برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا

23 اسفند ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا به چه شکل بوده است؟

شیوع ویروس همگانی کرونا نه تنها سلامت مردم را به خطر انداخت و شرایط دشواری برای زندگی ما ایجاد کرد. مشکلاتی برای کسب و کار ها نیز ایجاد کرد.فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا نیز دچار تغییرات و مشکلاتی شد. در این مقاله نگاهی به فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا داریم.

استمرار فعالیت اقتصادی برندهای برتر مبلمان جهان در دوران کرونااستمرار فعالیت اقتصادی برندهای برتر مبلمان جهان در دوران کرونا 

باز کردن مسیر فروشگاه به خانه مصرف کنندگان

فروش اینترنتی طرفداران نسبتا خوبی دارد چرا که در صرفه جویی زمان خیلی خوب است. اما شاید در فروش مبلمان به صورت اینترنتی مشکلاتی وجود داشته باشد که یکی از اصلی ترین آن این میتواند باشد که مصرف کننده دوست دارد در خرید مبلمان از نزدیک محصول را ببیند و انتخابی درست و دقیق انجام دهند. به همین دلیل فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا در ابتدا دچار مشکل شد اما این برند ها با خلاقیت توانستند به فعالیت های خود ادامه دهند یکی از کارهای مفیدی که این شرکت ها انجام دادند تغییراتی در نحوه فروش اینترنتی بود به صورتی که آنها امکان مشاوره اینترنتی به صورت تصویری ایجاد کردند تا مشتریان هم محصول را کامل و دقیق تر ببینند وهم اینکه یک فرد با تجربه به آنها مشاوره می دهد. طبق آمار های گرفته شده فروش اینترنتی تشک و مبلمان نسبت به قبل 5% افزایش داشته است.

چند درس اساسی برای فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان

  1. درس اول: قرار نیست خرید آنلاین حتما بدون فرد فروشنده باشد. در بعضی از شرایط مردم دوست دارند خرید را از شخص انجام دهند پس در فروش اینترنتی فروشنده ای را برای مشاوره ی آنلاین انتخاب کنید تا ارتباطی موثر و مفید برای خریدار ایجاد کنید.
  2. درس دوم: کار درست را سریع انجام دهید شرکت Burrow یکی از اولین شرکت ها بود که پس از بسته شدن فروشگاه ها با ارائه خدمات و مشاوره در خانه یک کار حرفه ای و استراژیک انجام دهد. حرکت سریع این شرکت باعث شد مردم برای خرید و مشاوره ابتدا به سراغ این شرکت بروند چرا که پیشرو در انجام دادن این کار شد.
  3. درس سوم: فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا باید در جهت مثبت باشد این شرکت ها نباید در این دوران از تبلیغات غافل شوند حتی برای جلب توجه مردم بهتر است از تبلیغات طنز استفاده کنند چرا که این ویروس فشار روانی زیادی روی مردم ایجاد کرده است و انجام این کار میتواند تاثیر مثبتی در ذهن بیننده ایجاد کند.
  4. درس چهارم: روشی برای کمک کردن به جامعه و مردم در دوره ی بحران پیدا کنید. انجام این کار به کسب نام نیک برای برند شما ایجاد میکند علاوه بر این کارمند های شما را حفظ می کند و به غیر از نفعی که برای شما دارد در پشت سر گذاشتن این اپیدمی نیز کمک میکند.
  5. درس پنجم و آخر: شرکت ها و برند هایی که در دوران کرونا جسور باشند و دست به کار های جدید و نوین بزنند میتوانند هم در این دوران وهم در دوران بعد از بیماری برند خود را محبوبتر و شناخته شده تر ببیند. اقدام خیر خواهانه، سرمایه گذاری در تبلیغات جدید و جذاب میتواند در تبدیل شدن شما به رهبر صنعت مبلمان کمک کند.

تلاش و خلاقیت برای بهبود در صنعت مبلمان توسط چند کشور

کشور ترکیه یکی از کشور های صادر کننده مبلمان میباشد که با کاهش صادرات شروع به تولید مبلمان بیمارستانی و تخت بیمارستان کرد این کشور با این کار برند های مبلمان کشور خود را نجات داده و از بسته شدن کارگاه های آنها جلوگیری کرده و هم باعث شد که صادرات مبلمان بیمارستانی و تخت بیمارستان تا 92 درصد افزایش یابد. به طوری که کشور هایی مانند انگلیس و ایتالیا که خود صادر کننده ی اصلی این اقلام بودند حال به دلیل پرشدن بیمارستان ها از بیمار،وارد کننده ی این محصولات از کشور ترکیه باشند.یا کشور زامبیا با خلاقیت چند تن از صاحبان برند های مبلمان به جای رکود اقتصادی در قسمت مبلمان شاهد موفقیت بوده چرا که با وجود این ویروس واردات دچار مشکل شده و آنها خود به تولید اقلامی که قبلا وارد میشد شروع کردند و میشود گفت در این مدت به خودکفایی رسیده اند.

برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونابرندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا 

اتفاقاتی که فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا رخ داده است؟

فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا قطعا نسبت به قبل تغییراتی داشته است. تمامی کشور ها تقریبا وابسته به واردات و صادرات هستند که نبود یکی از این ها باعث صدمه زدن به صنعت ها میشود. کمبود پارچه و چرم یکی از مهم ترین مواد اولیه هایی هست که در تولید مبلمان ضروری میباشد اما الان خیلی از کشور ها با نبود آن در مشکل می باشند. از اتفاقات دیگری که حول محور این صنعت اتفاق افتاده بسته شدن فروشگاه ها و تامین نکردن اجاره فروشگاه و در نهایت تعطیلی کامل آن میباشد.

موفق شدن در زمان حال و آینده

فعالیت برندهای برتر مبلمان جهان در شیوع ویروس کرونا نه تنها تاثیر در حال آنها بلکه در فردای کسب و کار آنها نیز تاثیر دارد. تصمیم گیری درست در این دوران باعث موفقیت شما بعد از بحران نیز خواهد شد. سرمایه گذاری روی بازاریابی به صورت های مختلف مانند فروش اینترنتی و تبلیغات توسط کمپین های مختلف شما را پیروز این میدان خواهد کرد.

استمرار در فعالیت به رغم وجود بیماری کرونا

شاید به نظر برسد مبلمان دغدغه مهمی در این آشفتگی نباشد چون نه خوراکی است و نه لوازم پزشکی و بهداشتی اما آمار ها نشان میدهند فروش تعدادی از برند ها در جای جای دنیا رو به افزایش است چرا که مردم در این دوران خانه نشینی را ترجیح میدهند پس اسباب راحتی آنها نیز باید تامین شود. نوع فعالیت برندهای برتر مبلمان اداری جهان در شیوع ویروس کرونا نشان دهنده استمرار و موفقیت آنها میباشد.

فعالیت شرکت های مبلمان اداری در دوران کرونافعالیت شرکت های مبلمان اداری در دوران کرونا 

شرکت فضاگویا با ارائه بهترین محصولات اداری تخصصی در خدمت شما همراهان گرامی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi