نمایشگاه های مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401

12 شهریور ، 1401
مبلمان اداری فضاگویا

نمایشگاه های مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401 پس از یک دوره طولانی توقف به دلیل شیوع کرونا، مجدد فرصتی را فراهم کرده اند تا بتوانید با جدیدترین مدل ها و دستاوردها در این حوزه آشنا شوید. این نمایشگاه ها که در شهرهای مختلف ایران به صورت داخلی و بین المللی برگزار میشوند، طیف گسترده ای از محصولات از قبیل مبلمان، میز و صندلی، فرش، لوستر و اکسسوری، دیوارپوش، کفپوش و غیره را شامل میشود که توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان مختلف ارائه میشوند. اگر به دنبال فرصتی فوق العاده برای ارائه محصولات خود یا خرید جدیدترین مدل های تجهیزات دکوراسیون داخلی هستید، در ادامه با ما و نمایشگاه دکوراسیون داخلی 1401 و لیست نمایشگاه های سال 1401 همراه باشید. معتبرترین نمایشگاه های مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401 را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

نمایشگاه های مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401برگزاری نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون (میدکس) تهران

یکی از معتبرترین و بهترین فرصت ها برای ارائه محصولات دکوراسیون داخلی و خرید عمده آنها، شرکت در نمایشگاه دکوراسیون داخلی تهران و نمایشگاه بین المللی میدکس تهران 1401 می باشد. این نمایشگاه در زمینه معماری، دکوراسیون و تجهیزات مربوطه می باشد و در سطح آن بین المللی است. دیوارپوش، کفپوش، فرش، موکت، معماری، مبلمان، هوشمندسازی ساختمان ها، نمایشگاه مبل بین المللی تهران و غیره همگی در این نمایشگاه و رویداد مهم پوشش داده میشوند. نمایشگاه بین المللی میدکس 1401 تهران در تاریخ دوشنبه 19 دی ماه تا پنجشنبه 22 دی ماه در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران برپا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت غرفه می توانید به آدرس https://calendar.iranfair.com/ مراجعه کنید.

نمایشگاه مبلمان لوستر دکوراسیون داخلی مشهد 1401 دهمین دوره

یکی دیگر از بهترین نمایشگاه های مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401 در شهر مشهد برگزار میشود. دهمین دوره نمایشگاه مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی مشهد در سال 1401 در سطح بین المللی بگزار شده و طیف گسترده ای از محصولات این حوزه را در برمیگیرد. این نمایشگاه از تاریخ سه شنبه 15 شهریور تا جمعه 18 شهریور ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.expo.ir/ مراجعه کنید.

نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی استان گلستان 1401

هفدهمین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون گلستان در سال 1401 فرصتی دیگر برای حضور فعالان در زمینه تولید و فوش و واردات و صادرات این حوزه محسوب میشود. با توجه به اینکه این نمایشگاه بین المللی می باشد، به همین دلیل کشورهای همسایه و سایر نقاط دنیا در آن حضور داشته و شرایط ایده آلی برای وود به بازار خارجی فراهم میشود. نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401 استان گلستان از تاریخ سه شنبه یک آذر تا شنبه 5 آذر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی گلستان برپا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.golestanfair.com/ مراجعه کنید.

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون 1401

نمایشگاه مبلمان

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و مصنوعات چوبی و دکوراسیون شهر آفتاب تهران 1401

اگر از فعالان در زمینه تولید یا فروش مبلمان و وسایل چوبی مورد استفاده در دکوراسیون هستید، این نمایشگاه می تواند گزینه ایده آلی برایتان باشد. این نمایشگاه که در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار میشود، در سطح داخلی و ملی بوده و برگزارکننده آن شرکت پیشگامان مبلمان پرشیا است. تاریخ برگزاری نمایشگاه 23 آذ ماه الی 26 آذر 1401 می باشد و اطلاعات بیشتر را می توانید در آدرس https://exhibiran.com/ مطالعه کنید.

نمايشگاه تخصصی صنايع مبل و دکوراسیون خانگی(Isfahan Furnex) اصفهان 1401

یکی دیگر از بهترین نمایشگاه های مبلمان و دکوراسیون داخلی 1401، Isfahan Furnex می باشد که در سطح بین المللی برگزار میشود. این نمایشگاه به صورت تخصصی به صنعت مبل و دکوراسیون داخلی منزل تمرکز داشته و برگزارکننده آن، شرکت تعاونی چند منظوره نمایشگاه دکوراسیون داخلی اصفهان است.

نمایشگاه Isfahan Furnex از تاریخ یک دی ماه الی 4 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر اصفهان برگزار میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس http://www.isfahanfair.ir/ مراجعه کنید.

نمایشگاه تخصصی لوستر و لوازم آشپزخانه و دکوراسیون داخلی تبریز

پربازدیدترین مطالب ما را دنبال کنید!

تبریز در سال 1401 میزبان چندین نمایشگاه در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی می باشد. به عنوان مثال، نمایشگاه تخصصی لوستر، لوازم آشپزخانه و دکوراسیون داخلی 1401 تبریز یکی از معتبرترین رویدادها می باشد که در سطح بین المللی برگزار میشود. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد بوده و فعالان این حوزه می توانند با شرکت در آن شرایط را برای ورود به بازارهای بین المللی دریافت نمایند.

این نمایشگاه در بازه 10 الی 14 دی ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تبریز برپا می باشد. اطلاعات بیشتر در آدرس http://tabrizfair.ir/ ارائه شده است.

نمایشگاه بین المللی خانه مدرن شیراز 1401

نمایشگاه بین المللی خانه مدرن شیراز 1401 مجموعه گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده برای مدرن سازی ساختمان ها را ارائه می دهد. این نمایشگاه بیشتر بر هوشمندسازی منازل و تجهیزات مورد استفاده در این زمینه تمرکز داشته و به همین دلیل بسیار پیشرفته است.

این نمایشگاه در سطح بین المللی در تاریخ 24 الی 28 بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های شهر شیراز برگزار میشود. اطلاعات بیشتر را می توانید در آدرس https://www.farsfair.ir/ مطالعه کنید.

نمایشگاه بین المللی معماری،طراحی و دکوراسیون داخلی شیراز 1401

این نمایشگاه علاوه بر پوشش تجهیزات دکوراسیون داخلی، در زمینه معماری و طراحی داخلی نیز فعالیت دارد. با توجه به اینکه این نمایشگاه بین المللی می باشد، به همین دلیل بسیاری از فعالان در زمینه تولید و واردات و صادرات ایرانی و کشورهای همسایه در آن حضور خواهند داشت.

تاریخ برگزاری نمایشگاه دکوراسیون داخلی شیراز 1401 در بازه 24 بهمن ماه الی 28 بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی شهر شیراز می باشد. اطلاعات بیشتر در آدرس https://www.farsfair.ir/ ارائه شده است.

نمایشگاه تخصصی معماری داخلی، مبلمان و دکوراسیون ایران تبریز 1401

نمایشگاه تخصصی دکواسیون و مبلمان ایران تبریز که در سطح بین المللی برگزار میشود، یکی دیگر از بهترین نمایشگاه ها مبلمان اداری در سال 1401 برای فعالان در این حوزه محسوب میشود. این نمایشگاه در بازه زمانی 4 الی 8 مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تبریز برپا و پذیرای عموم مردم می باشد.

جزئیات دقیق درباره این نمایشگاه را می توانید در آدرس http://tabrizfair.ir/ مطالعه کنید.

نمایشگاه تخصصی کلاف، روکش و مبلمان تبریز 1401

این نمایشگاه به صورت تخصصی در زمینه مبلمان ارائه شده و کلاف و روکش را نیز در برمیگیرد. نمایشگاه تخصصی مبلمان تبریز 1401 در سطح بین المللی در بازه 17 شهریور الی 20 شهریور در شهر تبریز برگزار میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://tabrizfair.ir/ مراجعه کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi