انواع چوب میز مدیریت و تاثیر آن بر قیمت میز

1398/04/31 | تعداد نظرات :0

انواع چوب میز مدیریت و تاثیر آن بر قیمت میز

میز های مدیریتی را می توان با استفاده از مواد گوناگونی نظیر چوب، آلومینیوم و شیشه تولید کرد. اما چوب، نقش پررنگ تری در ساخت و تولید میز های مدیریتی دارد.جنس چوب میز مدیریت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، چرا که این میز اعتبار یک شرکت و دیگر واحد های اداری را نشان می دهد. از این رو در این مقاله به بررسی انواع چوب میز مدیریت و تاثیر آن بر قیمت میز مدیریت پرداخته ایم.

انواع چوب برای ساخت میز مدیریت

میز مدیریت یکی از مهمترین و اصلی ترین مبلمان های موجود در یک محیط اداری می باشد که به همین دلیل اغلب خریداران به کیفیت و زیبایی این میز اهمیت بسیار ویژه و خاصی می دهند. در ساخت میز های مدیریتی از مواد و متریال های گوناگونی استفاده می شود که در این بین، چوب، یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین متریال های به کاربرده شده در ساخت میز های مدیریتی می باشد.

در ساخت یک میز مدیریتی از چوب های گوناگونی می توان استفاده کرد که هر کدام از آنها می توانند ظاهر و کیفیت متنوعی را برای میز های مدیریتی به وجود آورند. از آنجایی که ظاهر و دوام میز مدیریتی به دلیل جایگاه ویژه یک مدیر، بسیار حائز اهمیت میباشد، چوب میز مدیریت باید از بین چوب های مرغوب و با کیفیت انتخاب شود تا بتوان میزی با زیبایی بسیار زیاد ایجاد کرد و همچنین دوام و عمر بالایی نیز داشته باشد.

چوب میز مدیریت را می توان با از بین چوب های افرا، گردو، بلوط و گیلاس انتخاب کرد که از تنوع رنگ بسیار زیادی برخوردار می باشند.

چوب بلوط؛ یک چوب مناسب برای ساخت میز مدیریت

چوب بلوط جزو آن دسته از چوب هایی می باشد که کاربرد زیادی در ساخت میز های مدیریتی دارد. از ویژگی های برجسته این چوب می توان به مقاومت بسیار زیاد آن در برابر رطوبت، ضربه، داشتن بافت درشت و مقاوم بودن در برابر ساییده شدن اشاره کرد.

استفاده از چوب درخت گردو و افرا به عنوان چوب میز مدیریت

چوب های گردو و افرا، یکی دیگر از چوب های به کاربرده شده در ساخت انواع میزهای مدیریتی می باشد. چوب گردو هم جزو چوب های بسیار محکم و مقاوم در برابر سایش و ضربه به شمار می رود که به همین دلیل در اغلب مبلمان های اداری از این چوب استفاده شده است. بر روی چوب درخت گردو منبت کاری هایی به جهت افزایش زیبایی و جذابیت مبلمان های اداری و به ویژه میز مدیریتی استفاده می شود. چوب افرا هم نیز مانند چوب های درخت گردو و بلوط از مقاومت نسبتاً بالایی برخوردار می باشد.

میز مدیریتی و کتابخانه دفرت مدیر

قیمت میز مدیریت به چه عواملی بستگی دارد؟

جنس و متریال به کار برده شده در ساخت میز مدیریت یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت میز های مدیریتی می باشد. به عنوان مثال میز های مدیریت ساخته شده از چوب، آلومینیوم و شیشه قیمت های بسیار متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. علاوه بر این تاثیر  چوب میز مدیریت بر قیمت آن به گونه ای می باشد که حتی نوع چوب می تواند باعث تفاوت بسیار زیاد در بین قیمت های میز های مدیریت چوبی شود.
علاوه بر نوع میز مدیریتی، ابعاد و اندازه های آن یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت این میز می باشد چرا که در میزهایی با ابعد بزرگتر از متریالی های بیشتری استفاده شده است که به تبع باعث افزایش قیمت آن نیز می شود.

میز و صندلی مدیریتی در اتاق مدیریت

نکات مورد توجه در زمان خرید میز مدیریت

از آنجایی که اتاق مدیران مهمترین اتاق در یک واحد اداری می باشد و رفت های آمد بسیار زیادی در آن صورت می گیرد و علاوه بر این محل برگزاری انواع جلسات مهم و با حضور مهمانان ویژه می باشد از این رو کیفیت و زیبایی میز مدیریت نقش بسیار مهمی در حفظ شان مدیر یک واحد اداری دارد. از این رو در زمان خرید این میز، باید به جنس چوب میز مدیریت، کیفیت و زیبایی آن تا حد زیادی توجه شود تا بهترین و با کیفیت ترین میز مدیریتی خریداری شود.

میز مدیریتی قهوه ای روشن با صندلی مشکی مدیریتی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا