بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل چه کسانی هستند؟

20 دی ، 1400
مبلمان اداری فضا گویا

بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل چه کسانی هستند ؟ طراحی دکوراسیون داخلی منزل امری است که به زیبایی داخلی منزل شما کمک می‌کند. این روزها داشتن منزلی زیبا که بتواند احساسات و عواطف شما را برانگیزد و شما در داخل خانه احساس آرامش داشته باشی امری بسیار مهم است. طراحی دکوراسیون داخلی منزل چنانچه توسط بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل انجام گیرد می تواند یک فضای زیبا و با آرامش را به خانه و منزل شما بدهد.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

معرفی بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل

 طراحی داخلی و دکوراسیون که شامل هنر طراحی دکوراسیون می شود از زیر شاخه های رشته مهندسی معماری می باشد. بیشتر طراحان داخلی دکوراسیون منزل که نام این در میان نام ها برای خود دست و پا کردند و فارغ التحصیل رشته معماری دانشگاه های معتبر دنیا هستند. فعالیت در حوزه طراحی دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی تنها یک شغل ثابت و معمولی نمی باشد و برای اینکه شما بهترین طراح های دکوراسیون داخلی شوید نیازمند داشتن قوه تخیل بسیار بالا هستید. همین امر باعث شده است که شما به عنوان یکی از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل شغلی پر مشغله در دنیا را داشته باشید.

اگر شما تنها یکبار به فکر طراحی داخلی دکوراسیون منزل خود افتاده باشید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در دنیا چه کسانی هستند و آیا چهره هایی در ایران نیز وجود دارند یا خیر. ما در این مقاله بهترین طراح های دکوراسیون داخلی منزل را برای شما معرفی خواهیم کرد و بیان می‌کنیم که چه چیزی باعث شده تا این طراحان دکوراسیون داخلی تبدیل به بهترین خود در حوزه طراحی دکوراسیون شوند.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در سال ۲۰۲۱ چه کسانی هستند؟  

هرساله سایت های معتبری که در زمینه طراحی و دکوراسیون فعالیت دارند، همچنین مجلات هنری درباره طراحی دکوراسیون داخلی منزل لیستی از نمونه کار ها و افرادی که در آن سال از بهترین طراحان دکوراسیون  داخلی منزل بودند ارائه می دهند. ما در این مقاله به کمک اطلاعاتی که از طریق این سایت ها و مجلات طراحی دکوراسیون دریافت کرده‌ایم می خواهیم چند مورد از بهترین طراح های دکوراسیون داخلی منزل در دنیا در سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

پیتر مارینو محبوب میان طراحان داخلی دکوراسیون منزل در ایران

 یکی از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در جهان در سال ۲۰۲۱ پیتر مارینو طراحی خلاق می باشد که در میان طراحان دکوراسیون داخلی منزل در ایران نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است.

پربازدیدترین مطالب ما را از دست ندهید!

او در یک جمله معروف خود می گوید ” من می‌خواهم جادو و واقعیت اجرا را در کنار هم خلق کنم.” این جمله از پیتر مارینو که یکی از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در جهان است الهام بخشی است برای بسیاری از طراحان دکوراسیون. او به درهم آمیختن بدون حد و مرز معماری و فضای داخلی در طراحی اعتقاد دارد.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

فیلیپ استارک فرانسوی از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل در جهان بوده که ملیت فرانسوی دارد و در بسیاری از حوزه‌ها و بخش‌های طراحی داخلی از قبیل طراحی داخلی منزل ، طراحی داخلی صنعتی و سایر لوازم خانگی دست بر آتش دارد. هرکدام از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل از خودشان جمله الهام بخش برای تمامی طراحانی که در این صنعت فعالیت می‌کنند دارند. استارک نیز جمله معروفی دارد که می گوید من دوست دارم که درهای مغز انسان را باز کنم.

 اولین رزومه کاری استارت در سال ۱۹۸۹ و برای انجام طراحی دکوراسیون داخلی منزل رئیس جمهور سابق فرانسه میتران می باشد. همین پروژه طراحی دکوراسیون داخلی باعث شد تا او به شهرتزیادی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل برسد.

 کلی هوپن یکی ازبهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل

 کلی هوپن یکی ازبهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل با ملیت انگلیسی می باشد که در تمام کارهای او حس مهربانی و محبت القا شده است. را که بیشتر به طراحی منازل و فضاهای مهمان نوازی مانند هتل و خانه مسکونی و قدیمی می پردازد، البته طراحی‌ داخلی هایی هوپن صرفا محدود به این موارد نیست، بلکه در طراحی کشتی‌های تفریحی مشتریان خصوصی و پروژه‌های تجاری در سراسر جهان از جمله رستوران‌ها و دفاتر اداری و هواپیمایی هم فعالیت حرفه ای انجام میدهد.

کلی ویرستلر یکی دیگر از بهترین طراح های دکوراسیون داخلی منزل در جهان

یکی دیگر از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در جهان در سال ۲۰۲۱ ویرلستر می باشد. طرح‌های این که متمایز بوده و ویژگی‌های سرزندگی و شیک خود را دارد باعث شده است تا در میان بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در جهان نام خود را ببیند. شیوه کاری به عنوان یک طراح داخلی دکوراسیون به این ترتیب است که مواد سنتی را با مواد جدید و مدرن تلفیق کرده و طرح خود را پیاده می‌کند. همین شیوه باعث شده است تا کارهای او تلفیقی از ظرافت و زمختی باشد و بعد جدیدی از طراحی داخلی انجام گیرد.نمونه کارهای او شامل هتل‌های لوکس و اقامتگاه‌های بزرگ از بورلی هیلز تا کارائیب و بقیه‌‌‌ نقاط جهان را شامل می‌شود.

دکور داخلی

دکور داخلی

 بهترین طراح داخلی دکوراسیون منزل  

 ما در این مقاله سعی کردیم تا چند نفر از بهترین طراحان دکوراسیون داخلی منزل در جهان را که به عنوان اساتید این کار هستند برای شما معرفی کنیم. هدف شما آشنایی با طراحان دکوراسیون داخلی منزل بوده هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا این افراد طراحی داخلی ساختمان ها و دکوراسیون داخلی منزل را در کنار هم انجام می‌دهند و به طور کلی این دو شاخه را نمی‌توان جدا از یکدیگر دانست.

طراحان داخلی برتر دنیا معمولا به صورت شخصی کار کرده و کار خود را محدود به شرکت خاصی نمیکنند، از آنجا که دسترسی داشتن به این افراد برای ما که در ایران زندگی میکنیم دشوار است، بهترین راه کار استفاده از خدمات شرکت های طراحی داخلی است که مهندسان معمار آن سبک کاری این طراحان را در کار خود دنبال میکنند. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi