چند نمونه دکوراسیون داخلی محل کار و عکس دفتر اداری شیک

20 دی ، 1400
مبلمان اداری فضا گویا

دکوراسیون داخلی محل کار می تواند برای شرکت ها و تجارت های مختلف بسیار حائز اهمیت باشد؛ چرا که محیط برقراری ارتباط حضوری با مشتریان شماست. دکوراسیون داخلی محل کار به طور کلی دارای چند اصل ثابت طراحی می باشد. این طراحی های دکوراسیون داخلی دفتر کار هستند که باعث القای حس مثبت و ایجاد انرژی متقابل میان شما، کارمندان و مشتریانتان خواهند شد.

در ادامه این مطلب به بررسی چندین مدل زیبا از طراحی دکوراسیون داخلی محل کار و دفتر کار خواهیم پرداخت و از اصول اولیه دکوراسیون داخلی محل کار برای شما خواهیم گفت. 

دکوراسیون داخلی محل کار و اداری شیک

از مهمترین مسئله های کاری برای مدیران می توان به جلب رضایتمندی نیروی انسانی اعم از کارمندان و مشتریان از محیط کاری اشاره کرد. این دغدغه همیشه برای مدیران وجود داشته است که وجود رضایتمندی از محیط و فضای یک اداره تاثیر مثبتی بر رضایتمندی کارمندان و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن خواهد داشت.محیط کاری را میتوان دومین خانه برای کارمندان دانست! بنابراین به مانند خانه، محیط کار نیز می بایست فضای زیبا و با آرامشی را داشته باشد؛ هنگامی که شما به دکوراسیون داخلی دفتر اداره خود اهمیت بدهید روحیه کارکنان را بالا برده اید و در یک فضای کاری آرام راندمان کار و پیشرفت آنها را نیز تا حدودی تضمین خواهید کرد.

با توجه به این دلایل می بایست توجه بسیار زیادی به دکوراسیون دفتر اداری و فضای کاری شود؛ انتخاب واعمال بهترین دکوراسیون داخلی محل کار ملاک مهمی برای پیشرفت کسب و کار شما خواهد بود.

مطالب پرطرفدار ما را از دست ندهید!

در دکوراسیون داخلی محل کار به این نکات توجه کنید!

 • انتخاب بهترین دکوراسیون داخلی دفتر کار نیازمند بررسی و توجه به نکات طراحی و اصول دکوراسیون داخلی می باشد.از این رو توجه داشته باشید که:
 • به دنبال رنگ بندی مناسب باشید. رنگ محیطی که در آن مشغول به کار هستید از موارد مهمی است که در انتخاب دکوراسیون داخلی محل کار باید به آن توجه کنید. رنگ محیط کار تاثیر مستقیمی بر روحیه کارکنان دارد. شما بایستی متناسب با نوع فعالیت و محل کارتان رنگی مناسب را برای دیوار ها و دکوراسیون داخلی دفتر خود انتخاب کنید. رنگ های الهام بخش همیشه تاثیر مثبتی می گذارند. 
 • نور و روشنایی عامل دیگری برای انتخاب بهترین دکوراسیون محل کار است. نور محیط کاری باید به اندازه کافی باشد. بدون شک برای کار با کامپیوتر و یا مطالعه زیاد نبود نور کافی خیلی سریع چشم را خسته کرده و در نتیجه راندمان کاری شما را پایین می آورد. در نتیجه برای دکوراسیون داخلی محل کار و اداره از نورپردازی مناسب و اصولی استفاده کنید.
 • مبلمان مناسب را برای طراحی دکوراسیون داخلی دفتر استفاده کنید. در طراحی دکوراسیون داخلی ضروری است که مبلمان مناسب را انتخاب کنید. مبلمان باید راحت باشد و تناسبی با رنگ محیط کاری و نوع طراحی دکورها داشته باشد. پیشنهاد می کنیم به جای مبلمان های راحتی از میز و صندلی که در عین شیک بودن راحت نیز باشند استفاده کنید.
 • قفسه و فایل های لازم را در هر کدام از اتاق ها قرار دهید. در هریک از اتاق ها قفسه و فایل های لازم را به تعداد کارکنان قرار دهید تا ضمن داشتن فضای شخصی از شلوغی و هرج و مرج اتاق و میز کارش جلوگیری کند.
 • سعی کنید دیوارهای محیط را زیبا سازی کنید. برای اینکه محیط کاری شما کسالت آور نباشد از زیباسازی دیوارها برای دکوراسیون داخلی محل کار استفاده کنید. از چند قاب عکس و یا نقاشی محیطی استفاده کنید. وجود چند ایده خلاقانه می تواند احساس آرامش و نشاط را در محیط کار به شما ببخشد.
 • از وسایل تزئینی استفاده کنید.گلدان های طرح دار، تنگ و یا آکواریوم ماهی، قاب های عکس کاری، و آثار هنری و بسیاری از وسایل تزئینی دیگر می تواند محیط خشک کاری شما را به یک محیط دلنشین با دکوراسیون داخلی روحیه بخش تبدیل کند.

چند نمونه تصویری از دکوراسیون داخلی دفتر اداری شیک

در پروسه طراحی دکوراسیون دفتر اداری سعی می شود به مانند دکورهای بانک ها و مراکز مراجعه، فضا به گونه ای باشد تا بهترین عملکرد را برای کارکنان و ارباب رجوع رقم بزند. در ادامه چند طرح از نمونه های موفق طراحی دکوراسیون داخلی محل کار را برای شما عزیزان آورده ایم . با مشاهده این نمونه ها می توانید آشنایی از طرح های دکوراسیون اداری داشته باشید و ایده آل ترین الگو را برای دفتر خود انتخاب کنید.

دکوراسیون داخلی دفتر اداری

دکوراسیون داخلی دفتر اداری

دکوراسیون داخلی دفتر اداری

دکوراسیون داخلی دفتر اداری

دکوراسیون داخلی دفتر اداری

دکوراسیون داخلی دفتر اداری

چند نمونه بروز از دکوراسیون داخلی محل کار

این روزها بسیاری از افراد هستند که بیشتر روز خود را در محیط کاری و پشت درب های بسته محل کار خود می گذارند بنابراین بهتر است به مقوله دکوراسیون داخلی دفتر کاری بسیار توجه شود تا دچار خستگی کار نشوید. ایده اولین موضوعی است که برای تغییر دکوراسیون داخلی دفتر کار باید به آن توجه کنید. با اعمال کمی تغییر در هر یک از بخش های اتاق ها و وسایل مانند میز و صندلی، قفسه، کمد و کامپیوتر که ساعت ها با آنها در محیط کار سروکار دارید، می توانید فضای اتاق را از محیط کسل و خسته کننده خارج کرده و تغییرات چشمگیری را در آنجا به وجود آورید. 

چند نمونه تصویری بروز از دکوراسیون محل کار

نمونه کار طراحی دفتر اداری

نمونه کار طراحی دفتر اداری

طراحی دفتر اداری

طراحی دفتر اداری

نکات مهم در داشتن دکوراسیون داخلی بروز:

برای داشتن یک دکوراسیون داخلی بروز در محل کار رعایت کردن نکات زیر به هنگام طراحی و اعمال دکور ضروری است.

 • سعی کنید رنگ محیط و وسایل هماهنگ باشد.
 • برای محیط کاریتان ساختار واحد اداری ایجاد کنید.
 • در دفتر کاری خود یک برد یادداشت تعبیه کنید.
 • شلف ها و قفسه ها کمک بسیاری به شما خواهند کرد.
 • از دکورهای چوبی استفاده کنید.
 • وجود میز کار به منظور نگهداری وسایل در دکور دفتر کار ضروری می باشد.
 • چینش مبلمان و صندلی ها را به بهترین شکل ممکن و متناسب با میزان فضای محیط کاری انجام دهید.
 • از رنگ های متفاوت با رنگ های محیط به صورت جزئی استفاده کنید. 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi