمان و کیفیت کار کارمندان حفظ شود، لازم است که نگهداری درست از مبلمان اداری به عمل آید. نگهداری درست و اصولی از صندلی اداری، نه تنها باعث حفظ کارایی کارمندان محیط می شود بلکه از هزینه های زیادی، مانند؛ هزینه تعویض و تعمیرات مبلمان اداری نیز تا حد زیادی پیشگیری خواهد کرد.

زمانی که مبلمان اداری خریداری شده برای یک محیط اداری از جنس و کیفیت مرغوبی برخوردار باشد و از در آنها از مواد مرغوبی استفاده شده باشد باعث می شود که عمر مبلمان اداری به خودی خود افزایش پیدا کند که با نگهداری درست از آنها می تواند تا سالیان دراز از دغدغه خرید مبلمان جدید برای محیط اداری خلاص شد.

علاوه بر این هر چه قدر که میزان رفت آمد ها و استفاده کردن از مبلمان و صندلی های اداری بیشتر باشد، باعث می شود که این مبلمان ها زودتر فرسوده و خراب شوند ولی می توان با مطالعه و بکارگیری از اصول نگهداری از صندلی اداری زمان فرسوده شدن صندلی های اداری را تا مدت زیادی به تاخیر انداخت.

 یک مرد و صندلی اداری مدرن با جایگاه لب تاپ

اصول مراقبت از صندلی اداری

تاکنون گفته شد که برای جلوگیری از کاهش عمر و خرابی زود هنگام صندلی های اداری کارکنان باید اطلاعات کاملی درباره نحوه نگهداری از صندلی اداری داشته باشند. از این رو در ادامه چند مورد از اصول نگهداری از صندلی اداری را برایتان معرفی کرده ایم:

·یکی از پرکاربرد ترین صندلی های به کار برده شده در طراحی داخلی محیط های اداری، صندلی های جک دار  گردان می باشد که یکی از مهمترین نکات در نگهداری از این گونه از فشار بیش از حد وارد نکردن به پشتی صندلی در زمانی که اهرم صندلی قفل می باشد، است.

·از آنجایی که در یک محیط اداری رفت و آمد زیادی وجود دارد، افراد با وزن های مختلفی بر روی صندلی های اداری می نشینند. از این رو برای جلوگیری از وارد آمدن فشار زیاد به صندلی ها، پیچ هایی در زیر صندلی اداری تعبیه شده است که افراد بتوانند براساس وزن خود آن را تنظیم نمایند. بنابراین برای اینکه به صندلی اداری فشار بیش از حد وارد نشود و زود خراب نشود، حتماً باید افراد در زمان استفاده از صندلی های اداری این پیچ ها را بر اساس وزن خود تنظیم نمایند.

·تمامی صندلی های گردان یک دسته اهرمی در سمت راست خود دارند که برای بالا و پایین بردن کفی صندلی تعبیه شده است. برای نگهداری از صندلی اداری گردان و جلوگیری از خراب شدن آن باید دقت شود که زمانی که بر روی صندلی نشسته به هیچ عنوان اهرم را به جهت بالا بردن صندلی حرکت ندهید، چرا که برای بالا رفتن آن حتماً باید از روی صندلی بلند شوید.

صندلی های انتظار سالن

راه های افزایش طول عمر صندلی اداری

راه های زیادی علاوه بر موارد گفته شده برای افزایش و زیاد کردن طول عمر صندلی های اداری وجود دارد. به عنوان مثال باید از قرار دادن صندلی اداری در محیط های مرطوب و یا در معرض مستقیم نور خورشید به طور جدی خودداری شود. علاوه بر این توصیه می شود که در محیط های پر رفت و آمد از مبلمانی با رنگ های تیره استفاده شود، چرا که رنگ های روشن آلودگی زیادی را به خود جذب می کند و نیازمند نظافت بیشتری می باشد که این اقدام به خودی خود باعث خرابی زودهنگام صندلی های اداری می شود.

چند مدل میز کنفرانس مدرن

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا کانتر