با انواع مختلف پارتیشن اداری آشنا شوید

14 شهریور ، 1401
مبلمان اداری فضا گویا

 در این مقاله راجع به قیمت پارتیشن اداری و انواع مختلف آن صحبت خواهیم کرد. اگر می خواهید محیط اداره خود را به شکلی نو و تازه بهبود ببخشید و از مساحت موجود حداکثر استفاده را داشته باشید از پارتیشن اداری استفاده کنید. در ادامه توضیحات بیشتری در این زمینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری برای عملکرد هر چه بهتر جداسازی فضا در محیط های اداری کارایی دارد، این پارتیشن ها در انواع و جنس های متعددی تولید و به بازار عرضه شده اند که هرکس بنابر بودجه و سلیقه خود می تواند یکی از آن ها را برگزیند. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی اداره خود را تغییر دهید استفاده از پارتیشن پیشنهادی ویژه و مناسب است که از طرف کارشناسان ما مطرح می شود. قبل از شروع کار می توانید برآورد قیمت پارتیشن اداری مورد نیاز برای شرکت خود را از ما دریافت نمایید. ناگفته نماند که تعیین قیمت پارتیشن اداری با توجه به عوامل متعددی صورت می پذیرد که در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم داشت. همچنین پارتیشن های اداری در دو دسته کلی قرار می گیرند که نام آن ها در ادامه ذکر شده است:

 1. پارتیشن اداری تک جداره
 2. پارتیشن اداری دو جداره

قیمت پارتیشن اداری

عوامل گوناگونی برای تعیین قیمت پارتیشن اداری تاثیر می گذارند، در ادامه به تعدادی از این عوامل اشاره خواهید داشت:

 1. جنس پارتیشن و مواد به کار رفته در ساخت آن: این مورد بیشترین تاثیر را بر روی قیمت دارد.
 2. ارتفاع پارتیشن: ارتفاع از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارتیشن اداری است، هر چه ارتفاع بیشتر باشد ملزم به پرداخت هزینه بیشتری هستید.
 3. ابعاد پارتیشن: ابعاد پارتیشن نیز در قیمت نهایی تعیین شده موثر است که این مورد می تواند بسته به مساحت و یا سلیقه کارفرما تغییر پیدا کند، البته ناگفته نماند که بهترین راه عمل به توصیه های طراحان داخلی ست. تیم ما از بهترین طراحان داخلی برای زیباتر کردن هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی ادارات شما بهره گرفته است.
 4. ضخامت پارتیشن: در مواردی که پارتیشن از چوب یا ام دی اف ساخته می شود ضخامت آن نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار است.
 5. نصب و اجرای پارتیشن: بخش نصب و اجرا نیز تاثیر زیادی بر هزینه نهایی دارد، برای انجام این مرحله از افراد خبره و متخصص بهره بگیرید. مجموعه ما با سال ها تجربه بهترین های این عرصه را دور هم جمع کرده است که می توانند مسئولیت های نصب و اجرای پارتیشن ها را در محیطی که اعلام کرده اید بر عهده بگیرند.
 6. طرح پارتیشن: هر پارتیشن بخصوص پارتیشن های متحرک در طرح های متنوعی تولید و به بازار عرضه شده اند، قیمت پارتیشن اداری بر حسب طرح انتخابی شما تعیین می گردد.
 7. نوع کارایی آن: برخی پارتیشن ها به خصوص نوع متحرک آن کارایی های گوناگونی دارند که این موضوع نیز می تواند بر قیمت پارتیشن اداری تاثیرگذار باشد.
 8. مدل پارتیشن: مدل نیز از عوامل مهم تعیین کننده قیمت است چرا که برخی مدل ها مراحل نصب آسانی دارند و برخی دیگر مشکل. هر کدام از این دو، وقت و انرژی متفاوتی را می طلبند که بسته به آن قیمت نهایی تعیین می شود.
 9. تعداد تخته ها: تعداد تخته ها که در راستای مدل تعیین می گردد نیز می تواند بر قیمت تعیین شده تاثیر بگذارد.

همانطور که مشاهده کردید عوامل زیادی هستند که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر قیمت پارتیشن اداری را مشخص می کنند.

پارتیشن اداری فضاگویا

پارتیشن اداری تک جداره

این نوع پارتیشن برای تفکیک فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی مناسب است و قیمت کمتری نسبت به دیگر انواع ارائه شده دارد. اگر هدف شما کاهش هزینه است می توانید از این مدل بهره بگیرید. پارتیشن تک جداره برای قرار گرفتن روی زمین نیاز به ستون دارد و ضخامت آن نسبت به نوع دو جداره کمتر است.

پارتیشن فضا گویا

پارتیشن اداری دو جداره

پرده هانی برای مجهز شدن پارتیشن به ریموت کارایی دارد و می تواند در قیمت پارتیشن اداری تاثیر بگذارد، این مورد فقط در انواع دوجداره کارایی دارد. پارتیشن دو جداره می تواند به راحتی روی زمین قرار بگیرد و برای ثابت ماندن نیازی به ستون ندارد.

تاثیر مساحت در قیمت پارتیشن اداری

مساحت از عوامل موثر بر قیمت پارتیشن اداری ست، این که قرار است چه میزان از مساحت شرکت شما با این جداکننده ها پوشانده شود بسیار مهم است، برای برآورد این مورد می توانید نظر کارشناسان مجموعه را جویا شوید و اگر قصد کاهش هزینه های تان را دارید راه کارهایی از طرف مشاورین به شما ارائه خواهد شد.

قیمت پارتیشن اداری و مواد به کار رفته در ساخت آن

قیمت پارتیشن اداری بر اساس جنس و نوع پارتیشن تعیین می گردد، متریالی که می توان در ساخت این نوع جداکننده از آن ها استفاده کرد عبارتند از: ام دی افریال شیشه، چوب، کناف، آلومینیوم و ... . هر کدام از این ها می توانند به میزان متفاوتی در پارتیشن به کار گرفته شوند بنابراین بدون آگاهی از مدل و جنس دقیق نمی توان قیمت مشخصی را به کارفرما اعلام کرد. خوب است بدانید که از این متریال به صورت ترکیبی هم استفاده می شود و با بهره گیری از این فرصت می توانید مدل ها و طرح های جذابی را خلق کرد.

انواع پارتیشن فضاگویا

مزیت های استفاده از پارتیشن اداری

از مزیت های اصلی پارتیشن اداری نصب و اجرای آسان آن است، این مورد می تواند در مواقعی که نیاز به جابجایی دارید نیز مورد توجه قرار گیرد. از دیگر ویژگی های مثبت آن طرح ها و رنگ های متنوعی ست که به بازار ارائه کرده است، بهترین راه برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده از پارتیشن است.

پارتیشن ارزان قیمت

اگر به دنبال پارتیشن ارزان قیمت هستید این موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید، استفاده از پارتیشن های دست دوم بهترین ره کار برای کاهش هزینه های مصرفی ست.

برای تعیین مقدار دقیق قیمت پارتیشن اداری با کارشناسان ما در ارتباط باشید، آن ها در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi