ایده های جذاب تزئین پارتیشن اداری

31 تیر ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

ایده های خلاقانه برای پارتیشن بندی و جداسازی محیط اداری   

تزیین پارتیشن اداری راه‌کاری ساده و عملی برای جذاب کردن دفاتر کار است. با مطرح شدن مدل‌های اپن آفیس یا دفاتر اداری باز و مورد استقبال قرار گرفتن فضاهای کار اشتراکی، میزان استفاده از پارتیشن‌های اداری روز به روز افزایش یافت. پارتیشن‌ها ابزاری بسیار ساده برای تقسیم‌بندی بهینه و مجزا کردن فضاهای گوناگون اداری از یک‌دیگر هستند. استفاده از پارتیشن‌ها کمک می‌کند تا با هزینه‌ای بسیار کمتر از دیوار کشی، به تقسیم فضای کاری پرداخت. همچنین پارتیشن‌ها قابلیت تغییر مکان و چینش مجدد دارند؛ که استفاده دوباره از آنها را ممکن می‌کند.
اما یکی از نقاط ضعف معمول پارتیشن‌ اداری سادگی آن ها است. پارتیشن‌ها را نمی‌توان مانند یک دیوار با تابلوهای معمول تزیین کرد. اما راه‌کارهای متفاوتی برای داشتن نمایی زیبا در این زمینه وجود دارد. ما در فضاگویا راه های متفاوتی در طراحی پارتیشن در فضا را به شما ارایه می دهیم.

پارتیشن اداری

تزئین پارتیشن اداری دوجداره

تزئین پارتیشن های دوجداره با هدف تقسیم محیط های یک پارچه و ایجاد فضاهای مناسب با خلاقیت بصری برای امور گوناگون در منزل و ادارات به کار می روند. یکی از انواع پر طرف دار که کاربردی ترین مدل پارتیشن اداری نیز به شمار می رود، پارتیشن اداری دوجداره است. اما سال هاست که کاربرد پارتیشن های اداری دو جداره دیگر صرفاً جنبه ی تقسیم بندی فضا ندارد بسیاری از اوقات نقش یک شی تزیینی را در منزل ایفا می کند و کامل کننده ی دکوراسیون خانه به شمار می رود. این روز ها تزئین پارتیشن های دو جداره با خلاقیت های بسیار زیادی طراحی می شوند و می توان با توجه به دکوراسیونی که در نظر داریم در منزل پیاده کنیم، از میان آن ها گزینه های مورد نظر را انتخاب کنیم و به تناسب دکور منزل تزئین پارتیشن ها از آن استفاده نماییم.

بهترین ایده برای تزئین پارتیشن اداری تک جداره

در طراحی های مدرن برای جداسازی فضاهای اداری از یکدیگر از پارتیشن تک جداره استفاده زیادی می شود. گاهی برای جداسازی و زیبایی مضاعف یک بخش از بخش دیگر با توجه به عناصر فضا از پارتیشن تک جداره استفاده می شود تا هم فضاسازی و تقسیم آن به خوبی انجام شود و هم بتوان استفاده زیبایی شناسانه از پارتیشن کرد.
ایده ی تزئین پارتیشن های تک جداره با فریم آلومینیوم انتخاب خوبی برای فضاسازی ادارات بزرگ و کوچک با تفاوت بصری است. پارتیشن اداری تک جداره از شیشه ساخته می شود. این کار کمک می‌کند تا فضای کاری شما دل‌بازتر باشد و بهتر از نور محیط استفاده کند. همچنین شیشه در پارتیشن اداری قابلیت طراحی دارد. برای تزئین پارتیشن دو جداره به عنوان مثال می‌توانید لوگو یا شعار شرکت خود را با مات کردن بخشی از شیشه روی آن حک کنید. این کار به‌خصوص در پارتیشن‌های نزدیک درب ورودی که محل برخورد ارباب رجوع با شرکت شماست، می‌تواند ایده جذابی برای بیننده باشد.

تزئین پارتیشن اداری تمام شیشه

پارتیشن شیشه ای در هتل و رستوران، طیف وسیعی از استایل های مختلف با رنگ‌ها و انواع مختلفی را شامل می شود. تزئین پارتیشن اداری تمام شیشه با استفاده از شیشه‌های رنگی چند جداره برای ترکیب بندی فضا بسیار مناسب است. شما همچنین می‌توانید از آرم شرکت خود برای طراحی روی آن استفاده نمایید. امروزه از پارتیشن شیشه ای در هتل و رستوران استفاده می گردد زیرا نمای ظاهری و داخلی رستوران جدای از دست‌پخت سرآشپز، بیش از هر چیز دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد. شیشه یکی از مواد مرسوم در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای در فضای پذیرش رستوران و پیشخوان هتل‌ها طرفداران بسیاری کسب نموده است. شما می‌توانید از این محصول برای طراحی قسمت پذیرش رستوران و یا هتل استفاده نمایید و آن را به طرحی زیبا تزئین نمایید.

پارتیشن و جداسازی محیط اداری

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر صفحات دیدن نمایید:

تفاوت پارتیشن های شیشه ای و دو جداره آلومینیومی
ویژگی های انواع پارتیشن اداری را بشناسید
تجربه خرید پارتیشن اداری با کیفیت و ارزان قیمت
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi