طراحی داخلی و نحوه چیدمان مبلمان اداری

27 خرداد ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

نکات مهم در طراحی داخلی و نحوه چیدمان مبلمان اداری 

طراحی داخلی و نحوه چیدمان مبلمان اداری یکی از مهم ترین نکات اجرای دوراسیون داخلی است، آنچه چشم ارباب و رجوع یا همکارنتان را به خود جلب می کند مبلمان اداری مدرن محیط اداره تان است. البته به همان میزان که استفاده از مبلمان اداری و دیزاین متفاوت فضای اداره تان چشم ها را خیره می کند، استفاده از مبلمان نامناسب و طراحی ناخوشایند ظاهر زشت و زننده ای به محیط کارتان خواهد داد. نوع مبلمان اداری، هماهنگی با طرح و رنگ آن با سایر دکوراسیونتان می تواند تآثیر بسیار بالایی در زیبا دیده شدن محل کارتان داشته باشد. نوع سبک دکوراسیونی که قصد استفاده از آن را دارید و ترکیب رنگ بندی از جمله نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای نمایید. ساختمان های اداری باید متناسب با نیاز ارباب رجوع و راحتی کارمندان شاغل در آن ساخته و طراحی شوند. جنس و تعداد مبلمان اداری مورد استفاده در شرکت بستگی به وسعت محیط و میزان هزینه پرداختی شما دارد.

چیدمان مبلمان اداری و چیدمان داخلی محیط چیدمان مبلمان اداری و چیدمان داخلی محیط  

انتخاب مناسب انواع مبلمان اداری و پارتیشن اداری

مبلمان اداری شامل محصولاتی مانند میز اداری، میز مدیریت و صندلی اداری است، که استفاده از هرکدام از ان وها ترکیب بندی درست آن در به کاربردن در دکوراسیون داخلی جلوه و استایلی متفاوت به فضای کارتان می دهد. پس به جای پر کردن فضای مدنظرتان با انواع و اقسام مبلمان رنگی و جور وا جور از مبلمان مناسب و رنگ بندی متناسب با محیط اطراف استفاده نمایید. یکی از دیگر تجهیزاتی که به طور متداول در اکثر اداره جات از آن استفاده می گردد، پارتیشن اداری است. پارتیشن اداری که کار جداسازی یا تقسیم بندی فضاهای اداری را  دارد امروزه کاملا جایگزین دیوارکشی شده و به دلیل قابلیت هایی نظیر حمل و نصب آسان، هزینه کمتر به دیوارکشی و... در اکثریت فضاهای اداره یا محیط کار از آن استفاده می گردد.

انتخاب استاندارد پارتیشن های اداری برای محیط 

پارتیشن ها در مدل های رایجی شامل: پارتیشن شیشه ای، پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجداره و پارتیشن MDF در بازار یافت می شود. به طور کلی طراحی دکور نیز باید طوری باشد که ارباب رجوع بتواند برای انجام کارهای شخصی مختلف مدتی در قسمتی از اداره بنشیند.

نورپردازی محیط 

نورپردازی باید طوری باشد تا در قسمت هایی که نیاز به نوشتن است مانند میزها، دارای نور کافی باشد و به راحتی قابل رویت باشد. در واقع تجهیزات و مبلمان اداری هر اتاق باید متناسب با شرایط آن تعیین شود. به عنوان مثال میز برای اکثر اتاق ها نیاز است ولی طراحی هر یک باید متناسب با شرایط اتاق باشد.

نحوه چیدمان مبل و چیدمان میز ادارینحوه چیدمان مبل و چیدمان میز اداری 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتنر ازدیگر مقالات ما بازدید نمایید:
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi