پارتیشن های اداری در انواع مختلف

01 آبان ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

پارتیشن ها بخش مهمی از مراکز دولتی و شرکت های خصوصی را تشکیل می دهند و کاربرد فراوانی دارند. در ادامه با انواع پارتیشن های اداری و کاربردها و مزیت های استفاده از آن ها آشنا می شویم.

از دیگر کاربردهای پارتیشن اداری می توان به منظم تر شدن شرکت یا اداره اشاره کرد. حتماً در بسیاری از شرکت ها مشاهده کرده اید که پرونده ها و اسناد و وسایل موجود در شرکت به دلیل کمبود اتاق همگی در یک اتاق جمع آوری شده اند و جلوه نامنظمی را به شرکت داده اند. پارتیشن های اداری به صورت کلی به دو صورت تولید می شوند، پارتیشن های متحرک و پارتیشن های ایستا، هر کدام از این پارتیشن ها دارای معایب و مزایایی می باشند که به بررسی آن ها می پردازیم. پارتیشن اداری ایستا را نمی توان به سادگی حرکت داد و برای بردن آن به قسمتی دیگر باید متخصصان نصب این پارتیشن ها آن را جدا کرده و در قسمت دیگری نصب کنند.و به همین دلیل دارای قیمت مناسب تری نسبت به پارتیشن های اداری متحرک می باشند. از پارتیشن های اداری ایستا بیشتر زمانی استفاده می شود که بخواهید برای مدت طولانی یک اتاق به شرکت خود اضافه کنید.

یکی از لوکس ترین پارتیشن های اداری، پارتیشن اداری شیشه ای می باشد که بیشتر در شرکت های لوکس و زیبا مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد دیگر این پارتیشن ها در فروشگاه ها می باشد. این پارتیشن ها از شیشه ساخته شده اند و اتاق هایی را ایجاد می کنند که داخل آن قابل مشاهده بوده و همین امر باعث زیبایی فوق العاده آن می شود. نصب پارتیشن اداری شیشه ای دارای سختی های فراوانی می باشد چرا که شیشه ها بسیار حساس هستند و برای نصب پارتیشن شیشه ای باید دقت فراوانی کرد که به آن ها آسیبی نرسد. ساخت این پارتیشن ها نیز دارای سختی های فراوانی می باشد به همین دلیل قیمت پارتیشن اداری شیشه ای بیشتر از سایر انواع پارتیشن های اداری می باشد.

یکی از مزیت های فوق العاده استفاده از پارتیشن اداری دوجداره، در این است که شما می توانید به سادگی کارهایی از قبیل جوشکاری و رنگ آمیزی را بر روی این پارتیشن ها انجام دهید بدون آن که کوچکترین صدمه ای را بر آن ها وارد کنید.

نکاتی درباره خرید پارتیشن اداری

برای خرید پارتیشن اداری به صورت کلی دو روش وجود دارد: در روش اول شما می توانید به صورت اینترنتی به فروشگاه های اینترنتی که چند سالی است بازارهای ایران را تحت تأثیر خود قرار داده اند، مراجعه کنید و به صورت آنلاین پارتیشن اداری مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید. روش دوم برای خرید پارتیشن اداری مراجعه حضوری به فروشگاه هایی است که این محصول را به فروش می رسانند. شما می توانید با پرداخت حضوری هزینه پارتیشن اداری و تست کیفیت این پارتیشن ها به صورت حضوری، آن را خریداری کنید.

نحوه محاسبه قیمت پارتیشن های اداری بر اساس جنس پارتیشن و مساحتی است که قصد دارید این پارتیشن را در آن جا نصب کنید، علاوه بر این یک هزینه نصب نیز در هنگام نصب پارتیشن از شما گرفته می شود که آن نیز به سختی محیطی که شما قصد نصب پارتیشن در آن را دارید، بستگی دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi