خرید انواع مبلمان اداری و میزهای مدیریتی

05 اردیبهشت ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

مبلمان اداری یکی از مهم ترین معیارهای یک شرکت ایده آل هستند. در انتخاب بهترین مبلمان اداری و همینطور میز مدیریت باید دقت لازم مبذول شود. یکی از روش های خرید درست مبلمان اداری توجه به جدیدترین مدل ها می باشد. امروز می خواهیم در این خصوص به صورت تخصصی تر صحبت نماییم.

انواع مبلمان اداری

در ابتدا بهتر است دسته بندی دقیق از انواع مبلمان اداری برای ادارات را مورد بررسی قرار دهیم و متوجه شویم که چند انتخاب پیش روی ماست.

مبلمان اداری با مبلمانی که در منزل استفاده می شود متفاوت هستند. در واقع نوع و ابعاد به کار رفته مبلمان اداری می بایست از استانداردهای ویژه ای پیروی نماید.

دسته اول و معمول ترین مدل مبلمان شرکتی دارای جنس چوبی با روکش های پارچه ای می باشد. در این مدل اغلب فضای اشغال شده به نسبت مدل های دیگر شاید کمی مناسب تر باشد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که ست های چوب و پارچه از قدیمی ترین مبلمان شرکتی محسوب می شوند.

مدل دیگر مخصوص به جنس چرم است که از گرانترین مبلمان شرکتی محسوب می شود و در شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید مبلمان اداری چرمی انتخاب رنگ و جنس چرم بسیار مهم است.

مبلمان اداری در جنس فلزی و موارد مشابه اغلب به دلیل فضای کمتری که اشغال می کند برای اداراتی که از لحاظ وسعت کوچک هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

تا به این جا با انواع مختلفی از مبلمان آشنا شدیم حال می خواهیم روش انتخاب مناسب بهترین ست های اداری را توضیح دهیم!

خرید انواع مبلمان اداری و میزهای مدیریتی

انتخاب بهترین و مناسب ترین مبلمان اداری

در واقع برای انتخاب مبلمان اداری تنها توجه به زیبایی و کیفیت خود محصول اهمیت خاصی ندارد. دقت کنید که در ابتدا باید نوع معماری به کار رفته در شرکت و فضایی که قرار است مبلمان در آن قرار بگیرد بررسی شود.

اگر شرکت کوچکی دارید و یا در شرکت خود به محصول و یا خدماتی جوان پسندانه مشغول هستید بهتر است از مبلمان اداری نوع چرم فاصله گرفته و به دنبال مدل های پارچه ای و فانتزی باشید به این ترتیب ضمن اینکه فضای کمتری اشغال می شود جنبه روانشناسی دقیقی نیز به کار رفته است.

برای شرکت های بسیار بزرگ که پروژه های جهانی را در دست دارند بهتر است مبلمان شرکتی در ابعاد بزرگتری انتخاب شوند و بهترین گزینه جنس چرم می باشد. در واقع چرم نشان قدرت است و رنگ های تیره آن این ابهت را افزایش می دهد.

استفاده از جنس چوب به طور کلی با تمامی شرایط سازگار است و اغلب مورد پسند تمامی سلیقه ها می باشد. بنابراین انتخاب مبلمان اداری مناسب برای شرکتتان کار چندان سختی نیست!

ارتباط مبلمان اداری و میز مدیریت

بهترین پیشنهاد در این خصوص استفاده از ست های مدیریتی می باشد در واقع بهتر است که مبلمان و میز اداری شما در یک راستا قرار بگیرد و از جنس مشخصی برای هر دو گزینه استفاده شود. البته این موضوع نیز سلیقه ای است و تاکیدی بر آن نیست.

دقت کنید که استفاده از ترکیب چوب و شیشه یکی از جدیدترین ست های میز و مبلمان شرکتی می باشد که مورد توجه شرکت های بسیار بزرگ قرار گرفته است.

از سمت دیگر اگر علاقمند به سرویس های شیشه و فلز هستید می توانید مدل های مختلفی را با توجه به شرایط شرکت انتخاب نمایید. خوشبختانه هر کدام از جنس ها دارای کیفیت ایده آلی هستند.

خرید انواع مبلمان اداری و میزهای مدیریتی

ست مبلمان اداری و پارتیشن بندی

در ادارات استفاده از پارتیشن اداری نقش بسیار مهمی در زیبایی و نظم هر بخش دارد. همانطور که می دانید پارتیشن ها سبب می شوند که هر کارمند از کارمند دیگر متمایز شود، در حقیقت پارتیشن ها یک عایق صدا ایده آل محسوب می شوند.

اگر به علم طراحی معماری داخلی توجه نمایید توجه خاصی به همخوانی پارتیشن و همینطور مبلمان اداری شده است و این موضوع سبب می شود که انتخاب کمی دشوار شود.

پارتیشن ها در جنس های چوبی، فلزی و ... و در مدل های یک و دو جداره عرضه می شوند.

رنگ بندی که برای پارتیشن ها در نظر گرفته می شود براساس رنگ پردازی های داخلی و یا سلیقه فرد انتخاب کننده خواهد بود، قطعا استفاده از رنگ های ملو می تواند تاثیر بهتری بر مخاطب بگذارد و وجود پارتیشن هایی با رنگ های بسیار تیره ایده جالبی به نظر نمی رسد!

حال می بایست توجه نمایید که مبلمان اداری و پارتیشن چطور باید باهم همخوانی داشته باشند. اغلب شما سه انتخاب دارید.

در انتخاب اول سعی می شود رنگ و جنس مبلمان شرکتی و پارتیشن دقیق یکسان در نظر گرفته شود به عنوان مثال از ست های چوبی برای آنها استفاده شود.

در انتخاب دوم از صنعت تضاد استفاده شده و سعی می شود علاوه بر تفاوت جنس، رنگ این دو گزینه نیز باهم فرق کند و در مورد سوم که ترکیب دو روش قبل است سعی می شود که بخش از مبلمان اداری و پارتیشن یکسان و بخش دیگر در تضاد باشد.

انتخاب هر کدام از مدل های توضیح داده شده بر اساس فضای شرکت صورت می پذیرد.

خرید ارزان مبلمان اداری

عموما قیمتی که برای انواع مبلمان اداری در نظر گرفته می شود متغیر بوده و بر اساس جنس و رنگ و ابعاد قیمت بندی صورت می گیرد. بهترین روش برای خرید مبلمان شرکتی با قیمت ارزان سفارش اینترنتی می باشد. در این روش شما می توانید مدل های مختلفی را مورد بازدید قرار دهید و نوع مناسب  برای شرکت خود را انتخاب کنید. در خرید اینترنتی درگیر هزینه های اضافی نیستید و در سریعترین زمان ممکن می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

خرید انواع مبلمان اداری و میزهای مدیریتی

مشاورین فروش مبلمان اداری

برای راحت تر شدن انتخاب مبلمان اداری سعی کردیم تیم هایی را قرار دهیم تا به شما کمک نمایند. در واقع شما با اعلام شرایط شرکت خود و همینطور میزان فضایی مربوطه می توانید به کمک تیم های مشاور بهترین مبلمان شرکتی را انتخاب کنید.

متخصصینی که در این زمینه به شما یاری می رسانند بسیار دلسوز هستند و هدفشان رضایت شما با کمترین میزان هزینه می باشد.

توجه کنید که قیمت های تعیین شده برای این محصولات به صورت دوره ای تغییر می کنند.

طرح های تخفیف مبلمان اداری

با توجه به استقبال از ست و نیم ست های اداری سیاستی در نظر گرفتیم که مبلمان اداری با درصدی تخفیف همراه باشند، به این ترتیب برای افرادی که تازه شرکت خود را تاسیس کرده اند و می خواهند با هزینه ای ارزان بهترین مبلمان اداری را خریداری نمایند، فرصتی فراهم می شود تا رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشند.

طرح های تخفیفی اغلب به صورت دوره ای هستندو در زمانی محدود به اتمام می رسند، بنابراین بهتر است این فرصت را از دست ندهید و هم اکنون محصول مورد نظرتان را سفارش دهید.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi