میز اداری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

14 آبان ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

 میز اداری از مهم ترین وسایل های موجود در هر شرکتی است که شما می توانید میز مناسب با دکوراسیون فضای اداره و یا شرکت خود را انتخاب و خریداری کنید که امروزه خرید اینترنتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا از این طریق می توانید به راحتی و خیلی سریع میز مورد علاقه ی خود را تهیه کنید.

میز اداری

میز اداری یکی از ملزومات بسیار پرکاربرد و مهم در هر اداره  و شرکتی می باشد که مورد استفاده همه کارکنان است. امروزه در طراحی های بسیار مختلف و گوناگون میز اداری تولید و عرضه بازار می شود. شما می توانید در تمام کارگاه های تولید میز و صندلی، میز اداری مورد نظر خودتان را تهیه و خریداری کنید و از آن در اداره و شرکت استفاده کنید. بسیاری از شرکت ها و اداره ها سعی بر آن دارند تا میز های شیک و یکسان و مقاومی را در موسسه ی خود داشته باشند. اگر شما نیز در حال تاسیس یک شرکت جدید هستید، می توانید انواع مختلف میز های اداری را در فروشگاه های مربوطه پیدا کنید و آن را برای شرکت خود تهیه فرمایید. میز کاربرد بسیار زیادی را در هر موسسه ای دارد چرا که روی آن وسایلی از جمله کامپیوتر و دفاتر و تقویم و مدارک های مربوط قرار می دهند؛ بنابراین شما نمی توانید اداره و موسسه ای را تصور کنید که بدون میز اداری باشد. جنس میزهای اداری با مرور زمان تغییر یافته و از فلز به چوب ام دی اف تبدیل شده است. و هم چنین باید میز های شما دارای استانداردی از ارتفاع  باشد.

میز اداری - فضا گویا


میز اداری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

میز اداری مناسب باید دارای ویژگی هایی از جمله داشتن ارتفاع مناسب با ارتفاع صندلی و داشتن جنس مرغوب و با کیفیت و سایز مناسب باشد. یک میز اداری خوب باید بتواند برای مدت طولانی مناسب باشد؛ و حس اداری و رسمی بودن را به مکان مورد نظر بدهد. شما نمی توانید از رنگ های شاد برای میزهای اداری خود استفاده کنید چرا که در این گونه موارد رنگ ها با فضای رسمی اداره ها در تضاد می باشد؛ بنابراین باید در جنس و رنگ میز انتخاب شده دقت بسیار زیادی را داشته باشید. یک میز خوب باید وزن مناسبی را داشته باشد تا در مواقع ضروری برای حمل و نقل آن به راحتی این کار امکان پذیر باشد؛ زیرا در برخی مواقع لازم است شما میزهای کارکنان را در اتاق ها و حتی در طبقات جابه جا کنید که هر چه قدر سبک وزن باشد بهتر جابجا می شود.

میز اداری-فضا گویا

قیمت میز اداری

میز های اداری با توجه به ویژگی هایی که دارند به طبع دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند. امروزه شما می توانید انواع مختلف میز اداری در قیمت های گوناگون را مشاهده کنید. با این حال شما می توانید میز اداری با قیمت بسیار مناسب را از کارگاه های تولید کننده و همچنین از فروشگاه های مربوطه تهیه و خریداری کنید. در برخی موارد مشاهده شده است که افراد به دلیل داشتن ذهنیت گران بودن میز اداری به سراغ میز های اداری دست دوم می روند که این کار بسیار اشتباه می باشد زیرا ممکن است میز دست دوم هماهنگی لازم با فضای اداری شما را نداشته باشد و هم چنین عمر مفید خود را از دست داده باشد و همچنین شما در مقایسه، قیمت میزهای نو با دست دوم تفاوت آن چنانی را ملاحظه نخواهید کرد؛ بنابراین مطمئن باشید که با هزینه ی کمتر و مناسبی می توانید با کیفیت ترین و شیک ترین  میز اداری را برای شرکت و اداره خود تهیه کنید.

میز اداری - فضا گویا

خرید اینترنتی میز اداری

خرید میز اداری در جوامع امروزه بسیار زیاد شده و در شهرهای کلان و بزرگ نیز نسبت به شهر های کوچک بسیار بیشتر می باشد. تمام مدیران و صاحبان شرکت ها به خوبی می دانند که داشتن فضا و دکوراسیون زیبا و یکدست در اداره و شرکتشان می تواند تاثیر بسیار خوب و مثبتی را در ارباب رجوع ها داشته باشد؛ بنابراین سعی می کنند که از هیچ گونه هزینه ای در این موارد کوتاهی نکنند. خرید اینترنتی میز اداری نیز یکی از پرطرفدارترین روش هایی است که افراد به آن توجه دارند. شما می توانید میز اداری  را از شرکت ما خریداری و تهیه بفرمایید.

میز اداری-فضا گویا

نکات مهم در خرید میز اداری

 شما می توانید از برندهایی خرید کنید که دارای کارت گارانتی باشند که در صورت به وجود آمدن مشکلات بتوانید آن را تعویض و یا رایگان تعمیر کنید؛ و همچنین رویه میزتان باید از جنسی باشد که پوست نیندازد و به راحتی قابل پاک کردن باشد. شما می توانید بعد از خرید میز رویه شیشه ای و یا چرمی تهیه کنید تا به سطح میز آسیبی وارد نشود که می توانید بعد از مدتی این رویه را تعویض کنید و میزتان نیز همیشه نو بماند. همچنین در خرید این محصول توجه داشته باشید که کشوهای متعددی را دارا باشد که در این صورت می توانید تمام برگه ها و کاغذهای مورد نیاز روزانه و مهم خود را در داخل این کشوها قرار دهید و آن را در صورت نیاز قفل کنید. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi