تجربه خرید پارتیشن اداری با کیفیت و ارزان قیمت

25 خرداد ، 1399
مبلمان اداری فضا گویا

یکی از بهترین راه ها استفاده از پارتیشن اداری است که به نوبه خود اهمیت بارزی در ایجاد فضای خصوصی و آرام در اداره دارد. بهتر است بدانید که از پارتیشن اداری برای جداسازی و تقسیم بندی فضاها استفاده می شود. از پارتیشن اداری برای جداسازی فضاهای اداری استفاده می شود. بدین صورت فضای کاری هر کارمند از بقیه کارمندان جدا می شود و همه افراد می توانند در یک محیطی عاری از هر گونه سر و صدا مشغول به کار شوند. مزیت دیگر پارتیشن اداری در این است که فضایی کمتر نسبت به دیوارها اشغال کرده و باعث استفاده بهینه  از فضا می شوند و با استفاده از آن در یک محیط کوچک چند کارمند می توانند هم زمان ولی مستقل از هم، کار کنند. 

انواع مختلف پارتیشن اداری

از انواع پارتیشن اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پارتیشن دو جداره. این پارتیشن ها عایق خوبی برای گرما و سرما هستند و از ترکیب چوب و شیشه ساخته شده اند. روکش آن ها از جنس ملامینه و فرمیکا است و دارای طرح های مختلف و رنگ های متنوعی می باشند.

پارتیشن ام دی اف. یکی از مدل هایی است که در بسیاری از اداره ها مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن ام دی اف دوام بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد و به راحتی می توان آن ها را نصب کرد. این پارتیشن ها بسیار مدرن بوده و می توان آن ها را به سادگی جدا کرد. پارتیشن های ام دی اف زیبایی خاصی به محیط می بخشند.

پارتیشن آلومینیومی. این نوع پارتیشن ها فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و بسیار سبک هستند. حمل و نقل این نوع پارتیشن ها نیز بسیار آسان است.

پارتیشن شیشه ای. این نوع پارتیشن ها از جنس شیشه هستند و به راحتی فضا را از هم جدا می کنند.

پارتیشن اداری کاربردهای زیادی دارد که جداسازی فضاها یکی از مهم ترین کاربردهای آن می باشد. از این طریق می توان در یک ساختمان کوچک برای هر یک از کارکنان، فضای مجزا و منحصر بفردی ایجاد کرد تا ضمن داشتن حریم شخصی، بتوانند در سکوت تمام کار خود را انجام دهند.

قیمت پارتیشن اداری بر حسب جنس، کیفیت و نوع آن فرق می کند. همانطور که گفته شد، پارتیشن اداری دارای انواع مختلفی مانند دو جداره، شیشه ای، ام دی اف و ... می باشد که هر کدام دارای کیفیت های مختلفی هستند و بالطبع قیمت های آن ها نیز بر حسب جنس و نوع آن ها، متفاوت است. شما نیز در صورتی که می خواهید از پارتیشن اداری استفاده کنید، می توانید مدل های مختلف را در طرح ها و رنگ های متنوع مشاهده کنید و بر حسب سلیقه و محیط کاری خود، بهترین طرح را انتخاب کنید. زیبایی محیط خود را به ما بسپارید تا ما نه تنها زیبایی بلکه محیطی آرامش بخش را برای شما ایجاد کنیم.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi