بهترین ایده های تغییر دکوراسیون اداری برای سال 1401

06 بهمن ، 1400
مبلمان اداری فضا گویا

تغییر دکوراسیون اداری از مهم ترین اتفاقاتی است که لازم است سالانه در هر محل کاری انجام شود. چرا که با تغییرات دکوراسیون و فضا می توانید شور و نشاط بیشتری را به کارمندان و مراجعین خود القاء کنید. در این صورت روند صعودی پیشرفت و درآمد زایی را برای خود و کارمندانتان بدست خواهید آورد. در این مقاله با فضا گویا همراه شوید تا بتوانید از بهترین ایده های تغییر دکوراسیون اداری 1401 بیشتر آشنا شده و از آن برای تغییرات چیدمان محیط کار به نحو احسن بهره مند شوید.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

چرا تغییر دکوراسیون اداری 1401؟

همانطور که می دانید پیشرفت روز افزون تکنولوژی  باعث شده است تا آدم ها نیز با شرایط جدید بروز شوند. در این میان برای آن که محیط و اشیاء نیز هم قدم در مسیر با ما قرار گیرند باید تغییراتی را لحاظ کنید. از جمله این تغییرات موثر می توان به تغییر دکوراسیون اداری اشاره کرد. در طراحی داخلی از مهم ترین اقداماتی که باید در نظر گرفت توجه به رنگ سازمانی برند است. برای مثال اگر رنگ برند تجاری شما سبز است بهتر است در هنگام ایجاد تغییرات این مورد را نیز مورد توجه قرار دهید. اینگونه آرامش روانی به صورت عجیب و متفاوتی در ذهن مخاطب شما و کارکنانتان ایجاد خواهد شد. همچنین باعث تلاش بیشتر برای رسیدن به بلوغ سازمانی مجموعه خواهید شد.

عوامل تاثیر گذار بر تغییرات دکوراسیون اداری

در صورتی که تمایل دارید تغییرات شگرفی در محیط اداری خود در سال 1401 به وجود آورید لازم است از چند نکته مهم و تاثیر گذار نیز پیروی کنید. در ابتدا باید به یاد داشته باشید در هنگام طراحی ایده باید مخاطب هدف را در مرکز توجه قرار دهید تا بتوانید نیازهای او را پاسخ دهید. پس از آن نوبت به کارمند شماست. بله درست است! اگر تمایل به درآمد زایی بیشتر دارید باید برای بهره وری بیشتر به کارمندان و ارتقاء محیط کار آنان بیاندیشید. محیط های تکراری و کسل کننده مانع از درآمد زایی بیشتر شما خواهد شد. پس دست بجنبانید. از رنگ ها در محیط کار هرگز غافل نشوید. رنگ های جذاب و انرژی بخش را در کنار رنگ سازمانی خود قرار دهید تا بهترین نتیجه را با تغییر دکوراسیون اداری دریافت کنید. فضای استراحت مجزایی برای کارمندان خود در نظر بگیرید و از گیاهان نیز بهره لازم را ببرید.

بهترین ایده های تغییر دکوراسیون برای 1401

با آمدن نوروز و شروع سال جدید همه به دنبال تهیه لوازم جدید و تجهیزات بروز شده هستند. تغییر دکوراسیون اداری نیز با نزدیک شدن عید بیشتر جای خود را میان مدیران پیدا می کند. چرا که هر مدیر به فکر یک تغییر جدید و زیبا سازی محیط با هدف رشد بیشتر سازمان خواهد بود. در ادامه به معرفی برترین ترندهای تغییرات دکوراسیون داخلی در یک محیط اداری خواهیم پرداخت.

استفاده از جعبه ها و باکس های جدا کننده

همیشه در شرکت ها و ادارات آنچه باعث سردرگمی کارمندان و گاها مراجعین می شود پراکندگی قفسه های مربوط به امور هر یک از کارکنان است. برای سال جدید بهتر است از یک قفسه مرکزی در نقطه عطف شرکت بهره مند شوید . یا در جایگاه های مشخص به هر بخش از باکس هایی با رنگ های جذاب استفاده کنید.

 صندلی هایی جدید و راحت در دکوراسیون اداری 1401

مدیر منابع انسانی و تامین اموال وظیفه دارد در پایان هر سال به تجهیزات هر یک از کارمندان سرکشی کرده و در صورتی خرابی و نامتعارف بودن گزینه سالمی را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین بهتر است مبل و صندلی های نشیمنی که قرار است مراجعین ساعتی را در انتظار سپری کنند تا کارشان انجام شود، با یک تغییر ساده و خرید جدید ارتقاء دهد. از یاد نبرید که 8 ساعت کار برای کارمندان اگر صندلی و میز نا مناسب باشد مانع از رسیدن شما به هدف خواهد بود.

صندلی های دکوراسیون اداری

صندلی های دکوراسیون اداری

بهره مندی از اشیاء ضروری

بررسی کنید! اگر محیط کار کارمندانتان از وسایل ضروری همچون تخته وایت برد برای جلسه های داخلی، فایل اسناد، تجهیزات و ... خالی می باشد، این بهترین فرصت است تا تهیه این موارد به همراه تغییر دکوراسیون اداری روح و نشاط را با رنگ ها به اتاق های کارکنانتان بازگردانید.

استفاده از مبلمان اداری

از مهم ترین قسمت هایی که لازم است برای سال جدید در نظر داشته باشید مبلمان اداری و زیبایی است که با رنگ های شما همخوانی داشته باشد. در فضای میانی شرکت شاید قرار باشد جلسه ای کوتاه میان کارمندان بخش های دیگر انجام شود. پس بهترین محل را با مبلمانی زیبا زینت دهید.

بهترین مبلمان اداری در سال 1401

مبلمان اداری

دکوراسیون اداری مدرن سفید 1401

وقت آن است که تحولی عظیم در شرکت خود پیاده کنید. بله درست است. سفید! رنگ سفید می تواند باعث القاء انرژی مثبت و صلح بشر دوستانه ای برای شما باشد. همچنین تمام دکوراسیون سنتی خود را به سبک مدرن تغییر داده تا بتوانید با اشتیاق بیشتری از حضور در محیط اداری در کنار کارمندانتان لذت ببرید.

دکوراسیون اداری مدرن سفید

دکوراسیون اداری مدرن سفید

لوستر های متناسب با محیط

در تغییر دکوراسیون اداری خود برای سال 1401 از لوسترهای زیبا و شکیل غافل نشوید. برای آن که زیبایی محیط کار را دو چندان کنید کافی است از روشنایی مناسب در کنار لوستر های جذاب بهره ببرید . در این صورت می توانید سبک دیزاین خود را با تلفیق لوستر ها تکمیل نمایید.

بهره مندی از پارتیشن های شیشه ای برای تغییر دکوراسیون اداری 1401

اگر ترجیح می دهید شرکت خود را به صورت متفاوتی طراحی کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از پارتیشن های شیشه ای جذاب است که بخش هر کاربر را از دیگری جدا نموده و باعث ایجاد یک محیط خصوصی برای هر کدام شود. این پارتیشن ها را بهتر است شیشه ای و قابل رویت انتخاب کنید تا فضای کار کارمندان را مدنظر قرار دهید. البته مدل های چوبی این پارتیشن ها نیز در تغییر دکوراسیون اداری می تواند برای شما قابل استفاده باشد.

پربازدیدترین مطالب ما را از دست ندهید!

تغییر دکوراسیون اداری 1401 با فضا گویا

اکنون که به فکر تغییر دکوراسیون اداری 1401 هستید بهترین انتخاب، هم قدم شدن با شرکتی است که بتواند نیاز شما را از صفر تا صد پاسخ دهد. در نظر داشته باشید طراحان می توانند با ایده پردازی های متفاوت کار را برای شما به زیبایی هر چه تمام تر ارائه داده و نیاز شما را پاسخ دهند. در این میان کارشناسان ما در فضا گویا می توانند بهترین ها را برای شما طراحی و اجرا نمایند.
در این مقاله سعی شد به ایدهای مناسبی جهت تغییر دکوراسیون محیط کار، شرکت و اداره شما پرداخته شود. از یاد نبرید که شرکت مبلمان اداری فضا گویا با بهره مندی از کارکنان متخصص و متعهد می تواند شما را در این زمینه به جهت تهیه مبلمان اداری با کیفیت و ادوات لازم جهت تغییر دکوراسیون همراهی نماید. فضا گویا مفتخر است که محصولات خود را در 3 دسته تاپ لاین، مید لاین و اکو لاین به مشتریان ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر شما می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi