مناسب ترین پارتیشن اداری برای محیط کاری کدام است ؟

01 آبان ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

تجهیز دفتر کار و طراحی مناسب آن به وسیله استفاده بهینه از فضا موجود تاثیر بسیاری در سود آوری و ایجاد انگیزه دارد

پارتیشن اداری یا تقسیم کننده یکی از اصلی ترین و مهم ترین دیوارکشی های موقت در جهان بوده که با توجه به کاربرد های فراگیر آن به جزء جدانشدنی در دفاتر کار تبدیل شده است. بدون نیاز به دیوارکشی یک دیوار موقت و قابل جابجایی ایجاد کنید، شیک و زیبا و باشید و بر کارمندان خود نظارت کنید. پارتیشن اداری در طرح های شیک و زیبا، جنس ماده اولیه متفاوت، ارتفاع، ضخامت و نوع کاربری آن در مراکز فروش معتبر عرضه می گردد. پارتیشن اداری یا تقسیم کننده یکی از اصلی ترین و مهم ترین دیوارکشی های موقت در جهان بوده که با توجه به کاربرد های فراگیر آن به جزء جدانشدنی در دفاتر کار تبدیل شده است. با نصب و بکارگیری پارتیشن اداری که در انواع طرح های زیبا از چوب یا فلز عرضه می گردد می توانید از کمترین فضای موجود بیشترین استفاده را ببرید، بدون نیاز به دیوارکشی یک دیوار موقت و قابل جابجایی ایجاد کنید، شیک و زیبا و باشید و بر کارمندان خود نظارت کنید. پارتیشن اداری در طرح های شیک و زیبا، جنس ماده اولیه متفاوت، ارتفاع، ضخامت و نوع کاربری آن در مراکز فروش معتبر عرضه می گردد.

پارتیشن اداری تک جداره: این نوع از پارتیشن ها با مواد اولیه مختلفی اعم از MDF، شیشه، ترکیب شیشه و MDF، آلومینیوم و در مدل های ریلی، متحرک یا ثابت وجود دارد. از پارتیشن تک جداره برای جداسازی و تفکیک محیط استفاده می شود و با توجه به نوع ماده اولیه توانایی نشر نور در نوع شیشه، عایق صدا در نوع چوب و فلز، زیبا و جذابیت در نوع چوبی یا شیشه از آنها استفاده می گردد. قیمت پارتیشن اداری تک جداره با توجه به ضخامت و مواد اولیه آن متفاوت بوده و جنس MDF محبوب ترین پارتیشن برای استفاده در محیط کار می باشد.

پارتیشن اداری دوجداره: قیمت پارتیشن اداری دوجداره از قیمت بالاتری نسبت به نوع اول برخوردار بوده و با دارا بودن ضخامت بیشتر از مواد اولیه شیشه MDF، فلز و ... در انواع طرح های شیک زیبا، کلاسیک یا مدرن وجود داشته و عایق بسیار مناسبی در برابر صدا می باشند. هر مشتری می تواند بسته به نوع خواسته خود ارتفاع دلخواه خود را برای گردش هوا، متراژ محیط و مواردی از این قبیل انتخاب نماید.

استفاده از پارتیشن اداری چه مزایایی دارد ؟

از جمله مزیت های استفاده از پارتیشن های اداری را می توان موارد زیر عنوان کرد:

-محیط کار را زیبا و شیک می سازید، تاثیر مطلوبی در ذهن مشتری یا افرادی که قصد همکاری با آنها را دارید ایجاد می کنید، تمرکز کارمندان افزایش می یابد، سدی در برابر صداهای مزاحم می باشد.، در کارمندان موجب ایجاد انگیزه می گردد، ایجاد شدن حریم شخصی بین مدیر بخش و کارمندان، راندمان کار بالا می رود و سرمایه شرکت افزایش می یابد، پارتیشن ها قابلیت نصب آسان داشته و فضا را اشغال نمی سازند، پارتیشن های شیشه ای امکان نظارت بر کارمندان را فراهم می سازد، قیمت پارتیشن اداری نسبت به هزینه دیوار کشی ها ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

با انتخاب بهترین نوع و قیمت پارتیشن اداری متفاوت و خاص باشید

با انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع و قیمت پارتیشن اداری برای محیط کار خود می تواند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و با ایجاد نموده فضا و دکور دلخواه در محل کار رضایت مشتریان خود را بر آورید. پارتیشن اداری موجب ایجاد شدن یک فضای جدی و رسمی در محیط کاری شده و حس مسئولیت را در کارمندان ایجاد می نماید. شما می توانید با استفاده از پارتیشن های اداری تاثیر خوبی در ذهن مخاطب ایجاد کرده و در میان رقیبان کاری خود خاص و ویژه باشید. قیمت پارتیشن ها اداری با توجه به انواع طرح و شیوه نصب گوناگون متفاوت بوده و شما با یک انتخاب صحیح امکان یک محیط زیبا و منحصر به فرد را در متراژ کم خواهید داشت. با پارتیشن های اداری خاص و متفاوت باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi