مدل های رایج پارتیشن اداری

15 شهریور ، 1401
مبلمان اداری فضا گویا

در این مقاله می خواهیم به پارتیشن اداری و انواع آن بپردازیم، به طور کلی پارتیشن به منظور تقسیم بندی فضاهای گوناگون استفاده می شود، پارتیشن اداری نیز که مخصوص اداره ها است برای جداسازی فضاهای اداری و شرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع گوناگونی از پارتیشن های اداری وجود دارد که می توانیم بر اساس نوع، طرح و جنس آن ها را دسته بندی کنیم و هر کدام از آن ها نیز با توجه به ویژگی های خاص محیط و همچنین پسند مشتریان نصب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. برای این که پارتیشن اداری به خوبی به کار برده شود و در نصب آن مشکلی به وجود نیاید نیازمند افراد متخصص هستید کسانی که سال ها در زمینه طراحی و نصب پارتیشن های اداری فعالیت داشته به خوبی می توانند پارتیشن های اداره شما را راه اندازی کنند.

پارتیشن اداری چیست؟

هنگامی که یک اداره یا شرکت نیازمند طراحی داخلی باشد، پارتیشن اداری جزئی جدا ناپذیر از آن محسوب می گردد، به وسیله پارتیشن ادارای فضاهای محیط اداری و یا شرکت به محیط های مجزا تقسیم می شود و معمولا در اختیار کارمندان و کارکنان فضای مجزایی قرار داده می شود که این امر موجب تمرکز بیشتر آن ها در کارهایشان می شود و همچنین از شلوغی محیط اداری خواهد کاست که به نوبه خود موجب ایجاد محیطی آرامش بخش خواهد شد، با توجه به هدفی که از کاربرد پارتیشن اداری وجود دارد ممکن است پارتیشن استفاده شده به صورت موقت و یا دائمی به کار برده شوند، پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید آن ها را انتخاب کنید از جمله پارتیشن های اداری می توانیم به پارتیشن های ام دی اف و شیشه ای بر اساس جنس و پارتیشن های یک جداره و دو جداره بر اساس لایه اشاره کنیم.ما طراحی دکوراسیون اداری، مبلمان اداری و پارتیشن اداری را با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب انجام می دهیم می توانید تمامی این اقدامات را به ما بسپارید.

پارتیشن اداری | فضا گویا

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن های اداری که تک جداره هستند به طور معمول از دیواره های شیشه ای درست می شوند و چهارچوب های آن ها نیز ممکن است شیشه ای باشد، پارتیشن های اداری در اندازه های گوناگونی ساخته می شوند و کسانی که می خواهند در اداره خود از پارتیشن های تک جداره استفاده کنند با توجه به سلیقه و نوع فضای خود می توانند انواع آن ها را انتخاب کنند به همین منظور می توانید با کارشناسان ما در زمینه نوع پارتیشن مناسب برای اداره خودتان مشورت کنید. پارتیشن های یک جداره در ابعاد کوتاه، متوسط، بلند و تا سقف موجود می باشند، مهم ترین مزیت استفاده از پارتیشن های اداری تک جداره این است که قرار گیری آن ها بر روی زمین بسیار آسان است چرا که از پایه های متعددی تشکیل شده است. ضخامت پارتیشن های اداری تک جداره به طور معمول شانزده میلی متر است، این پارتیشن ها قابلیت نصب قفل و همچنین دستگیره را نیز دارند که می تواند یک انتخاب عالی باشند.

 با توجه به نوع سفارش خود می توانید از میان شیشه های پارتیشن تک جداره شیشه های معمولی و یا مات را انتخاب کنید. ضخامت شیشه های استفاده شد در آن ها در حدود شش میلی متر می باشد. مهم ترین مشکل پارتیشن های یک جداره این است که برای محیط های شلوغ خوب نیست چون عایق صدا نیست ولی ارزان بودن و سبک بودن از مزیت های آن است در صورت تمایل نیز می توانید آرم، نشانه یا لوگو شرکت خود را بر روی شیشه ها حک کنید.

پارتیشن اداری دو جداره

یکی دیگر از پارتیشن های اداری بر اساس جدار، پارتیشن اداری دو جداره است، اگر در اداره و شرکت شما رفت و آمد زیاد است و در واقع یک محیط شلوغ است، پیشنهاد ما این است که از پارتیشن های دوجداره استفاده کنید، این پارتیشن ها ضخیم هستند و ضخامتی در حدود دوازده سانتی متر دارند و ارتفاع آن ها نیز مانند پارتیشن اداری تک جداره است که با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید آن ها را انتخاب کنید. مهم ترین ویژگی این نوع پارتیشن اداری این است که از لحاظ طراحی تنوع بسیاری دارد و دامنه انتخاب شما در واقع وسیع است، همچنین بسیار مقاوم هستند.

پارتیشن اداری شیشه ای

یکی دیگر از انواع تقسیم های پارتیشن های اداری بر اساس جنس است که در این زمینه می توانیم به دو پارتیشن شیشه ای و ام دی اف اشاره کنیم، هر کدام از پارتیشن های اداری مزیت خاص خود را دارند برای مثال پارتیشن اداری شیشه ای فضای زیبایی به محیط کار شما می بخشد، همچنین قیمت بسیار مناسبی را نیز دارند پارتیشن های اداری شیشه ای نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

پارتیشن فضا گویا

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف یکی دیگر از انواع پارتیشن های اداری است که در ساخت آن قاب های چوبی ام دی اف به کار برده می شوند، مهم ترین ویژگی آن ها ارزان بودن و سبک بودن است، شما بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانید پارتیشن اداری ام دی اف را از بین رنگ ها و روکش های مختلف انتخاب کنید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi