صندلی اداری های مدرن چه ویژگی هایی دارند

1398/04/31 | تعداد نظرات :0

صندلی اداری های مدرن چه ویژگی هایی دارند

صندلی های اداری نقشی بسیار اساسی در سلامتی کارکنان و همچنین افزایش کارایی آنان دارد. در گذشته از صندلی های غیراستاندارد در محیط های اداری استفاده می شود که به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم در ساخت آن، کارمندان دچار کمردرد می شدند. صندلی های اداری مدرن امروزه جایگزین صندلی های ساده و غیراستاندارد قدیمی شده است تا علاوه بر زیبا نمودن محل کار به افزایش راندمان کاری کارکنان و راحتی آن کمک نماید.

صندلی های اداری مدرن

همه افراد ساعت های بسیاری را در محیط کاری خود سپری می کنند. بنابراین باید طی این ساعت ها سلامت روحی و جسمی افراد به بهترین نحو تامین شود. در محیط های اداری، صندلی یکی از مهمترین وسایل اداری است که افراد ساعت ها بر روی آن می نشینند. بنابراین این صندلی باید به گونه ای طراحی شده باشد که علاوه بر زیبایی، سلامت فرد را نیز تامین کرده و او احساس راحتی نماید.صندلی های اداری مدرن نوع جدیدی از صندلی های اداری هستند که در طراحی آن به همه فاکتورها از جمله زیبایی و راحتی و از همه مهمتر استاندارد بودن آن توجه شده است. صندلی های اداری مدرن با ویژگی های ارگونومی بدن انسان ساخته شده اند و بیشترین سازگاری را با بدن انسان دارند و همین باعث می شود تا کارمندان بتوانند با فراغ بال کارهای خود را انجام دهند  و در طول روز از کمر درد و خستگی رنج نکشند.

فضا اتاق مدیریتی با تم صورتی و نما باغ

ویژگی های صندلی های اداری مدرن

استفاده از انواع صندلی اداری مدرن در محیط کار مزایای بسیاری دارد که در ذیل به آن ها اشاره شده است:

استفاده از صندلی اداری مدرن در محیط کاری باعث تغییر دکوراسیون محیط کار شده و نمایی مدرن و زیبا را به دفتر کار شما می دهد. این نوع از صندلی ها با طراحی منحصر به فردی که دارند، بسیار شکیل و زیبا هستند و پرستیژ کاری شما را نیز افزایش می دهند.
معمولا در طراحی نشیمنگاه این نوع از صندلی ها از حالتی سفت استفاده می شود. به دلیل آنکه قسمت پایین تنه مدت بسیاری بر روی صندلی قرار دارد و دارای تحرک کمتری است، استفاده از نشیمنگاه سفت باعث می شود تا عضله های لگن دچار تضعیف نشوند.
ارتفاع صندلی های اداری مدرن به گونه ای در نظر گرفته شده است که این ارتفاع قابل تنظیم است و پاها به راحتی روی زمین قرار گفته و زانوها نیز در  حالت زاویه نود درجه قرار می گیرند.

پشتی صندلی های مدرن که یکی از مهمترین قسمت های صندلی اداری مدرن هستند به شیوه ای کاملا استاندارد طراحی شده اند. این طراحی به گونه ای است که قسمت بالایی صندلی به درستی در برگیرنده بالاتنه و قسمت کمر فرد در بهترین حالت می باشد. قسمت پشتی به میزان 10 الی 30 درجه قابل حرکت است و این همان زاویه ای است که برای تحرک روزانه هر شخصی در روز نیاز است.

دسته های صندلی های اداری مدرن به گونه ای کاملا استاندارد طراحی شده است و کاملا قابل تنظیم است. این قابلیت ها باعث می شود تا فرد در طول انجام فعالیت های روزانه اش احساس خستگی ننماید و از سوی دیگر از خستگی مچ ها و ساعد و از همه مهمتر افتادگی شانه ها جلوگیری نماید.

پایه های این نوع از صندلی ها دارای چرخ هایی هستند و به صورت متحرک طراحی شده اند تا فرد به راحتی بتواند جابجا شود.

موادی که برای تهیه قسمت نشیمنگاه و پشتی انواع صندلی اداری مدرن استفاده می شوند، موادی کاملا طبیعی از جنس چرم و الیاف های طبیعی هستند که علاوه بر سازگاری با بدن، ضد رطوبت هستند و این یکی از ویژگی های منحصر بفرد این نوع از صندلی ها است. در برخی از مدل های صندلی های مدرن از توری در قسمت پشتی صندلی استفاده شده است که قابلیت ارتجاعی دارند و به نوعی قابلیت نفس کشیدن نیز دارند.

صندلی اداری مدیریتی مدرن مشکی

نکات مهم در انتخاب صندلی های اداری مدرن

انتخاب و خرید صندلی های اداری مدرن با اینکه ممکن است کاری ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد، اما دارای پیچیدگی هایی نیز می باشد.
اولین نکته ای که به هنگام انتخاب این نوع از صندلی ها باید مد نظر داشته باشید این است که اندازه صندلی را با توجه به ابعاد محیط کاری و همچنین میز خود انتخاب کنید.
به هنگام خرید این نوع از صندلی ها همیشه سعی کنید از برندهای شناخته شده خرید کنید. همچنین بهتر است صندلی را انتخاب کنید که دارای گارانتی تعمیر نیز می باشد.
در هنگام خرید این نوع از صندلی ها حتما طرح و رنگ آن را با توجه به دکوراسیون محیط کاری خود انتخاب کنید.

صندلی چرم قهوه ای نارنجی اداری و مدیریتی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا