چگونه از کاهش نور با پارتیشن فضای اداری جلوگیری کنیم؟

24 آذر ، 1400
مبلمان اداری فضا گویا

فضای اداری و پارتیشن فضای اداری بسیار مهم هستند. احتمالا برایتان جالب است بدانید که پارتیشن فضای اداری چقدر می تواند اهمیت داشته باشد زیرا استفاده از پارتیشن اداری برای فضا سازی و هدایت نور اهمیت بسیاری دارد ضمن اینکه پارتیشن فضای اداری باید آنقدر موثر باشد که کارمندان مشکلی با حضور آن نداشته باشند. در این مقاله از پارتیشن فضای اداری، انواع آن و نقش موثر آن در فضای اداری صحبت خواهیم کرد. بهترین نوع پارتیشن فضای اداری را معرفی خواهیم کرد و به بررسی سایر مدل ها ی پارتیشن فضای اداری خواهیم پرداخت

انواع پارتیشن برای فضای اداری

در ابتدا خوب است با انواع پارتیشن فضای اداری بیشتر آشنا شوید. یکی از انواع بسیار پرطرفدار پارتیشن فضای اداری پارتیشن چوبی است این پارتیشن فضای خاص و منحصر به فردی را ایجاد می کند. می دانید که چوب معمولا با هر فضایی همخوانی دارد و حس زندگی و گرما را منتقل می کند.

این پارتیشن فضای اداری با انواع چوب ساخته می شوند و بستگی به سلیقه و محیط اداری شما دارد که چه نوع چوبی را انتخاب کنید. البته باید بدانید که شما می توانید از پارتیشن های چوبی که داخل خود شیشه هم دارند استفاده کنید و برای هدایت نور مشکل خاصی نداشته باشید. توجه کنید که چوب عایق صداست و این پارتیشن فضای اداری برای اداراتی که بسیار پرجمعیت و پر رفت و آمد است بسیار مناسب است.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن فضای اداری - پارتیشن آلومینیومی

نوع دیگر پارتیشن فضای اداری نوع آلومینیومی آن است که دوام خوبی دارد ولی قدرت مانور چوب را ندارد و برای نصب ممکن است کمی اذیت کند. البته خوبی آن در این است که سبک است و متنوع. همچنین آلومینیوم هم عایق خوب صداست و نویز محیط را تا حدی می گیرد پس برای پارتیشن فضای اداری می تواند گزینه ی خوبی باشد.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن فضای اداری شیشه ای بهترین انتخاب

پارتیشن فضای اداری شیشه ای طرفداران زیادی پیدا کرده است. با این نوع پارتیشن می توانید فضای بسیار خوب و نورگیری لازم را داشته باشید، ضمن اینکه می توانید در همه ی فضاها با هر نوع شکل و ظاهر از این نوع پارتیشن اداری استفاده کنید. این پارتیشن بندی هزینه ی زیادی لازم ندارد و می تواند محیط کار را بسیار شکیل تر و زیباتر و دلپذیرتر کند و از آن جهت که نور از شیشه عبور می کند باعث نورگیر شدن فضا و داشتن روشنایی کافی برای کارمندان خواهد بود. می دانید که نور طبیعی لازمه ی یک محیط کاری است و نورهای مصنوعی هرگز نمی توانند تاثیر نور طبیعی را داشته باشند. اگر در محیط کاری و اداری خود نور را بسیار مهم می دانید این پارتیشن انتخاب مناسبی است.

مزایای پارتیشن شیشه ای

مزایای پارتیشن شیشه ای

مزایای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن فضای اداری شیشه ای از لحاظ نگهداری بسیار کم هزینه تر و ساده تر از سایر انواع پارتیشن اداری است. تمیز کردن آنها بسیار ساده تر است و به هیچ محلول خاصی برای شستشو نیازی نخواهید داشت. شما به سادگی می توانید از این نوع پارتیشن فضای اداری نگهداری کنید. این پارتیشن بسیار زیبا و کارآمد است. به دلیل اینکه نور را از خود عبور می دهد باعث می شود نور در همه ی فضای اداری شما حضور داشته باشد و به این ترتیب هم هزینه ی برق اداری شما کمتر می شود و هم محیط گرمی برای کارمندان ایجاد کرده اید که با انگیزه و انرژی مضاعف کار خود را ادامه دهند و می دانید که حضور نور باعث می شود آنها خیلی دیرتر احساس خستگی و بی حوصله گی کنند. اگر به فکر محیط زیست هستید و می خواهید درختان کمتری قطع شوند تا تبدیل به پارتیشن چوبی شوند و یا به فکر پرداخت هزینه ی برق کمتری هستید و می خواهید راندمان کاری افراد را در محیط اداری بالاتر ببرید، پس پارتیشن فضای اداری شیشه ای بهترین انتخاب شما خواهد بود.

پارتیشن

پارتیشن

چگونه با پارتیشن شیشه ای می توان فضاهای اداری را بهبود بخشید؟

در بالا اشاره کردیم که بهترین انتخاب برای داشتن نور کافی در محیط اداری استفاده از پارتیشن فضای اداری شیشه ای است مخصوصا در معماری مدرن اداری پارتیشن شیشه ای جایگاه خاصی دارد و در آخر نسبت به پارتیشن چوبی یا دیگر پارتیشن ها هزینه ی کمتری هم صرف خواهید کرد. در فضای اداری خود باید همه ی محیط را خوب شناسایی کنید و بسته به نوع محیط و کارایی و شکل ظاهر محیط به سراغ پارتیشن بروید تا هم فضای کاری را با آنها تفکیک کنید و هم شکل ظاهری زیبایی با نور مناسب برای کارمندان و سایر افراد فراهم کنید. می دانید که دیوار کشیدن هم هزینه بر است هم انعطافی که با پارتیشن فضای اداری می توانید در محیط داشته باشید را نمی توانید با دیوار کشیدن داشته باشید، پارتیشن فضای اداری مانع ورود گرد و غبار و عوامل بیرونی هم به داخل هستند پس خیالتان راحت باشد که از ورود عوامل بیرونی هم جلوگیری خواهد کرد.

پربازدیدترین مطالب ما را از دست ندهید!

پارتیشن شیشه ای

حتما توجه داشته باشید که برای داشتن فضای داخلی زیبا و تفکیک شده و منظم در محیط کاری خود می توانید از انواع پارتیشن فضای اداری استفاده کنید. به دلیل مزایای بی شماری که برای پارتیشن فضای اداری شیشه ای اشاره کردیم پس احتمالا بهترین انتخاب برای فضای اداری و بهبود فضای اداری استفاده از پارتیشن بندی شیشه ای است که بسیار به صرفه و کم هزینه هم است.

اگر قصد دارید فضای اداری خود را پارتیشن بندی کنید باید از تیم کاربلد و ماهری استفاده کنید که اصول تفکیک و نور و فضا را به خوبی بشناسند و به این ترتیب بتوانید بهترین بهره را از این فضا به همراه پارتیشن ها ببرید پس بهتر است اگر قصد پارتیشن بندی دارید با حرفه ای های این کار تماس بگیرید با نصب پارتیشن ها مخصوصا پارتیشن فضای اداری شیشه ای معنای نور و نقش آن در فضای کاری و اداری را به درستی درک خواهید کرد

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi