ایده ال ترین طراحی دکوراسیون داخلی اداری

04 تیر ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

ایده های فوق العاده برای طراحی بهتر دکوراسیون محیط اداری 

طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.
همچنین برای کارمندان محیطی دلچسب ایجاد کند  تا با افزایش رضایت شغلی و ایجاد فضایی دوستانه و آرام راندمان کار افزایش یابد. رنگ بندی و چیدمان در هر صنفی مطابق با روانشناسی مخاطبان آن انجام شود. همچنین بهتر است نوع دکوراسیون متناسب با کاربری سازمان و محصولاتی باشد که عرضه می شود. فضا گویا در این مقاله شما را با دکوراسیون اداری و شاخه های آن بیشتر آشنا می کند.
با توجه به اینکه افراد ساعات بسیاری از شبانه روز را در محل کار سپری می کنند و به نوعی محل کار خانه دوم کارکنان محسوب می شود طراحی دکوراسیون اداری لاکچری یکی از مواردی است که از اهمیت بسیاری برخوردار است. طراحی دکوراسیون اداری لاکچری تاثیر زیادی بر روی رضایت مندی کارکنان دارد و طراحی مناسب دکوراسیون اداری موجب راندمان کار بیشتر می شود و از این طریق می توانید نتایج مطلوب تری را از کارکرد کارمندان خود حاصل کنید. لازم است به اطلاعتان برسانیم که فاکتور های بسیاری در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری می بایست مورد توجه قرار بگیرند که از جمله این موارد می توانیم به رنگ و نور پردازی، نوع میز و مبلمان، نحوه چیدمان و دیگر وسایل کاربردی و … اشاره کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون اتاق اداری کوچک 

نحوه طراحی دیوار دکوراسیون لاکچری

از دیگر نکاتی که موجب آرامش بیشتر پرسنل در محیط کار می شود تزیین دیوار با کاغذ دیواری و یا پوستر هایی از طبیعت و مناظرزیبا است که طراحان می بایست در حین طراحی به آن توجه نمایند. همچنین توجه به هماهنگی بین اجزاء و رنگ وسایل به کار برده در محیط و همچنین ایجاد هماهنگی در بین اجزاء محیط اداری از جمله مواردی است که زیبایی بیشتری به محیط کار می بخشد و از به هم ریختگی و جلوه ناپسند آن جلوگیری می کند. بنابراین محیط های اداری را می توانید با گل و گیاهان طبیعی و آکواریوم های زیبا و گلدان های مصنوعی و تابلو ها تزیین کنید. لازم به ذکر است که در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس در اداره جات و شرکت های مختلف بهتر است از طراحی های مینیمال استفاده نمایید.

رنگ و نورپردازی دکوراسیون اداری

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری، رنگی است که در دیوار، مبلمان و لوازم کاربردی و تزیینی استفاده می شود. بنابراین با توجه به اهمیت رنگ در در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری هرچه طراحان از رنگ های مناسب و شاد تری استفاده نمایند بدون تردید تاثیر مثبت تری در روحیه کارکنان خواهند داشت. در هنگام استفاده از رنگ برای دکوراسیون باید با در نظر گرفتن محدودیت های ان سازمان اقدام به انتخاب رنگ نمود. همچنین در دکوراسیون اداری باید از رنگ هایی استفاده شود که معمولا اقبال عمومی با انها همراه می باشد و موجب نارضایتی عمومی نباشد. طراحی دکوراسیون اداری باید از رنگ بندی درستی برخوردار باشد و در کوراسیون اداری می بایست از رنگ هایی استفاده شود که مرتبط با فعالیت اداری در آن اداره باشند و بتوانند در القا حس رسمی و اداری بودن به شما کمک نمایند و همچنین بالا رفتن حس اعتماد به نفس کارکنان را موجب شود. اما لازم به ذکر است که نباید تنها به رنگ محیط کار اکتفا کرد و نحوه نورپردازی نیز از دیگر موارد پر اهمیت در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری می باشد و همان طور که می دانید چنانچه نور کافی در محیط وجود نداشته باشد خستگی و خواب آلودگی کارکنان را موجب می شود.

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

خوب مسلما علاوه بر رفتار مدیرعامل این چیدمان اداری مدرن و دکوراسیون محیط اداری، طراحی میز اداری مدرن، مبلمان ها و حتی چیدمان اکسسوری ها است که بر مشتری و مخاطبان تاثیرگذار است. به همین دلیل باید طراحی دکوراسیون اتاق مدیر عامل را با حساسیت بیشتری انجام داد.
برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت باید ابتدا اهداف خود را از طراحی دکوراسیون این اتاق تعیین کنید. پس از آن می توانید کار را شروع کنید. باید گفت که طراحی اتاق کار اداری، طراحی اتاق کار در منزل و طراحی اتاق مدیریت موضوع و امری کاملا تخصصی که نیاز به مهارت فرد متخصص و کارشناس فعال در این حوزه را می طلبد.
از اتاق مدیریت می توان به عنوان قلب تپنده یک سازمان و مجموعه نام برد. همچنین به علت این که یک مدیر باید تایم زیادی را در اتاق خویش بگذراند باید پلان اتاق مدیریت به گونه ای باشد تا انرژی مدیر را حفظ کند. دفتر مدیریت جز مهمترین بخش ها و قسمت های هر مجموعه است که باید به طراحی دکوراسیون آن توجه ویژه ای داشت. چرا که وی با در نظر گرفتن عملکرد مدیریت یک اداره و همچنین پرستیز کار مدیریت، اتاق مدیر را به نحوی سازماندهی می کند که منجر به افزایش عملکرد آن شود.
این اتاق جز یکی از مهم ترین اتاق های هر مجموعه ای است بنابراین باید به طراحی دفتر دکوراسیون داخلی آن توجه ویژه ای داشت. البته همه اتاق ها و فضاهای اداری باید با بالاترین کیفیت طراحی شوند، اما اتاق مدیریت به دلیل این که پذیرای مهمان ها و افراد مهمی است که سازمان و مجموعه با آن ها در ارتباط است نیازمند توجه بیشتری است.

پلان اتاق مدیریت

در هر اداره یا سازمان طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت مهم ترین موضوع در دکوراسیون اداری است. به همین دلیل بهتر است تا در شروع کار دکوراسیون داخلی اداری مدرن بهترین اتاق را برای طراحی پلان اتاق مدیریت آماده کنید.
چرا باید به پلان اتاق مدیریت توجه کنید؟ امکان طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت مدرن و لاکچری بسیار حائز اهمیت است. زیرا اتاق مدیر عامل محل انجام کارهای مهم، برگزاری جلسات کاری، بازدیدها و کارهایی از این دست است. به همین دلیل باید اهمیت زیادی برای طراحی پلان اتاق مدیریت قائل شد.
به هنگام طراحی دکوراسیون اتاق اداری حتما به عملکرد آن توجه کنید. پلان و طراحی دکوراسیون اداری باید هماهنگ با این مسائل طراحی شود تا بتوان هر ایده دکوراسیون شیک، لاکچری و مدرن را در آن اجرا کرد.

چیدمان اتاق مدیریت

نحوه چیدمان اتاق مدیریت باید به شکلی کاملا مدرن و امروزی باشد زیرا مهمترین تصمیم گیری ها و همچنین قرارهای کاری مهم در آن برگزار خواهد شد. قطعا نحوه چیدمان در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت بر عملکرد مجموعه و مدیر عامل تاثیر زیادی خواهد داشت.

طراحی دیوار اداری چوبی یا انواع دیوارکوب های مدرن و خاص

 • طراحی فایل اداری
 • طراحی انواع کمد چوبی
 • انتخاب و طراحی میز مدیریت خاص
 • انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری
 • نورپردازی
 • طراحی و ساخت یک کتابخانه اداری
 • انتخاب مبلمان و صندلی مدیر عامل
 • انتخاب متریال برای کفپوش
 • استفاده از گل و گیاهان طبیعی
 • انتخاب اکسسوری های خاص و مدرن

خرید دکوراسیون اداری

قبل از خرید دکوراسیون اداری طرح و مفهوم کلی دیزاین محل کار تعیین می شود. در مرحله بعد متناسب با طرح کلی اقدام به خرید مبلمان و لوازم دفتر کار می کنیم. مبلمان مدرن یا کلاسیک، رنگ مبلمان، طرح و جنس مبلمان از مهمترین عواملی است که در خرید انواع مبلمان اداری مدرن باید لحاظ شود.
انواع صندلی های اداری از صندلی های مدیریتی شیک و مجلل گرفته تا صندلی کارمندی ساده و راحت می توانند با ظرافت انتخاب شوند و سهم زیادی در زیبایی محل کار داشته باشند. همچنین انواع میز اداری از میز های خاص مدیریتی گرفته تا میز کنفرانس و میز کارمندی و کانتر ها به دلیل در معرض دید بیشتر بودن بسیار اهمیت دارند. در بسیاری از ادارات میز پذیرش به عنوان اولین المان قابل رویت در دفتر بسیار حائز اهمیت است.
پس از خرید میز و صندلی اداری به سراغ دیگر ملزومات اداری و وسایل و لوازم جانبی بروید. در این مرحله می توانید بر اساس رنگ و نقش و طراحی های اقلام موجود پیرامون خرید دیگر اجزای دکوراسیون اداری تصمیم بگیرید.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

پیکره و روح هر فضایی در جهان هستی، به نوع چینش و ترکیب بندی اجزاء آن وابستگی مطلق دارد. طراحی دکوراسیون و معماری داخلی شور و اشتیاق و آرامش را با استفاده از تکنیک ها و سبک های متعدد و طراحی های خلاقانه به کوچکترین و بی روح ترین فضاها باز می گرداند. سهم بیشتر این حس آرامش از طریق بینایی تامین می شود. در این نقل و انتقال، عناصر و عوامل بسیاری از جمله محیط و فضاهای پیرامون انسان مانند: رنگ، فرم و مدل، نحوه چیدمان، گل و گل خانه، جریان هوا، صدا و نور از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. ارتباط محیط و این عناصر فضاهای پیرامونی، با سلامت تن و روان، رشد و شکوفایی حقیقتی اثبات شده است.
شرکت طراحی داخلی با تكیه بر اصول و مبانى مهندسى، معمارى و تجربه ، تداعى گر ذهن و سلیقه شما بوده و به رویاهایتان واقعیت مى بخشد. هنر ما خلق طرح و زیبایى در رویا و انطباق آن با سلایق شماست و تخصص ما اجراى همان رویاها در محیط و فضاى ساختمان است.

پارتیشن اداری

تعریف معماری پارتیشن اداری: در معماری و دکوراسیون اداری به دیوار اکسترنال موقت (خارجی، غیر اصلی و اضافه شده ) که فضاهایی از یک سالن، حال و ..... را با یک سازه ی دیوار مانند به دو یا چند قسمت تقسیم کند پارتیشن اداری گفته میشود. البته پارتیشن ها چه مسکونی و چه پارتیشن اداری، دارای یک ویژگی است که این سازه ها به صورت موقت است و میتوان آنها را بدون آنکه معماری بهم بریزد یا نیاز به تخریب باشد حذف یا جابجا نمود.
فضا گویا در طول سالیان متمادی با تحقیق و توسعه بروی طرح ها و قیمت پارتیشن اداری به طرح هایی از پارتیشن اداری دست یافته است که بر حسب کاربری مورد نیاز هر خریدار و شرکت، محصولی مناسب با قابلیت مورد تقاضای خریدار را ارائه کرده است، لذا از مشتریان محترم خواهش می کنیم در ابتدا مشخصات هر مدل از پارتیشن اداری ما را برسسی فرمایند چرا که ما برای هر قابلیت مورد نیاز شما در پارتیشن اداری محصولی درخور را ارائه مینماید و قیمت پارتیشن اداری را نیز با توانمندی تولید و نصب با حفظ کیفیت به پایین ترین سطح خود رسانیده است.

طراحی فضای اداری کوچک

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریتی و فضای اداری کوچک باید به تجمیع وسایل و مبلمان ها فکر کرد. گاهی اوقات پیش می آید که شخص دیگری هم باید در اتاق و در فضا حضور داشته باشد. اگر امکان آن وجود ندارد که برای این شخص میز و فضای جداگانه ای در نظر گرفته شود، می بایست میزهای اداری را از گونه ای انتخاب کرد که شخص دیگری هم همزمان بتواند از آن استفاده کند. البته باید در نظر داشته باشید که فضای مناسب برای جانمایی صندلی و حرکت راحت آن نیز وجود داشته باشد.
ابتدا اتاق کوچک را مورد بررسی قرار می‌ دهیم. میز مدیر، صندلی اداری، کمد و فایل‌ها، مبل یا مبلمان میزبان، همگی در سمتی از اتاق قرار گیرند که فضای داخلی دفتر را بزرگ جلوه کند. بهتر است رنگ اتاق یا پوشش روی دیوارها از رنگ‌های متضاد با اتاق‌های سایر دفاتر باشد، طیف رنگ نیز بر اساس سلایق مدیران تعیین می‌شود، اما باید نکات روانشانسی آن نیز رعایت شود. همچنین بهتر است از پوشش چرم و چوب مرغوب در دکوراسیون اداری استفاده شود چرا که باعث ایجاد حسِ لوکس بودن در محیط خواهد شد.
دکوراسیون اتاق کار کوچک برای کارمندان و مدیران باید با دقت بیشتری انجام شود. به دلیل کمبود فضا می توان برای جلسه و صحبت با مراجعه کنندگان همکاران از میز کار مدیرعامل استفاده کرد. در این صورت بهتر است از میز کاری استفاده شود که دارای عرض زیادی نباشد. تجربه ثابت کرده است برقراری ارتباط چشمی و فاصله نزدیک تر در گفتگوهای رسمی درصد موفقیت را بالا می برد. یک یا چند صندلی راحتی در سمت دیگر میز های بزرگتر برای صحبت مناسب است.

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

انتخاب سبک مناسب برای هر فضایی نیازمند توجه به نکاتی مربوط به محیط است اول از همه ابعاد فضا را بررسی میکنیم چرا که به طور مثال فضای کوچک مناسب چینش دکوراسیون اداری کلاسیک نمیباشد و بهتر است از این سبک فاصله بگیریم. اولین نکته متراژ و ابعاد فضا بود. نور پردازی و سبک پلان محیط نیز بسیار مهم در انتخاب سبک است . سلیقه شخصی هم تاثیر بر انتخاب دارد. در آخر  یکی از مهمترین فاکتور ها را برای انتخاب سبک بیان می کنیم. نوع کار سازمان و شرکت و دفتر و یا هر کسب و کار دیگری بسیار موثر است. اگر سبک کار شما نیازمند کارهای تیمی بیشتر و تعامل بالاتری بین پرسنل است بهتر است از دکوراسیون اداری مدرن استفاده کنید که علاوه بر زیبایی کارایی بسیار بالای را دارد و فضای کمتری را اشغال می کند. برای طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت نیز میتوانیم از دو سبک مدرن و کلاسیک انتخاب داشته باشیم. بهتر است طراحی و چینش دکوراسیون اداری اتاق مدیریت از سایر فضا های سازمان زیبا تر و شیک تر باشد و حساسیت بیشتری را نسبت به دکوراسیون این اتاق به خرج دهیم. پر اهمیت ترین وسایل برای اتاق مدیریت مبلمان اداری آن است و برای انتخاب و چینش آن باید بسیار با ظرافت عمل کرد.
برای انتخاب سبک مناسب اتاق مدیریت باید به تم اتاق یا رنگبندی اتاق نیز توجه داشت و برای طراحی دکوراسیون اداری این اتاق باید از مبلمان اداری شیک و رسمی استفاده شود.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری و اتاق مدیریت
دکوراسیون داخلی تجاری و طراحی داخلی دفتر کار 

خرید دکوراسیون اداری

چون موضوع بحث ما فقط مربوط به تهران نیست و با توجه به در دست بودن اینترنت در تمام ایران و قابلیت استفاده از آن توسط همه اقشار جامعه مستقیما خرید دکوراسیون اداری جستجو در اینترنت را به شما پیشنهاد میکنیم. برای اینکار بهتر است به محل جستجوی سایت گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگر که از آن استفاده میکنید بروید و کلمه مورد نظرتان را تایپ کنید معمولا این کلمات عبارتند از "خرید دکوراسیون اداری، "مبلمان اداری لوکس"،"مبلمان اداری مدرن " و... یا سایر محصولات دکوراسیون اداری را که درصدد خرید آنها هستید. گوگل یقینا بیش از هزاران مورد را به شما پیشنهاد خواهد داد فقط به موارد صفحه اول گوگل اکتفا نکنید در بازدید از سایت ها به  این نکته که از یک شرکت ثبت شده که دارای برند مشخص و دفتر فروش و کارخانه میباشد خرید کنید. وب سایت‌ هایی که بی‌ واسطه محصولات را در کنار مزایایی چون حمل رایگان در اختیار شما می‌ گذارند و از طرفی علاوه بر نظارت‌های صنفی معمول که بر همه فروشگاه‌ ها و تولیدی ‌ها انجام می ‌شود، آنها مشمول نظارت‌هایی بیشتری از قبیل وزارت صنعت و معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می‌ شوند، حقوق شما را مکتوب ضمانت می ‌کنند و علاوه بر داشتن وب‌ سایت، نمایشگاه و فروشگاهی واقعی دارند که می ‌توانید به آن مراجعه کنید و کالاهایشان را از نزدیک ببینید. پس خرید دکوراسیون اداری در میان بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

نکاتی که باید در طراحی و دیزاین اداری مدرن بدانید

پربازده ترین دفاتر اداری و محیط های شغلی، محیط هایی بوده اند که افراد حس راحتی در آنها داشته است. یک محیط شیک و پر از رنگ می تواند برای کارمندان الهام بخش یک محیط کاری شاد و سالم و رشد اعضای تیم باشد. ایده هایی که برای دکوراسیون داخلی دفتر خود پیش می گیرید، باید به شکلی باشند که برای همه افراد مناسب باشند. همچنین ارباب رجوع ها نیز آن را خوشایند ببینند.
یکی از دغدغه های بزرگ برای مدیران، طراحی دکوراسیون اداری است. محیط کار افراد خانه ی دوم آنهاست باید همانطور که به دکوراسیون داخلی خانه خود اهمیت میدهید و شیک و زیبا طراحی می کنید تا ارامش داشته باشید، باید به محیط کار خود نیز اهمیت بدهید و یک محیطی استاندارد و کاربر پسند طراحی کنید. از ایده های زیر برای مولد، انگیزه بخش و الهام بخش کردن دفتر و محیط اداری خود می توانید استفاده کنید.

توجه به رنگ مبلمان

اگر دوست دارید که علاوه بر دکوراسیون اداری اتاق مدیریت، محیط اداری کارمندان خود را نیز شیک طراحی کنید، نیاز است که انواع مبلمان و پارچه مبلی مناسب و کاربرد آنها را بشناسید تا از مبل های خاص محیط های اداری و رنگ های مناسب آنها استفاده کنید. میز و صندلی و مبلمان شما باید هم مدرن و هم زیبا باشد تا بتواند سلامت کارمندان را حفظ کند. همچنین به رنگ مبل نیز دقت کنید تا با دیوار و دیگر وسایل دکوری اداری شما هماهنگ باشد و توی ذوق نزد.

توجه به رنگ دیوارها و کاغذ دیواری

رنگ دیوارها و کاغذ دیواری های انتخاب شده در دکوراسیون داخلی اداری باید به نحوی باشد تا فضا را در راستای افزایش راندمان کارمندان سوق دهند. لازمه اینکار برقراری و ایجاد یک محیط آرام و تعریف شده است تا هر بخش مطابق با نوع فعالیت، به کار خود بپردازد. دکوراسیون اداری معمولا کاغذ دیواری های رسمی به خود می بیینند و خبری از طرح های گل دار و الگوهای شلوغ یا جنس هایی مانند چرم و کاغذ های لوکس در این محیط ها و طراحی دکوراسیون اداری آنها نیست.

از رنگ برند خود در دیزاین اداری الهام بگیرید

در دکوراسیون اداری شیک می توانید از رنگ برند و لوگوی خود برای فضاها الهام بگیرید. هنگام انتخاب یک طرح رنگی برای فضای خود، از رنگ های برند خود استفاده کنید تا فضای شما سبکی منسجم و بازتابی از آنچه باشد که شما و شغلتان انجام می دهید. رنگ های مناسب می توانند تأثیر روانشناختی قدرتمندی بر روی افراد داشته و باعث احساس رضایت و شادابی آنها شوند.

از پارتیشن ها استفاده کنید

یکی از المان های دکوراسیون اداری کوچک استفاده از پارتیشن ها برای تقسیم بندی و خصوصی سازی حریم و کارمندان است. محیط های اداری باز در ظاهر فضای کاری مدرنی را ارائه می دهند. اما خوب است از پارتیشن های شیشه ای یا پرده هایی استفاده کنید که کارمندان بتوانند یکدیگر را ببینند. شکستن دیوارها موجب افزایش ارتباط و همکاری بین اعضای تیم می شود و به کل فضای کاری یک حس سینرژی کلی می دهد. به این ترتیب، اعضای تیم احساس می کنند علاقه بیشتری به گفتگو دارند زیرا فضای غیر رسمی بر آنها حاکم می شود.

نکات مهم در انتخاب محیط اداری

ایجاد پذیرشی گرم و صمیمی در فضای اداری شرکت با مبلمان شیک و دکوراسیون جذاب سبب می شود تا مراجعه کنندگان و مشتریان شرکت احساس خوبی داشته و جذب شرکت شوند. میز پذیرش زیبایی طرح این میز حرف اول را می زند، زیرا مراجعه کنندگان به شرکت شما در ابتدای کار به پشت این میز مراجعه می کنند. معمولا برای طراحی دکوراسیون داخلی اداری به ویژگی های فرهنگی و اجتماعی مراجعه کنندگان شرکت توجه می شود و خدمات شرکت بر اساس آن ها به مشتریان ارائه می گردد. یک دفتر سازمان نیافته و نامنظم، باعث خستگی کارکنان شده و شور و شوق کارمندان را از بین می‌برد و مانع کارکرد مناسب آنها می‌شود.
نور و روشنایی یکی از عوامل مهم در محیط کار است. نور محیط باید به اندازه کافی باشد تا چشم خسته نشود. نور مناسب و با کیفیت در محیط کار باعث افزایش بهره وری و راندمان کاری کارکنان می شود و در مقابل نور کم و ضعیف انرژی افراد را کاهش داده و موجب خستگی چشم و درد در ناحیه سر میشود. و در نتیجه باعث پایین آمدن راندمان کار می شود. رنگ مناسب برای یک شرکت و فضای اداری، کاملا وابسته به کاری است که در اداره انجام می شود و مشغول به آن هستید. مثلا رنگ های خنثی مانند رنگ های مشکی، سفید یا خاکستری مناسب برای مشاغل امور مالی و یا حقوقی هستند. طراحی فضای اداری کوچک به صورت باز که روشی جدید و امروزی محسوب می گردد، دیوار های کمتر و ایجاد فضای کاری باز و گستره را شامل می شود که امروزه طرفداران بسیاری دارد. یکی از مزایای این طراحی دکوراسیون اداری مدرن  ایجاد دسترسی آسان تر کارمندان با یکدیگر و حتی تسلط بیشتر مدیران بر کارمندان و ایجاد فضایی دوستانه تر و صمیمی تر می باشد. یکی از راه های کم هزینه و موثر برای ایجاد فضایی شاداب و حس طراوت در محیط کار و یا سازمان ها استفاده از گیاهان می باشد که نه تنها انرژی و حس طراوت را به افراد تزریق می کند بلکه سبب تهویه هوا و ایجاد هوایی پاک تر در محیط اداری می گردد. استفاده از انواع گل و گیاه طبیعی می تواند القا کننده حسی تازه و روحیه ای شاد به کارمندان، مدیران و حتی افرادی که روزانه در آنجا رفت و آمد می کنند، باشد.
درنظر داشته باشید که قبل از خرید مبلمان اداری باید فضای موجود برای قرار گرفتن آن ها را مشخص کرده و همچنین به حرکت راحت و سریع کارکنان در این فضا توجه نمایید. البته صرفا داشتن فضای کافی نمی تواند دلیل مناسبی برای انتخاب مبلمان با تعداد بیشتر و یا حجم بزرگ تر و تنوع مدل بالاتر باشد. برای بانک، رستوران و شرکت های مشابه بهتر است یک مدل مبل انتخاب کرد چرا که ایجاد هماهنگی در بین اجزای دفتر کار، به عنوان یک عامل مهم در افزایش حس اداری بودن فضا تأثیرگذار است. روکش مبلمان اداری عموماً از جنس چرم و پارچه می باشد که در مدل های جدید در انواع طرح های مختلف تولید شده و می تواند هر سطح توقع و انتظار مشتریان را برآورده نماید. البته همانطور که اشاره شد، عمدتاً انتخاب مبل های پارچه ای طرح دار برای مکان های رسمی مانند ادارات متداول نمی باشد.

متخصص دکوراسیون داخلی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت، راهکارها، ترفندهای بسیاری در زمینه های مختلف در وبسایت ها، یوتیوب یا فیس بوک قابل مشاهده است و یادگیری از طریق اینترنت از نوع آموزش های رایج و پرکاربرد در جوامع امروزی محسوب می شود.
در زمینه چیدمان و دکوراسیون داخلی نیز راهکارهای بسیاری در دنیای اینترنت موجود است که نشان می دهد چطور می توان فضای خانه را با استفاده از متریال ها و وسایل در دسترس به نحوی ایده آل دکور کرد.
راهنمای بسیاری از ایده های دست ساز به همراه آموزش های تصویری قدم به قدم کار دکوراسیون و چیدمان را بسیار آسان کرده است که برای ایجاد تنوع و تغییر در منزل برای افراد غیر متخصص نیز می تواند بسیار دلگرم کننده باشد.
اما با طیف وسیعی از آموزش های مختلف در باب دکوراسیون و با وجود منابع بسیار زیاد و الهام بخش این سوال پیش می آید که کار دکوراسیون منزل را خودمان با به کارگیری ترفندهای آموزشی انجام داده و یا بهتر است آن را  با صرف هزینه بیشتر به طراحان و متخصصین این حوزه بسپاریم؟
طراحی دفتر کار مدرن؛ دفاتر کار از فضاهای مهم در زندگی ما به شمار می آیند. این مکان ها به عنوان دومین فضایی شناخته می شوند که یک انسان در زندگی روزمره خود با آن سر و کار دارد. همین نکته کافی است تا به علت اهمیت دکوراسیون آن ها پی ببریم. یک دفتر کار با نوع دکوراسیون خود و نکاتی که در طراحی آن به کار گرفته می شود، نقش تاثیر گذاری در روحیه کارکنان ایفا می کند. این نقش شاید چندان قابل احساس نبوده و آن طور که باید مورد توجه کسی قرار نگیرد؛ اما واقعیت این است که افراد در یک محل کار که دکور آن به دقت و با رعایت نکات و اصول طراحی شده باشد، روحیه بهتر و بازده بیشتری از خود نشان می دهند. اصول طراحی یک دفتر ایده آل، شامل موارد نسبتا ساده ای می شود که به کار گیری آن ها می تواند فضای کار شما را از این رو به آن رو کند.

طراحی دفتر کار لاکچری

برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کار لاکچری بهتر است ابتدا به شغل و روحیه کاریتان توجه کنید تا بتوانید دکوراسیونی متفاوت را در دفتر کار خود ایجاد نمایید. در ادامه این مطلب ایده هایی مدرن و کاربردی برای طراحی دفتر کار را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.
محیط کار هر فردی خانه دوم او است و بسیاری از افراد بیشتر ساعات شبانه روز خود را در محیط کارشان سپری می کنند از این رو طراحی دکوراسیون محیط کار می تواند بر روی روحیه افراد تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام طراحی داخلی دفتر کار حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.
علاوه بر انتخاب رنگ مناسب طراحی نورپردازی در طراحی لاکچری دفتر کار نیز از دیگر عوامل مهمی است که باید در هنگام دکوراسیون داخلی دفتر کار به آن توجه داشته باشید. نور دفتر کار باید به اندازه کافی باشد تا چشم ها خسته نشود و هر یک از کارکنان از کار کردن طولانی مدت خسته نشوند همچنین نبود نور کافی موجب ضعف در بینایی و چشم درد می شود.

اهمیت سیرکولاسیون و فضاسازی

اهمیت سیرکولاسیون و فضاسازی در طراحی داخلی: محوریت انسان در طراحی باعث شده الگوهایی انسان گرا به وجود بیاید. این الگو ها برای سیراب کردن نیاز های روحی و جسمی انسان به وجود آمده اند و طراحی داخلی فضای اداری به کمک بشر می آید. طراحی داخلی فقط مربوط به ظاهر داخل ساختمان نیست بلکه نقش اصلی در عملکرد را نیز بازی می کند. حتی بزرگترین خانه ها اگر طرح داخلی مناسبی نداشته باشند باز هم کسل کننده هستند. در حالی که یک آپارتمان کوچک با طراحی مناسب می تواند به یک فضای اقامتی دنج با فضای کافی تبدیل شود. طراحی داخلی شرکت اداری یا طراحی داخلی ساختمان اداری بسیار مهمتر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد و زمانی که به فضای داخل ورود می کند می تواند به راحتی با اهمیت معماری مقایسه شود. در نتیجه برای ایده خوب در طرح داخلی می توانید به طراحان داخلی مراجعه کنید که با کادری مجرب طراحی تمام فضاها را به صورت دقیق انجام می دهد. داخل خانه باید بطور همزمان زیبا و جذاب باشد. با این حال برخی از تجهیزات مبلمان مانند پرده ها و یا اجاق گاز یا تجهیزات مدرن دیگر با توجه به درخواست و سلیقه افراد متفاوت می باشد. زیرا هر فرد با توجه به زندگی شخصی خود نیازها و درخواستهای متفاوتی دارد. در نتیجه پلان های معماری استاندارد به ندرت نیازهای مشتری را به طور کامل برآورده می کنند. برخی از مردم با هدف صرفه جویی در طرح داخلی و اصلاح طرح معماری، طرح ارائه شده را با شرایطی که مورد پسندشان نیست انتخاب می کنند و زمانی متوجه اشتباهشان می شوند که در حال استفاده از فضا هستند و حتی باید هزینه های بیشتری برای تغییر فضا نسبت به هزینه اولیه صرف کنند.

سیرکولاسیون چیست؟

واژه ایرانی آن دسترسی است دسترسی یا همان سیرکولاسیون در ساختمان به فضاهایی گفته می شود که در ساختمان از آن 100% استفاده می شود، یعنی حداکثر استفاده از یک فضا در صد سیرکولاسیون را مشخص می کند.

سیرکولاسیون در یک ساختمان به دو دسته تقسیم می شود:

 1. سیرکولاسیون عمودی
 2. سیرکولاسیون افقی
 • سیرکولاسیون عمودی مبحثی است برای راه پله ها و آسانسورها و رمپ ها و بالابرها و می توان گفت دیدها. دیدها به این علت که بعضی اوقات هدف از انجام قطعه ای از ساختمان به نمایش گذاشتن آن است مثل نمایش دادن ورودی یک ساختمان که بعضا”به ارتفاع بالایی است پیدا می کند مثل ورودی های ایوان های ایرانی که غیر از نشان دادن ورودی و تاکید و رعایت تناسبات کاربری دیگر ندارد، پس این نکته مهمی است. اما الان کجای ایران این همه تناسبات رعایت می شود و کجای ایران این همه روی ورودی تاکید می کند.
 • در سیرکولاسیون افقی راهرو باید یک فضای آرام و بدون دردسر باشد با حداکثر استفاده از آن فضا، مثل اینکه در یک زمین 120 متری بتوانیم 3 اتاق خواب مطلوب و سرویس و هال و آشپزخانه ای کارآمد طراحی کنیم آیا این پدیده در معماری ما زیاد به چشم می خورد و آیا این سیرکولاسیون در معماری ما رعایت می شود. باید حتما نگاهی به معماری شهرتان بیندازید.
  سیرکولاسیون (رفت و آمد) و فضای مورد استفاده: اساسا سیرکولاسیون در فضاهای مورد استفاده نشانگر اجزء با معنی ایستا و پویا در کل ساختمان هستند. فضای مورد استفاده از اهداف اولیه تصمیم گیری های معماری در ارتباط با کار ویژه بوده و سیرکولاسیون وسیله ای است که نتیجه طراحی به عهده آن می باشد. تفکیک حالت های حرکت و ثبات و جوهر یک ساختمان را شکل می بخشد.

ریز فضاهای دفتر کار معماری

برای طراحی دفاتر معماری از مبلمان انعطاف پذیر استفاده کنید تا به پویایی و تنوع فضا کمک کرده و بتواند به راحتی قابلیت جابجایی و تغییر شکل یا حرکت داشته باشد و یا می توانید با طراحی قسمت هایی برای معاشرت و سرگرمی افراد بهره وری از فضا را افزایش و در نتیجه سبب ارتقاء تعاملات و یافتن ایده های بهتر و باز شدن ذهن و افزایش خلاقیت گردید برای مثال به جای صندلی های اتاق استراحت می توانید از تاب استفاده کنید یا مبلمانی را برای گوش کردن موزیک و یا برای خلوت و تمرکز افراد در مکانی دنج قرار دهید و یا تخته های وایت بردی سرتاسری روی دیوار برای نوشتار راحت تر و ترسیم پلان و ایده ها در نظر بگیرید.
توجه به نیاز کارمندان در فضاهای اداری از جنبه های دارای اولویت برای بهبود فضا و طراحی هوشمندانه محسوب می شود و برای این کار تنها کافیست پروسه کاری و روند انجام پروژه ها و فعالیت افراد و همچنین نیاز به بازی، استراحت، خلوت، محلی برای صرف غذا و اتاق جلسات عمومی و همین طور مکانی آرام و متعادل و مبلمانی ارگونومیک را برای کار در نظر بگیرید سپس با برنامه ریزی فضایی راهکاری برای پلان و سیرکولاسیون درون فضا یافته و با چیدمان خلاقانه با افزودن تم های هنری و معمارانه فضا را زیبا و کارآمد تکمیل نمایید.
در اینجا نمونه ای از طراحی دکوراسیون دفتر شیک  که طراحی داخلی و چیدمان دفتر کار به سبک مدرن و بسیار شیک که با استفاده از مبلمان با رنگ روشن به بهترین نحو ممکن دیزاین شده است.
در این فضا با بهره بردن از پارتیشن تمام شیشه با شیشه های بلند و همچنین استفاده بهینه از نور و روشنایی طبیعی، یک اتاق کار زیبا و دلباز به وجود آمده است. مجری این طرح با ترکیب رنگ خنثی و روشن در میز مدیریت و کمد زمینی در کنار اکسسوری های خاص و بسیار زیبا محیطی آرام و کاربردی را خلق کرده است.
در دکوراسیون داخلی محیط های پر تردد با تعداد ارباب رجوع بالا، مسلما نیاز به کفپوش تیره و چرک تاب از هر چیز دیگر بیشتر احساس می شود. در این فضا نیز استفاده از کفپوش هایی با رنگ تیره به همراه میز و صندلی به رنگ سفید بسیار مناسب بوده و جلوه خاصی را به محیط اطراف خود بخشیده است.
امروزه در دفاتر کار مدرن که بیشتر به دنبال دلباز نشان دادن فضای موجود خود و کمرنگ کردن کوچکی آن هستند استفاده از پارتیشن های شیشه ای و آلومینیوم بسیار مفید می باشد و در بعضی از آنها مانند فضای فوق نیازی به پوشاندن دیواره های شیشه ای با استیکر یا مات کردن آنها نیست فقط عایق بودن در برابر صدا کفایت می کند.استفاده از نورپردازی های مستقیم در بیشتر مواقع انتخاب اول طراحان است به دلیل آن که هم کاربردی بوده و روشنایی موردنیاز محیط را تامین می کند و هم با زیبایی خود محیطی استثنایی را برای مخاطب خلق می نماید. برای داشتن فضای اداری دلخواه خود با ما همراه شوید.

دیزاین محیط کار

یکی از المان های مهم در دیزاین محیط کارتان در تمام بخش ها، رنگ زمینه یا رنگ اصلی است که در آن فضا استفاده می شود. در این بخش فضای مورد نظر ما اتاق کار و یک فضای مناسب برای مطالعه است که می تواند در داخل منزل و یا بخشی از اداره طراحی شود. همانطور که می دانید در محیط کار یک گروه اتاق ها گزینه ای به نام تمرکز و آرامش را در صدر مهم های دکوراسیون داخلی خود دارد پس انتخاب و ترکیب رنگ، استفاده از ابزار و لوازم مورد نیاز بایستی هوشمندانه اجرا شوند. به طور مثال در یک طراحی محیط کار و طراحی فضای اداری مدرن که رنگ طوسی را رنگ زمینه و ترکیب رنگ های دیگر را به عنوان مکمل در خود جای داده است که هرکدام پیشنهادی مناسب برای طراحی محیط کار شما هستند.

پلان دفتر کار اداری

یکی از دغدغه های معماران و دانشجویان معماری، در زمان انجام و طراحی پروژه، مشاهده نمونه پلان می باشد، به همین دلیل در این مطلب سعی کردیم، پلان و نمونه موردی فضاهای اداری و دفتر کار با متراژهای متفاوت را جمع آوری نماییم تا شما راحتر و آسانتر برای شروع پروژه خود ایده بگیرید.
پلان دفتر کار در هر شرکت، خلاقیت آن مجموعه می باشد و  نقش مؤثری در میزان بهتر شدن دکوراسیون و طراحی فضای  مجموعه دارد. هر مدیر موفق و هوشمندی می‌داند که طراحی یک دفتر کار عالی و بی‌نقص می‌تواند چه نقش مهمی در افزایش بهره وری و پیشرفت مجموعه داشته باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی‌ ها و اصول طراحی دفتر کار بپردازیم و نگاهی به ایده‌ های طراحی دکوراسیون دفتر کار برخی از شرکت‌ های بزرگ دنیا بیندازیم.
بسیاری از ما در طول روز ساعات زیادی را در دفتر کار خود سپری می‌کنیم و به طوری که می‌توانیم بگوییم دفتر کار، خانه‌ی دوم ما است. آنچه می ‌تواند ما را تشویق کند تا در ساعاتی که در محل کار خود سپری می‌کنیم، ضمن کسب درآمـد و ارتقای سطح دانش و مهارت حرفه‌ای خود به خدمتی صادقانه و مؤثر بپردازیم، بدون شک فضا و نوع طراحی دفتر کار است. امروزه شرکت‌های بزرگ و معتبر در سرتاسر دنیا با توجه به این نکته، به گونه ای دفتر کار خود را طراحی کرده‌اند که کارمندان در محیط کار خود احساس آرامش و راحتی داشته باشند. زیرا این شرکت‌ها معتقدند که کارمندان بزرگ‌ترین دارایی آن‌ها هستند. اما در نظر گرفتن چه ویژگی‌هایی در دیزاین دفتر کار می‌تواند محیط کار شما را جذاب و منحصر به ‌فرد کند؟
طراحی دکوراسیون منزل و اداری و تجاری به دلیل فعالیت های اقتصادی و کسب درآمد از طریق دفتر اداری یا تجاری یکی از پر تقاضا ترین موارد در طراحی دکوراسیون در بازار تقاضا می باشد. امروزه طراحی داخلی دکوراسیون چه در بخش دکوراسیون اداری دفتر کار و دکوراسیون تجاری مانند سابق به صورت ساده و بی آلایش اجرا نمی شود و به علت حجم روز افزون مصالح و متریال جدید روز به روز بر تنوع طرح ها افزوده میشود چرا که در طراحی تجاری و اداری با پیشرفت علم فروش محصولات و خدمات، شرکت ها پی برده اند که با طراحی اداری داخلی و طراحی تجاری مناسب تاثیر بسزایی در جلب تقاضا در زمینه تخصصی خود خواهند گذاشت و یکی از راه های جلب رضایت مخاطبین هر کمپانی نشان دادن جلوه و منظر مناسبی از محیطی است که در آن به فعالیت مشغولید.
استفاده از ایده های خلاقانه و نو در طراحی داخلی واحد اداری و طراحی داخلی تجاری جهت جذب مشتریان و رقابتی شدن بازار خدمات و کالاهای تجاری به علت گسترش بازار به فضاهای مجازی و سایبر و رقابت شرکت ها، دست به دست یکدیگر داده تا اجرای طراحی اداری و طراحی تجاری به یکی از فرصت های مناسب در زمینه طراحی معماری و اجرای طرح های خلاقانه و ابتکاری تبدیل شود.
شرکت فراکارنو در زمینه طراحی دیزاین اداری و اجرای ساختمان و طراحی تجاری و نیز طراحی دکوراسیون مغازه و فروشگاه، طراحی ویترین فروشگاه و مغازه، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکور اداری مدرن و طراحی دکور مغازه همچنین طراحی تجاری نیز در بخش های طراحی دکوراسیون داخلی تجاری همواره از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه کانسپت های نو و خلاقانه در جهت کسب مشتری از طریق ایده های جذاب و منحصر به فرد همسو با بیزنس و فیلد کاری جاری طراحی اداری - تجاری برای کلیه صاحبان کسب و کار می باشد.
در زمینه طراحی اداری - تجاری شرکت فراکارنو با تسلط کامل به شیوه های مدرن بازاریابی محیطی و ایجاد فضاهای یونیک برای تاثیر بر رفتار و مخاطبین و همینطور جذب طبقه مورد نظر از کاربران، در طراحی اداری-تجاری خود همواره اصول برند سازی شامل طراحی حجم به صورتی که بر ضمیر ناخودآگاه مراجعین کلیه المان های منحصر به فرد برندینگ شما را به خاطر بسپارند را مدنظر قرار داده به گونه ای که در طراحی تجاری-اداری با اجرای آیتم هایی مانند رنگ سازمانی، شعار، لوگو، مباحث مربوط به روانشناسی مشتری، ایجاد فضاهای با نشاط، گرم و صمیمی را لحاظ خواهیم نمود، چرا که در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری تاثیر طراحی محیط به صورت ناخود آگاه بر روی کاربرو هک شدن نام و برند شما در ذهن مشتریان، از جنبه های مهم و مربوط به بازاریابی مدرن و فروش به سبک غیر مستقیمِ طراحی اداری - تجاری می باشد و منجر به وفادار ساختن و رضایتمندی کاربران در استفاده از خدمات و محصولات میزبان می گردد.
در هر پروژه معماری که استارت میزنیم ترتیب و اولویت های معماری با ما همراه خواهند بود از این رو در طراحی و اجرای دکوراسیون اداری دفتر اداری-تجاری نیز همین منوال را در پیش رو داریم ضمن اینکه بسته به سبک مورد انتظار و منتخب پروسه کاری متفاوت خواهد بود هم از بعد زمان اجرا و هم از بعد نحوه اجرا چون هر سبک مشخصات انحصاری خود را دارد و هر کارفرما سلیقه و نیاز ها و میزان حساسیت خاص خود را دارد در طراحی تجاری – اداری همانند سایر پروژه ها از طراحی فاز صفر یعنی مطالعات شروع میکنیم و پس از تکمیل طراحی معماری اداری سراغ سایر کارها حسب اولویت ساختمان اداری پیش میرویم ابتدا طراحی نمای ساختمان اداری که بسته به سبک مدرن یا کلاسیک تفاوت های ماهوی با یکدیگر خواهند داشت می رویم سپس طراحی محوطه و فضای سبز که در برخی ساختمان های تجاری-اداری کوچک و در برخی بزرگ هستند را به پایان میرسانیم در این مرحله نوبت به طراحی داخلی اداری مدرن و طراحی داخلی اداری کلاسیک میرسد که معمار فضاها را حسب کاربری و نیاز مجموعه دیزاین کرده که پس از اجرای نهایی کار توسط دیزاین دکوراسیون داخلی با تزیینات و مبلمان و.. دیزاین خواهد شد.
در این بین کار های بخش طراحی سازه اداری-تجاری نیز پیش رفته تا بنا از لحاظ مهندسی و کارایی استاندارد های لازم را کسب نماید و از این حیث مشکلی وجود نداشته باشه به همین منوال طراحی تاسیسات تجاری-اداری هم متناسب با پلان کلی ساختمان در بخش های الکتریکی و مکانیکی توسط مهندس تاسیسات صورت خواهد گرفت.

طراحی فضاهای تجاری

در بخش طراحی فضاهای تجاری با توجه به گستردگی فضاهای تجاری مانند انواع مراکز خرید، هایپر مارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، مال ها و... ،طراحی فضاهای تجاری در اشل بزرگتری نسبت به طراحی دکوراسیون تجاری در بخش های مسکونی و اداری انجام می پذیرد.
در طراحی فضاهای تجاری عوامل متعددی مانند طراحی حجم پروژه، استفاده از متریال های کف، دیوارها، سقف ها و ستون ها، مبلمان تجاری و اداری، عناصردکوراتیو، نورپردازی، ویترین کالاها، بخش نگهداری کالا، فضاهای مربوط به داخل فروشگاه، فضای اختصاص داده شده به مشتری و ... در طراحی تجاری دخیل می باشند که هر یک از آیتم ها در بحث طراحی فضاهای تجاری به صورت اختصاصی باید طراحی شود.
کی از بهترین و مهم ترین چیزی که اهمیت زیادی برای همه مخصوصا آقایان دارد داشتن یک کار خوب هست. امروزه کار کردن یکی از پر اهمیت ترین بخش زندگی همه هست که بتوانند با آرامش و راحتی خرج خود و خانواده ی خود را در بیاورند پس داشتن یک محیط زیبا برای کار برای همه مهم و تقریبا ضروری است.محل کارتان جایی هست که برای بدست اوردن سهم خود از بازار و درآوردن خرج خود در آن مشغول هستید تقریبا بیشتر وقت خود را در محل کار خود سپری میکنید پس باید  یک محیط زیبا و دلنشین برای خود درست کنید که بتوانید در آن با آرامش کارهای خود را انجام دهید. چون بیشتر وقت خود را در محل کار خود سپری میکنید شاید متوجه نشید وقتی دیگران وارد اتاق شما میشوند چه حسی دارند اما بیشتر از دیگران آرامش و راحتی شما مهم است پس سعی کنید از رنگ های زیبا و دلنشین در اتاق خود استفاده کنید تا یک محیط زیبا برای کار خود داشته باشید.

چگونه یک اتاق کار مدرن زیبا درست کنم؟

داشتن یک محیط کار مدرن شیک و زیبا که در آن راحت باشید آرزوی همه است. اما بیشتر افراد که مشغول کار در ادارت و شرکت ها هستند به محیط کار خود اهمیت نمیدهند و این باعث میشود که از کار و محیط کار خود ناراضی باشند. اولین چیزی که باید به آن اهمیت بدهید داشتن یک محیط شیک و شاد است استفاده از وسایل های تزئینی و رنگ های شاد در اتاق زیبایی آن را بیشتر میکند. سعی کنید از قفسه های زیبا و شلف و جا دکوری شیک در اتاق خود نیز استفاده کنید. بعد از اینکه محیط زیبا و شاد برای خود درست کردید مهم ترین بخش اتاق داشتن یک میز کار زیبا و مناسب است. استفاده از میز کار های زیبا در دکوراسیون اتاق کار اداری اهمیت زیادی در کار شما دارد. بعد از ورود به اتاق اولین چیزی که به آن نگاه میکنند میز کار است. که کاربرد های زیادی در اتاق کار نیز دارد. در انتخاب میز کار نیز باید دقت کنید که فقط به ظاهر آن توجه نکنید اندازه ی میز نیز باید توجه کنید. بعد از اینکه یک میز شیک برای اتاق خود درست کردید سعی کنید از صندلی های زیبا و مناسب در اتاق  استفاده کنید اگر میز و صندلی مناسب استفاده کنید حتمی از کار کردن لذت میبرید.در حالی که سعی میکنید به دکوراسیون مدرن اتاق کار خود اهمیت بدهید به بودجه ای برای اینکار در نظر گرفته اید نیز توجه کنید باید تغیراتی که قصد دارید  در اتاق کار خود اعمال کنید با توجه به بودجه ای که در نظر دارید باشد. استفاده از مبلمان شیک و زیبا در دکوراسیون اتاق کار تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی اتاق کار دارد.چون امروزه بیشتر اتاق کار ها فضای زیادی ندارند سعی کنید مبلمان را طوری انتخاب کنید که فضای زیادی را اشغال نکنند.اگر بدنبال یک اتاق کار شیک و کامل هستید سعی کنید همه ی وسایل های مورد نیاز در اتاق را داشته باشید برای مثال کاغذ و خودکار و… که در یک محیط کار مورد نیاز است و همچنین اگر از کامپیوتر در اتاق استفاده می کنید سعی کنید آن را در بهترین جای اتاق قرار دهید. استفاده از همه ی وسایل های موردنیاز در اتاق کار مدرن و چیدمان صحیح آن در اتاق تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخل اتاق کار دارد.

دکوراسیون اتاق اداری

فرهنگِ کار، بسیار پیشرفت کرده است و سال ‌هاست که شاهدِ تاثیرِ زندگی اداری بر زندگی مردم هستیم. این موضوع باعث شد دکوراسیون اداری پدید آید. طراحان داخلی و طراحان مبلمان و لوازم اداری، خلاقیت‌ خود را اثبات کرده ‌اند. دکوراسیون مناسب، سبب بهبود خلق و خو و افزایش خلاقیت و بازدهی افراد می ‌شود. فرقی نمی‌ کند داخل خانه کار می ‌کنید یا بیرون از خانه، در هر صورت، اتاق کار شما باید به گونه ‌ای باشد که انرژی و خلاقیت‌ شما را افزایش دهد؛ در واقع، دکوراسیون اتاق اداری شما باید آن قدر دلنشین و زیبا باشد که دلتان بخواهد تمام روز در آن بنشینید و به کار بپردازید.

دکوراسیون اتاق اداری بدون دیوار

اگر می‌ خواهید اداره را به سبکِ مدرن طراحی کنید، می ‌توانید دیوارها را از میان بردارید. از میان برداشتنِ دیوارها باعث می ‌شود کارکنان بیشتر با هم در ارتباط باشند، همچنین، در صورت لزوم، می ‌توانید تغییرات دلخواهتان را در دکوراسیون ایجاد کنید. طراحی چنین فضایی، بسیار کم‌ هزینه است، چرا که نیازی به ساختنِ دیوار نیست؛ به طور کلی، چنین فضایی برای روحیۀ کارکنان بسیار مناسب است و به آن ‌ها اجازه می‌ دهد همواره با یکدیگر تعامل داشته و بتوانند به راحتی تحرک داشته باشند.

دکوراسیون اتاق اداری شیک

فضای کار باید الهام‌ بخش، و دکوراسیون آن نیز باید بازتاب شخصیت منحصر به‌ فرد شما باشد. اتاق کار نباید طوری باشد که هر لحظه به فکر خارج شدن از آن باشید. به ‌روز بودن و کاربردی بودن، از مشخصه‌ های اتاق اداری به شمار می آید. در اتاق‌ کارتان، کنسول داشته باشید، چرا که هم اتاق را شیک می‌ کند و هم جای مناسبی برای قرار دادن وسایل اضافه و خلوت کردنِ اتاق است.

دکوراسیون داخلی اداری و منزلطراحی داخلی دفتر کار کوچک 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi