آخرین پست ها
برچسب ها
میز اداری میز مدیریتی میزکارمندی میز منشی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری فایل اداری دیوارکوب مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای پارتنیشن اداری انواع مبلمان اداری شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک مبلمان ادرای خرید میز اداری قیمت میزاداری قیمت پارتیشن اداری خریدمبلمان اداری قیمت مبلمان ادرای مبلمان ادرای کلسایک انواع پارتیشن اداری قیمت پارتیش ادرای انواع مبلمان ادرای میزمدیریت پارتیش اداری انتخاب مبلمان اداری طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیش MDF پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس
تبلیغات متنی

راهنمای انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر مدیریت

1397/12/26 | تعداد نظرات :0
راهنمای انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر مدیریت

از آنجایی که مدیران و کارکنان اداری مقدار قابل ملاحظه ای از ساعات کار و بیداری خود را در دفتر کار خود صرف می کنند، راحتی و طراحی میز و صندلی و لوازم مورد استفاده آنها نقش مهمی در نحوه عملکرد یک روز مدیران و کارکنان دفتر دارد. یکی از مهمترین انتخاب ها، انتخاب میز مدیریت است. بسیاری از ما در یک محیط اداری که به خوبی طراحی نشده است تحت فشار هستیم. البته برخی از افراد با هر وسیله ای که برای آنها فراهم می شود، طراحی را انجام می دهیم بدون آنکه به هارمونی خاصی که بین مبلمان و میزها باید وجود داشته باشد فکر کنند. با این حال، کسانی هستند که می دانند و آگاه هستند که یک فضای کاری موثر و مبلمان اداری که هوشمندانه طراحی شده باشد، در بهره وری و کارایی کلی ما موثر خواهد بود. انتخاب میز مدیریت مانند قلب یک دفتر اداری است. این میز برای انجام کلیه قراردادهای مهم و جلسه های مهم است و باید معرفی کننده نمای خوبی از شرکت باشد. در کنار این عوامل میز مدیریت باید برای سلیقه و راحتی مدیر مربوطه نیز کاربردی باشد.  

فهرستی از نیازهای اصلی خود را تهیه کنید

اول و مهمتر از همه، با تعیین عملکرد و یا نحوه استفاده از فضای اداری خود، و اینکه چه مبلغ و لوازم جانبی عمده ای برای تطبیق با این عملکرد نیاز دارید، شروع کنید. در واقع فهرست دقیقی از نیازهای اصلی خود را بنویسید.این لیست باید شامل مواردی باشد که شما از میز مدیریت خود انتظار دارید. برای برخی از صنایع، مانیتورهای کامپیوتری گسترده چیزی از گذشته هستند و میزهای مجلل دیگر عملی نیستند. برای دفاتر که نیاز به مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی میزهای بزرگ عملی نیستند. اگر مشتریان وقت خود را در دفتر مدیریت صرف می کنند، لوازمی مانند میز صندلی و صندلی های جانبی ایده خوبی است. پس از تعیین اصول اولیه، می توانید به لوازم جانبی در کنار میز مدیریت نیز فکر کنید.


مبلمان را انتخاب کنید که سبک شما را بازتاب دهد

 از آنجا که بخش زیادی از روز را در دفتر خود صرف می کنید و شما خلاق هستید و می توانید میز مدیریت و مبلمان را انتخاب کنید که سبک شما را نشان می دهد. آیا شما به دنبال چیزهای سنتی یا مدرن هستید؟ مبلمان چوبی دارای احساس سنتی تر هستند، در حالی که قطعات فولادی و شیشه ای مدرن تر و صنعتی تر هستند. برای یک محیط انتقالی، ترکیبی از این مواد را در نظر بگیرید. یک دفتر حرفه ای نیاز به یک نگاه سازگار دارد، بنابراین یک زیبایی مشترک برای میز مدیریت و دیگر مبلمان اداری اتاق مدیریت از جمله، کمدهای ذخیره سازی، صندلی ها و دیگر عناصر برجسته را انتخاب کنید.


جایی برای فایل ها و لوازم

تمام عناصر دیگر که دفتر شما را تشکیل می دهند را فراموش نکنید. یک میز بزرگ یک چیز است، اما اگر آن را با کاغذ و قراردادها  شلوغ کنیم، نمی توان به راحتی بر روی آن کار کرد. استفاده از صندوق های ذخیره سازی فایل و کابینت ها برای نگه داشتن همه چیز منظم و سازمان یافته ضروری است و همچنین فضای کاری اضافی را فراهم می کند. اگر فضای فشرده وجود دارد، لطفا قفسه های خود را به دفتر خود اضافه کنید تا از فضای عمودی استفاده کنید.

راحت کلید طراحی است

با توجه به ساعت زیادی که صرف نشستن در صندلی اداری می شود، هنگام خرید صندلی مدیریت و میز مدیریت راحتی ، مهم است که صندلی ها را تست کنید تا بدانید که یکی از آنها را پیدا کرده اید که بدون درد و رنج می توانید ساعت ها بر روی آن بنشینید. بنابراین اگر قادر به تست صندلی همراه با میز مدیریت هستید این کار را انجام دهید زیرا یک راه عالی برای تعیین اینکه آیا ترکیب مناسب برای شما است یا نه. برای ایجاد یک دفتر موثر، همه چیز باید جای خود را داشته باشد. پس وقت کافی برای خرید لوازم مورد نیاز خود بگذارید. 

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه