ميز كنفرانس چیست

12 بهمن ، 1401
مبلمان اداری فضا گویا

میز کنفرانس چیست؟ این سوالی‌ست که ممکن است برای خیلی از افراد در سازمان‌ها پیش بیاید. این میز همانطور که از اسمش مشخص است برای اتاق جلسات، اتاق کنفرانس، مذاکره و گفتگو استفاده می‌شود. اتاق کنفرانس یکی از بخش های مهم فضای اداری و شرکتها محسوب می‌شود و هر اداره و سازمانی به این اتاق و میز مخصوص آن نیاز دارد. بنابراین طراحی و دکوراسیون داخلی این بخش اهمیت زیادی دارد. میزهای کنفرانس از اصلی‌ترین تجهیزات برای اتاق های مذاکره است که نحوه طراحی و ساخت آنها تاثیر زیادی بر زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد. برای طراحی و ساخت میزهای کنفرانس از رنگ ها و متریال های مختلفی استفاده می شود و میز کنفرانس را از حالت خشک و بی روح خارج می نماید همچنین طرح های متنوع این میزها، برای مشتریان امکان انتخاب های گزینشی و منطبق با هدف و سلایقشان را فراهم می‌کند. فضاگویا با سابقه‌ی بسیار زیاد در طراحی و تولید انواع میزهای کنفرانس، بهترین و با کیفیت‌ترین میز کنرانس را در اختیارتان قرار می‌دهد.

میز كنفرانس چیست

ویژگی های میز کنفرانس

شاید تصور کنید میز کنفرانس باید به صورت یک میز عریض و طویل باشد که بتواند جمعیت زیادی را در خود جای دهد. در حالی که میز کنفرانس قابلیت سایز بندی دارد و طبق نظر مشتریان می‌توان آن را به اندازه های مختلف طراحی نمود. استفاده از متریال ساخت نیز بر اساس نظر مشتریان است. اما شرکت فضا گویا با سابقه دو دهه تلاش مستمر، علمی و تخصصی موفق به نوآوری در صنعت چوب و ام دی اف شده و بهره گیری از میزهای کنفرانس ام دی اف را به لحاظ دوام، شیک و لوکس بودن و تنوع در طرح و رنگ و سایز پیشنهاد می‌دهد.

انواع میز کنفرانس

از اولین مواردی که در تهیه میز کنفرانس باید در نظر گرفته شود، کارایی میز علاوه بر جلسات و مذاکرات است. فضا گویا برای ملموس بودن این مهم میز کنفرانس را در سه دسته ارائه می‌دهد. به این ترتیب مشتریان دقیقا منطبق با نیاز خود از مشاوره کارشناسان بهره مند می‌شوند و از آنجایی که تنوع در این نوع میز بسیار بالاست با توجه به خواسته مشتری آلبوم و نمونه کار ارائه می گردد.

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • میز کنفرانس بدون پذیرایی
 • میز کنفرانس با طراحی خاص

این شرکت همواره با بهره گیری از استانداردهای داخلی و بین المللی، خود تولید کننده محصولات اداری چوب و ام دی اف در صنعت مبلمان اداری و تجهیزات اداری می باشد و به همین دلیل نظرات کارشناسی و تجربیات فنی در رابطه با این میزها مطرح می نماید از قبیل:

میز كنفرانس فضاگویا

رنگ میز کنفرانس

رنگی که برای میز کنفرانس انتخاب می شود، باید از اقتدار برخوردار باشد. رنگ های تیره می توانند ابهت خاصی به میز کنفرانس ببخشند. بهتر است اتاق کنفرانس را با رنگ های روشن تر تزئین کنید. اگر استفاده از کاغذ دیواری، دیوارپوش و یا رنگ های روشن قبل از انتخاب میز کنفرانس انجام شود، دست شما برای انتخاب میز کنفرانس تیره رنگ بازتر می شود. البته باز انتخاب رنگ بستگی به سلیقه و دیزاین داخلی هر شرکت و دفتر متفاوت می باشد.

اندازه و مدل های میز کنفرانس

سایز و اندازه ای که برای میز کنفرانس انتخاب می شود، بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می‌باشد و بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد. اگر اتاق کنفرانس مربع باشد، انتخاب این نوع میز کنفرانس کمی سخت تر می شود. با توجه به این موارد و از آنجایی که خود میز کنفرانس به نوعی بخشی از دکوراسیون اتاق جلسات محسوب می شود، کارشناسان با تجربه شرکت فضاگویا این امکان را برای مشتریان فراهم آورده اندکه با حضور خود در دفاتر و شرکتها، جوانب را بررسی نموده  و با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود و البته با توجه به بودجه مشتریان به طراحی و ساخت میز کنفرانس می پردازند.

انواع میز کنفرانس بر اساس نوع و تعداد نفرات

همان‌طور که گفتیم میز کنفرانس انواع مختلفی دارد و می‌توانید با توجه به نیازتان نوع و اندازه را انتخاب کنید و بر اساس تعداد نفرات سفارش دهید تا فضاگویا به بهترین شکل، با مناسب‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان میز کنفرانس شما را تحویل دهد.

 • میز کنفرانس ساده
 • میز کنفرانس مدرن
 • میز کنفرانس شیک
 • میز کنفرانس ام دی اف
 • میز کنفرانس لاکچری
 • میز کنفرانس 40 نفره
 • میز کنفرانس 30 نفره
 • میز کنفرانس 20 نفره
 • میز کنفرانس 12 نفره

میز كنفرانس فضاگویا

جنس و کیفیت میز کنفرانس

متریالی که برای تهیه و ساخت میز کنفرانس انتخاب می شوند، باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشند تا دوام و مقاومت میز کنفرانس را تضمین کنند. به همین دلیل فضا گویا در ساخت میزهای کنفرانس از روکش های مصنوعی استفاده می نماید که استحکام بیشتری دارند. تجربه نشان داده است که بهترین و مقاومترین میز کنفرانس میزی است که از مغز ام دی اف با روکش فرمیکا یا ملامینه (بنا به خواست و سلیقه مشتری) ساخته شده باشد.

ارتفاع میز کنفرانس

ارتفاع میز کنفرانس باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می شوند. کوتاه بودن میز هم به معنای خم شدن مدعوین و مهمانان است که چندان خوشایند نیست.

میزکنفرانس

استفاده از طرح های مدرن برای میز کنفرانس

بسیاری از شرکتها و دفاتر بازرگانی بزرگ به دنبال میزهای کنفرانس خاص هستند که نمونه آن را کمتر دیده باشند. شرکت فضا گویا از آنجایی که خود تولید کننده انواع تجهیزات اداری است، امکان طراحی مدرن را نیز دارا می باشد و به این منظور با توجه به گفته و درخواست مشتریان طرح های سه بعدی از میز سفارش داده شده آماده می کنند و برای مشتری ارسال می نمایند و بعد از تایید کارفرما، مرحله ساخت شروع می شود. گفتنی است که پروژه ها در فضا گویا در کمترین زمان ممکن تحویل داده می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi