میز ایستاده در دفتر کار چه کاربردهایی دارد؟

14 دی ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

مزایای میز ایستاده نسبت به میزهای قبلی در چیست؟

کارمندان هر شرکت بیشترین زمان خود را در محل کار و روی صندلی ها پشت میز ها می گذرانند اما ایده های جدیدی هم در فضاهای مدرن کاری این قاعده ها را برهم زده تا فضایی مدرن تر و خلاق تر را بوجود آورد. امروز ما متخصصان نوآور فضا گویا می خواهیم بیشتر در اینباره گفتگو کنیم تا بتوانیم به خلق فضاهای جدید کمک بیشتری نماییم. میز ایستاده دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد، مانند آن است که به کارکنان اجازه می دهد تا به جای نشستن، به صورت ایستاده کار های روزانه خود را انجام دهند. به تازگی استفاده از این نوع میز اداری رواج بهتری پیدا کرده و مشاهده می شود که آمار کمر درد و گردن درد نیز کاهش یافته است مزایای زیادی برای کار به صورت ایستاده به جای یک نشست سنتی وجود دارد؛ برای یک چیز، ایستادن می تواند یک فعالیت کالری سوزی بسیار بیشتر از نشستن باشد، که برای کاهش وزن و یا اهداف نگهداری وزن بهتر است. یکی دیگر از مزایای استفاده از میز های ایستاده فعالت بالای بدن در پشت این میز ها است. زمانی که شما برای مدت طولانی روی یک صندلی می نشینید خود را به آن محدود کرده و تحرک کمی خواهید داشت.

میز اداری ایستاده
میز ایستاده اداری 

میزهای ایستاده در بین افرادی که می ‌خواهند تناسب ‌اندام خود در هنگام کار را افزایش دهند، رایج هستند. این میزها یک سطح محکم برای کار کردن بر روی آن فراهم می‌سازند، اما صندلی اداری را حذف می ‌کنند و شما را مجبور می ‌کنند که تمام طول روز بایستید. موارد دوست‌ داشتنی بسیار زیادی در مورد میزهای ایستاده وجود دارد (مثل این نکته که ساعت ‌ها وقت خود را با نشستن سپری نمی ‌کنید!) 
مزیت ایستادن پشت میزهای ایستاده این است که حرکت کردن به اطراف ساده ‌تر است! به‌ جای ایستادن و جابه جا کردن صندلی ‌تان، می‌ توانید شروع به جابه جا شدن کنید. وقتی دارید برای حل یک مشکل دشوار تلاش می ‌کنید یا برای انجام چند ورزش سریع در هنگامی‌ که پای تلفن یا کامپیوتر هستید، قدم برداشتن بسیار ساده ‌تر است. برای افرادی که می ‌خواهند فعال‌ تر باشند، این یک مکمل عالی برای محل کار است. چون مطالعات اثبات کرده‌ اند که نشستن بیش از ۶ ساعت در روز می ‌تواند منجر به طیف گسترده ‌ای از مشکلات مربوط به سلامت گردد. یکی از معایب نشستن این است که عضلات مرکز بدن و سرینی را ضعیف می ‌کند، که بر وضعیت بدن و تحرک شما اثر می‌ گذارد.

ایستادن و نقش آن در جلوگیری از نواقص احتمالی بدن

با بیشتر ایستادن، شما ریسک این نقص ‌های مربوط به وضعیت بدن را کاهش داده و از مشکلات سلامتی که اغلب ناشی از نشستن بسیار زیاد هستند پیشگیری می‌ کنید. میزهای ایستاده کمردرد و درد گردن را کاهش میدهد. باعث افزایش فعالیت می شود. باعث افزایش انرژی و بهبود روحیه می شود. ممکن است طول عمر شما را افزایش دهد چون گردش خون را راحت تر می گرداند. بسیاری از کاربران میزهای ایستاده گزارش می ‌کنند که تمرکز و دقت بیشتری در طول روز دارند. این ‌که شما ایستاده ‌اید کمک می‌ کند تا بر آنچه انجام می ‌دهید تمرکز کنید، که منجر به توجه بهتر بر کارتان می ‌شود. شرکت مبلمان اداری فضاگویا با ارائه بهترین خدمات در کنار شما همراهان گرامی می باشد.

میز کار ایستادهمیز کار ایستاده و میز ایستاده پذیرایی 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi