بررسی ویژگی های مبلمان اداری مدرن

06 مرداد ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

امروزه ست مبلمان اداری مدرن به سوی تطبیق خود با نیاز های مشاغل مختلف پیش می رود. در طراحی مبلمان اداری مدرن فضا گویا این تطابق کاملا قابل مشاهده است. در نظر گرفتن سیستم های کار گروهی، امکان تمرکز، حفظ حریم شخصی و مشارکت های مستمر از جمله بزرگ ترین نکاتی است که رعایت آن همواره الزامی می باشد. علاوه بر کارایی که نکته کلیدی در طراحی مبلمان اداری مدرن می باشد. بحث زیبایی شناسی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

یک طراح مبلمان اداری کسی است که قابلیت ایجاد تنوع در طرح و رنگ ها را در ست مبلمان در نظر بگیرد. مبلمان اداری مدرن باید به گونه ای انتخاب شود تا علاوه بر رفع نیازهای شما قابلیت پوشش نیازهایتان را در موقعیت های مختلف در نظر بگیرد. از طرفی با محیط و فضای کار شما تطابق داشته باشد. همین امر نشان دهنده اهمیت انتخاب مبلمان اداری مدرن را نشان می دهد.

گستردگی محصولات مبلمان اداری و حفظ یکپارچگی در بخش های مختلف مبلمان دارای اهمیت زیادی می باشد. اجزای مختلف ست مبلمان اداری مدرن از جمله فایل سه کشو، کانتر، انواع میز، کمد و فایل چرخدار لازم است دارای طراحی یکپارچه و همچنین کارآمد باشند. قیمت مبلمان اداری یکی از مهم ترین شاخص ها برای انتخاب مبلمان اداری می باشد.

مبلمان اداری مدرن

امروزه مدرن بودن دفاتر اداری خود را در زمینه طراحی و در زمینه انتخاب متریال نشان داده است. سازمان هایی که به دنبال نوآوری در کسب و کار خود هستند و مدرن بودن یکی از ملزومات کار آن ها محسوب می شود باید در انتخاب مبلمان اداری خود نهایت دقت را به خرج دهند. دکوراسیون و ظاهر هر دفتر یکی از عوامل تاثیر گذار در به دست آوردن نتایج بهتر می باشد.

 بررسی ویژگی های مبلمان اداری مدرن

تفاوت میان مبلمان اداری مدرن و مبلمان خانگی

عمده ترین تفاوتی که میان مبلمان اداری و مبلمان خانگی وجود دارد مواد اولیه است که برای ساخت این مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه ساخت مبلمان اداری مدرن با مبلمان خانگی متفاوت است. علاوه بر این طراحی مبلمان اداری با مبلمان خانگی متفاوت است. متریال به کار رفته شده در مبلمان اداری دارای دوام بیشتری نسبت به مبلمان خانگی است و تمیز شدن آن نیز به آسانی انجام می شود. برای مثال مبلمان اداری مدرن از چرم مصنوعی و چرم طبیعی ، MDF، چوب و شیشه ساخته شده اند. تفاوت دیگر مبلمان اداری مدرن با مبلمان خانگی وزن آن ها است. مبلمان اداری دارای وزن کمتری می باشند.

 بررسی ویژگی های مبلمان اداری مدرن

چند ویژگی مهم مبلمان اداری

مبلمان اداری باید دارای طراحی مدرن، با دوام و ارگونومیک درست باشند. این ویژگی ها ، از جمله ویژگی هایی هستند که رعایت آن ها برای هر سازنده مبلمان الزامی می باشد. مبلمان اداری که دارای ویژگی های ذکر شده باشد باعث ایجاد انگیزه در کارمندان می شود و باعث می شود کارایی بیشتر شود.

مبلمان اداری به عبارتی به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ایجاد راحتی کارایی را در یک محیط آرام افزایش دهد. رعایت اصول ارگونومیک در طراحی مبلمان اداری مدرن باعث کاهش مشکلات اداری می شود و حرکات آزادانه بدن و ذهن را فراهم می کند. به عبارتی مدرن ترین مبلمان ها دارای ارگونومیک صحیحی می باشند. ارگونومیک علمی می باشد که در طراحی فضا های اداری نقش اصلی را ایفا می کند. علت اهمیت زیاد ارگونومیک در طراحی مبلمان اداری مدرن در نظر گرفتن وضعیت بدنی مناسب برای کارمندان با هدف کاهش آسیب های بدنی می باشد. مبلمان اداری مدرن که قوانین ارگونومی در آنها رعایت شده است به گونه ای هستند که برای شرایط کاری متفاوت و حتی استراحت نیز مفید هستند.

مبلمان اداری مدرن شامل چه مواردی است

مبلمان اداری با توجه به فضا و محیطی که در آن قرار می گیرد دارای پارتیشن های متفاوتی است. انواع پارتیشن های موجود شامل میز اداری، میز منشی، مبلمان رسمی، میز مدیریت، میز کنفرانس، مبلمان های رسمی، مبلمان اداری و کانتر لابی می باشند.

مبلمان اداری لوکس

طراحی مبلمان اداری لوکس متناسب با استاندارد ابعاد بدن انسان انجام می شود. اولویت اول در طراحی این نوع مبلمان عملکرد و راحتی کارمند می باشد. فضا گویا با ارائه محصولات متنوع در انواع طرح و رنگ ها با افتخار توانسته است رقیب شایسته ای برای مبلمان خارجی مشابه باشد. تمام مبلمان اداری مدرن توسط کارشناسان با تجربه، حرفه ای و کاربلد نصب می شوند. ما تضمین کننده  کیفیت برتر در این زمینه هستیم. کافی است نیاز خود را با ما در میان بگذارید.

قیمت مبلمان اداری مدرن

کارمندان هر شرکت بیشترین زمان خود را در محل کار و روی صندلی ها پشت میز اداری لوکس می گذرانند پس باید راحتی آن ها فراهم شود. قیمت مبلمان اداری معمولا با توجه به جنس مبلمان و همچنین نوع کاربرد آن ها متفاوت است. تلاش ما بر این است که ضمن ارائه بالاترین کیفیت مناسب ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

سخن پایانی

فضا گویا با بیش از چند دهه سابقه درخشان در زمینه صنعت مبلمان از مرغوب ترین مواد اولیه برای ساخت مبلمان استفاده می کنند. اگر شما هم به دنبال فضایی مدرن و راحت برای کار هستید می توانید به ما مراجعه کنید و نیاز های خود را از ما بخواهید. متخصصان طراحی مبلمان فضاگویا با کمال میل پاسخگوی شما هستند.

 بررسی ویژگی های مبلمان اداری مدرن

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi