راهنمای انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر مدیریت

25 خرداد ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

از آنجایی که مدیران و کارکنان اداری مقدار قابل ملاحظه ای از ساعات کار و بیداری خود را در دفتر کار خود صرف می کنند، راحتی و طراحی میز و صندلی و لوازم مورد استفاده آنها نقش مهمی در نحوه عملکرد یک روز مدیران و کارکنان دفتر دارد. یکی از مهمترین انتخاب ها، انتخاب میز مدیریت است. بسیاری از ما در یک محیط اداری که به خوبی طراحی نشده است تحت فشار هستیم. البته برخی از افراد با هر وسیله ای که برای آنها فراهم می شود، طراحی را انجام می دهیم بدون آنکه به هارمونی خاصی که بین مبلمان و میزها باید وجود داشته باشد فکر کنند. با این حال، کسانی هستند که می دانند و آگاه هستند که یک فضای کاری موثر و مبلمان اداری که هوشمندانه طراحی شده باشد، در بهره وری و کارایی کلی ما موثر خواهد بود. انتخاب میز مدیریت مانند قلب یک دفتر اداری است. این میز برای انجام کلیه قراردادهای مهم و جلسه های مهم است و باید معرفی کننده نمای خوبی از شرکت باشد. در کنار این عوامل میز مدیریت باید برای سلیقه و راحتی مدیر مربوطه نیز کاربردی باشد.  

فهرستی از نیازهای اصلی خود را تهیه کنید

اول و مهمتر از همه، با تعیین عملکرد و یا نحوه استفاده از فضای اداری خود، و اینکه چه مبلغ و لوازم جانبی عمده ای برای تطبیق با این عملکرد نیاز دارید، شروع کنید. در واقع فهرست دقیقی از نیازهای اصلی خود را بنویسید.این لیست باید شامل مواردی باشد که شما از میز مدیریت خود انتظار دارید. برای برخی از صنایع، مانیتورهای کامپیوتری گسترده چیزی از گذشته هستند و میزهای مجلل دیگر عملی نیستند. برای دفاتر که نیاز به مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی میزهای بزرگ عملی نیستند. اگر مشتریان وقت خود را در دفتر مدیریت صرف می کنند، لوازمی مانند میز صندلی و صندلی های جانبی ایده خوبی است. پس از تعیین اصول اولیه، می توانید به لوازم جانبی در کنار میز مدیریت نیز فکر کنید.

راهنمای انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر مدیریت

مبلمان را انتخاب کنید که سبک شما را بازتاب دهد

 از آنجا که بخش زیادی از روز را در دفتر خود صرف می کنید و شما خلاق هستید و می توانید میز مدیریت و مبلمان را انتخاب کنید که سبک شما را نشان می دهد. آیا شما به دنبال چیزهای سنتی یا مدرن هستید؟ مبلمان چوبی دارای احساس سنتی تر هستند، در حالی که قطعات فولادی و شیشه ای مدرن تر و صنعتی تر هستند. برای یک محیط انتقالی، ترکیبی از این مواد را در نظر بگیرید. یک دفتر حرفه ای نیاز به یک نگاه سازگار دارد، بنابراین یک زیبایی مشترک برای میز مدیریت و دیگر مبلمان اداری اتاق مدیریت از جمله، کمدهای ذخیره سازی، صندلی ها و دیگر عناصر برجسته را انتخاب کنید.

انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر مدیریت

جایی برای فایل ها و لوازم

تمام عناصر دیگر که دفتر شما را تشکیل می دهند را فراموش نکنید. یک میز بزرگ یک چیز است، اما اگر آن را با کاغذ و قراردادها  شلوغ کنیم، نمی توان به راحتی بر روی آن کار کرد. استفاده از صندوق های ذخیره سازی فایل و کابینت ها برای نگه داشتن همه چیز منظم و سازمان یافته ضروری است و همچنین فضای کاری اضافی را فراهم می کند. اگر فضای فشرده وجود دارد، لطفا قفسه های خود را به دفتر خود اضافه کنید تا از فضای عمودی استفاده کنید.

میز مدیریت مناسب

راحت کلید طراحی است

با توجه به ساعت زیادی که صرف نشستن در صندلی اداری می شود، هنگام خرید صندلی مدیریت و میز مدیریت راحتی ، مهم است که صندلی ها را تست کنید تا بدانید که یکی از آنها را پیدا کرده اید که بدون درد و رنج می توانید ساعت ها بر روی آن بنشینید. بنابراین اگر قادر به تست صندلی همراه با میز مدیریت هستید این کار را انجام دهید زیرا یک راه عالی برای تعیین اینکه آیا ترکیب مناسب برای شما است یا نه. برای ایجاد یک دفتر موثر، همه چیز باید جای خود را داشته باشد. پس وقت کافی برای خرید لوازم مورد نیاز خود بگذارید. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi