صندلی اداری های مدرن چه ویژگی هایی دارند

31 تیر ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

صندلی اداری های مدرن چه ویژگی هایی دارند

صندلی های اداری نقشی بسیار اساسی در سلامتی کارکنان و همچنین افزایش کارایی آنان دارد. در گذشته از صندلی های غیراستاندارد در محیط های اداری استفاده می شود که به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم در ساخت آن، کارمندان دچار کمردرد می شدند. صندلی های اداری مدرن امروزه جایگزین صندلی های ساده و غیراستاندارد قدیمی شده است تا علاوه بر زیبا نمودن محل کار به افزایش راندمان کاری کارکنان و راحتی آن کمک نماید.

صندلی های اداری مدرن

همه افراد ساعت های بسیاری را در محیط کاری خود سپری می کنند. بنابراین باید طی این ساعت ها سلامت روحی و جسمی افراد به بهترین نحو تامین شود. در محیط های اداری، صندلی یکی از مهمترین وسایل اداری است که افراد ساعت ها بر روی آن می نشینند. بنابراین این صندلی باید به گونه ای طراحی شده باشد که علاوه بر زیبایی، سلامت فرد را نیز تامین کرده و او احساس راحتی نماید.صندلی های اداری مدرن نوع جدیدی از صندلی های اداری هستند که در طراحی آن به همه فاکتورها از جمله زیبایی و راحتی و از همه مهمتر استاندارد بودن آن توجه شده است. صندلی های اداری مدرن با ویژگی های ارگونومی بدن انسان ساخته شده اند و بیشترین سازگاری را با بدن انسان دارند و همین باعث می شود تا کارمندان بتوانند با فراغ بال کارهای خود را انجام دهند  و در طول روز از کمر درد و خستگی رنج نکشند.

فضا اتاق مدیریتی با تم صورتی و نما باغ

ویژگی های صندلی های اداری مدرن

استفاده از انواع صندلی اداری مدرن در محیط کار مزایای بسیاری دارد که در ذیل به آن ها اشاره شده است:

استفاده از صندلی اداری مدرن در محیط کاری باعث تغییر دکوراسیون محیط کار شده و نمایی مدرن و زیبا را به دفتر کار شما می دهد. این نوع از صندلی ها با طراحی منحصر به فردی که دارند، بسیار شکیل و زیبا هستند و پرستیژ کاری شما را نیز افزایش می دهند.
معمولا در طراحی نشیمنگاه این نوع از صندلی ها از حالتی سفت استفاده می شود. به دلیل آنکه قسمت پایین تنه مدت بسیاری بر روی صندلی قرار دارد و دارای تحرک کمتری است، استفاده از نشیمنگاه سفت باعث می شود تا عضله های لگن دچار تضعیف نشوند.
ارتفاع صندلی های اداری مدرن به گونه ای در نظر گرفته شده است که این ارتفاع قابل تنظیم است و پاها به راحتی روی زمین قرار گفته و زانوها نیز در  حالت زاویه نود درجه قرار می گیرند.

پشتی صندلی های مدرن که یکی از مهمترین قسمت های صندلی اداری مدرن هستند به شیوه ای کاملا استاندارد طراحی شده اند. این طراحی به گونه ای است که قسمت بالایی صندلی به درستی در برگیرنده بالاتنه و قسمت کمر فرد در بهترین حالت می باشد. قسمت پشتی به میزان 10 الی 30 درجه قابل حرکت است و این همان زاویه ای است که برای تحرک روزانه هر شخصی در روز نیاز است.

دسته های صندلی های اداری مدرن به گونه ای کاملا استاندارد طراحی شده است و کاملا قابل تنظیم است. این قابلیت ها باعث می شود تا فرد در طول انجام فعالیت های روزانه اش احساس خستگی ننماید و از سوی دیگر از خستگی مچ ها و ساعد و از همه مهمتر افتادگی شانه ها جلوگیری نماید.

پایه های این نوع از صندلی ها دارای چرخ هایی هستند و به صورت متحرک طراحی شده اند تا فرد به راحتی بتواند جابجا شود.

موادی که برای تهیه قسمت نشیمنگاه و پشتی انواع صندلی اداری مدرن استفاده می شوند، موادی کاملا طبیعی از جنس چرم و الیاف های طبیعی هستند که علاوه بر سازگاری با بدن، ضد رطوبت هستند و این یکی از ویژگی های منحصر بفرد این نوع از صندلی ها است. در برخی از مدل های صندلی های مدرن از توری در قسمت پشتی صندلی استفاده شده است که قابلیت ارتجاعی دارند و به نوعی قابلیت نفس کشیدن نیز دارند.

صندلی اداری مدیریتی مدرن مشکی

نکات مهم در انتخاب صندلی های اداری مدرن

انتخاب و خرید صندلی های اداری مدرن با اینکه ممکن است کاری ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد، اما دارای پیچیدگی هایی نیز می باشد.
اولین نکته ای که به هنگام انتخاب این نوع از صندلی ها باید مد نظر داشته باشید این است که اندازه صندلی را با توجه به ابعاد محیط کاری و همچنین میز خود انتخاب کنید.
به هنگام خرید این نوع از صندلی ها همیشه سعی کنید از برندهای شناخته شده خرید کنید. همچنین بهتر است صندلی را انتخاب کنید که دارای گارانتی تعمیر نیز می باشد.
در هنگام خرید این نوع از صندلی ها حتما طرح و رنگ آن را با توجه به دکوراسیون محیط کاری خود انتخاب کنید.

صندلی چرم قهوه ای نارنجی اداری و مدیریتی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi