تفاوت میز کارمندی با دیگر میزها

14 دی ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

میز کارمندی در دکوراسیون اداری از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا کارکنان وقت زیادی را پشت این میز می گذرانند، از این رو  باید از استانداردهای لازم برخوردار باشد و باعث حس آرامش و امنیت در کارمندان شود. در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی درباره خصوصیات میز کارمندی و تفاوت آن با دیگر میزها خواهیم پرداخت تا با آگاهی بیشتری برای سفارش آن اقدام کنید.

میز کارمندی

میز کارمندی از جمله وسایل ضروری در سازمان ها، ارگان های خصوصی و دولتی و شرکت ها است. این میزها با جدا کردن فضای شرکت سبب می شوند هر کارمند در قسمت مربوط به خود به ایفای مسئولیتش بپردازد. میز کارمندی فضای مستقلی را برای کارمند ایجاد می کند تا وظایف خود را در آرامش بیشتر انجام دهد. استفاده از متریال های با کیفیت و طراحی استاندارد سبب حفظ سلامت کارمند خواهد شد چون بیشتر وقت کارمند پشت این میز گذرانده می شود. این میز ضمن داشتن زیبایی باید با محیط هماهنگ باشد و مواد اولیه آن با توجه به سلیقه و خواست مشتری باشد. برای این که جابجایی آن راحت باشد بهتر است سنگین نباشد. دوام بالا کمک می کند فشاری که وسایل وارد می کنند تحمل کند. برای نگهداری اسناد و مدارک از کشوها می توانید استفاده کنید، این میز باید جای کیس و کیبورد نیز داشته باشد. هر شرکت و موسسه ای که به سلامت کارکنان و راندمان کاری آن ها اهمیت می دهد در انتخاب میز کارمندی توجه زیادی نشان می دهد تا بتواند رضایت کارمندان خود را کسب کند.مجوعه با بهره گیری از متریال های با کیفیت و طراحی های جدید آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد و بهترین مدل ها را ارائه می دهد.

 میز کارمندی

تفاوت میز کارمندی با دیگر میزها

جنس، طرح و امکانات هر یک از مبلمان اداری با یکدیگر فرق می کند. هر یک از این مبلمان باید از استانداردهای لازم برخوردار باشند و متناسب با حیطه کاری فرد باشند تا در طولانی مدت به کارکنان آسیبی وارد نکنند. میز کارمندی با توجه به نیاز و حرفه کارمند طراحی می شوند و طبیعتاً با میز مدیریت و ... فرق می کند. سایز و اندازه این میزها با میز مدیریت فرق می کند و کوچک تر است اما بیشترین استفاده را خواهد داشت.مهم ترین نقش را در شرکت ها کارمندان آن برعهده دارند تا سبب افزایش بازدهی شوند و تمام زمان خود را در اداره پشت این میزها می گذرانند. میز های کارمندی مورد توجه ارباب رجوع نیز قرار خواهند گرفت از این رو باید توجه بیشتری به آن شود. ابعاد این نوع مبلمان اداری معمولاً بین 160-120 سانتی متر است و با توجه به درخواست مشتری دارای فایل زیرمیزی نیز می تواند باشد. ارتفاع این میز بین 85-75 سانتی متر خواهد بود و اغلب دارای ال متحرک نیز هستند. تفاوت این میز با میز مدیریت در قیمت نیز می تواند باشد زیرا میز مدیریت گران تر است و جلوه و ابهت بالاتری دارد.

 تفاوت میز کارمندی با دیگر میزها

طراحی میز کارمندی

با توجه به سلیقه مشتری این میزها طراحی می شوند و از بهترین متریال ها از جمله ام دی اف برای ساخت آن بهره می گیرند. طراحی میز کارمندی با جدیدترین ماشین آلات و دستگاه ها از جانب مجموعه ما صورت می گیرد تا ضمن رعایت اصول ارگونومی و سلامت و بهداشت موجب بهینه سازی مصرف انرژی شود  و رضایت کارمندان را جلب نماید تا بیشترین بازدهی را داشته باشند. تنوع میز های کارمندی نسبت به سایر میزها بیشتر است و با توجه به هزینه ای که می کنید انواع میزهای کارمندی را می توانید تهیه نمایید.

 با توجه به فضای شرکت اندازه میز مشخص خواهد شد زیرا اگر فضا کوچک باشد استفاده از میز کارمندی بزرگ موجب از بین رفتن زیبایی محیط کاری خواهد شد و برای رفع این مشکل از کمد و کشو استفاده می شود. با استفاده از این میزها حریم کارمندان مشخص خواهد شد و باید دقت شود علیرغم این که می تواند شمایلی چون میز مدیریت داشته باشید باید از آن کوچک تر باشد.

 طراحی میز کارمندی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi