سفارش انواع مبلمان اداری و ست های مدیریتی

20 اسفند ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

در ادارات وجود فضای نشیمن مناسب از ارکان اصلی به شمار می آید. راحتی مراجعه کنندگان و کارمندان از مسائل بسیار پر اهمیت در ادارات بوده و این موضوع مشخص می سازد که انتخاب مبلمان اداری و سایر محصولات مورد نیاز برای ادارات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انتخاب بهترین مبلمان اداری

انتخاب مبلمان اداری از مسایل بسیار مهم در ادارات بوده و می بایست با دقت خاصی انجام پذیرد. انواع مختلفی از مبلمان اداری موجود است که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند. سوال پیش می آید که بهترین مبلمان اداری می بایست چه خصوصیاتی داشته باشند؟ آیا استفاده از جنس چرم برای مبلمان اداری در همه ادارات قابل قبول است؟ موضوع را به طور شفاف تر پیش می بریم. اگر فضای موجود در ادارات محدود باشد قطعا می بایست در انتخاب ابعاد مبلمان اداری دقت ویژه ای صورت پذیرد و مبلمان اداری در سایز بزرگ گزینه مناسبی نخواهد بود. انتخاب جنس و مدل مناسب مبلمان اداری برای یک شرکت با توجه به معماری ان شرکت است. اگر اداره ای دارای رنگ های رسمی بوده استفاده از مبلمان اداری در جنس چرم و یا فلزی گزینه ای بسیار عالی خواهد بود.

مبلمان اداری فضا گویا

انواع میز مدیریت و مبلمان اداری

قطعا در کنار مبلمان اداری نیاز به انتخاب میز مدیریت است. میز مدیریت چه تفاوتی با میز اداری و یا میزهای کنفرانس دارد؟ میز مدیریت همانطور که از اسمش پیداست می بایست نشانگر مدیریت بوده و تفاوت محسوسی نسبت به دیگر میزهای موجود داشته باشد. دقت کنید هرچقدر هم که یک میز زیبا باشد اگر به شکل درستی در اتاق قرار نگیرد زیبایی آن مشخص نخواهد شد. طراحی میز مدیریت می بایست به صورتی باشد که مقابل درب اتاق قرار نگیرد.

مدل های مختلفی از میز مدیریت چوبی یک تکه و دو تکه، میز مدیریت فلزی پایه دار در سه سایز پایه بلند، متوسط و کوتاه تولید می شود که هر یک با توجه به فضای موجود در اداره می تواند انتخاب مناسبی باشد. میزهای مدیریت ست به همراه مبلمان اداری در نوع شیشه ای ( با شیشه های رنگی و بدون رنگ) جدیدترین مدل هایی هستند که در مدرن ترین ادارات استفاده می شود.

جدیدترین میز و مبلمان اداری پذیرش (کانتر)

در هر اداره ای بخش پذیرش وجود دارد که وظیفه پاسخ دهی به سوالات و همینطور ارائه یک سری اطلاعات به مشتری دارد. مشخص است که ارباب رجوع زمان زیادی را در این بخش می گذراند و قطعا انتخاب یک میز اداری مناسب در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از مسایلی که باید برای میز اداری منشی در نظر گرفته شود سطح وسیع و داشتن کشوهای زیاد است به این ترتیب نوع طراحی میز اداری می بایست به دقت انجام پذیرد.

اغلب مبلمان اداری بخش پذیرش به صورت چوبی و همینطور در قالب ترکیبی عرضه می شوند، طراحی به کار رفته در این مدل میزها می تواند به صورت چند وجهی و یا بدون زاویه باشد، قطعا زمانی که فضای اداری کوچکتر است مدل های بدون زاویه می تواند انتخاب مناسبی باشد. توجه نمایید که مبلمان اداری می بایست هم خوانی قابل قبولی با میز اداری داشته و این موضوع سبب می شود که دقت خاصی بر روی طرح های به کار برده ایجاد شود.

مبلمان اداری فضا گویا

ست میز کنفرانس و مبلمان اداری

میز کنفرانس برای هر اداره با ادارات دیگر متفاوت است. این میز می بایست با توجه به تعداد نفرات پوشش داده شده انتخاب شود. اگر کنفرانس بین تعداد محدودی از افراد صورت می گیرد نیازی به استفاده از میزهای کنفرانس وسیع نخواهد بود. در انتخاب میز کنفرانس می بایست به فضای سالن دقت ویژه ای شود، نوع و مدل به کار برده شده برای میزکنفرانس به نوعی سبب می شود حس صمیمیت افراد افزایش یابد. میزهای کنفرانس در طرح و رنگ بندی بسیار متنوعی عرضه می شوند و هر کدام دارای قابلیت های بسیار متفاوتی هستند. شکل هندسی به کار برده شده برای انواع میز کنفرانس بر اساس سلیقه کاربر و همینطور فضای سالن تغییر پذیر است. مدل های چند رنگ از جدیدترین محصولات در این حوزه شناخته شده اند.

انواع میز کارشناسی و کارمندی مدرن

مبلمان اداری مدرن وجهه بسیار مثبتی در ادارات ایجاد می نماید. میزهایی که برای اتاق های پرنسلی در نظر گرفته می شود باید دارای قفسه و کشوهای مجزا بوده و همینطور بخش جداگانه ای برای اسناد و پرونده ها داشته باشد. این موضوع در خصوص میز کارشناسی نیز صدق می کند. در واقع میز کارشناسی می بایست بخش مجزایی برای رایانه داشته باشد و این میز می بایست طراحی خاصی برای استفاده کارمند فراهم سازد. استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات برای طراحی مبلمان اداری و انواع میزهای اداری سبب می شود که اصل مدرنیتگی رعایت شود. نوآوری های دیده شده برای طراحی مبلمان اداری مدرن حرکتی به سمت مدل های چند وجهی داشته و قطعا ترکیب رنگ به کار برده شده در این مبلمان اداری به نسبت مدل های قدیمی قابل قبول تر است.

مبلمان اداری فضا گویا

مبلمان اداری و ست های مدیریتی

با توجه به افزایش تجهیزات اتاق مدیریتی نیاز است که میزهای اداری مدیریت در طرح های متفاوتی طراحی شوند و وسعت آنها بیشتر شود. در این شرایط استفاده از متریال هایی از قبیل شیشه، استیل، MDF و همینطور HDF سبب می شود که ساخت میزهای مدیریتی بسیار زیباتر شود. اگر کمی دقت نمایید میز و مبلمان اداری در ابتدا بسیار ساده طراحی و عرضه می شوند، امروز ست های مدیریتی بسیار شیک و مدرنی دیده می شود که دارای طرح و فرم خارق العاده ای هستند.

علاوه بر وجهه زیبایی ست های مدیریتی و مبلمان اداری دوام و استاندارد بودن آنها از لحاظ اصول آرگونومی اهمیت بسیار ویژه ای دارد. میز کار گروهی برای تقسیم بندی فضاهای اداری کوچک یک انتخاب بی نظیر است. برای تولید این میز از میزهای مدولار و از جداکننده های آلومینیومی استفاده می شود. این میزها دارای قابلیت حمل و نقل آسان بوده و بهترین انتخاب برای عبور کابلهای برق، تلفن و شبکه می باشند.

روش های سفارش انواع مبلمان اداری

برای سفارش انواع مختلفی از مبلمان و صندلی اداری می توانید از روش های قدیمی حضوری استفاده نمایید در این روش قطعا زمان زیادی نیاز دارید و هزینه بیشتری پرداخت خواهید نمود.

روش های اینترنتی برای سفارش انواع مبلمان و ست های مدیریتی از جمله مبلمان و صندلی اداری، میز اداری منشی، کانترها، میز کنفرانس، فایلینگ های قفسه ای و بسته و ... فراهم شده است. در این روش شما می توانید مدل مدنظر خود را سفارش داده و در صورت عدم موجود بودن مدل می توانید از طریق تیم های مشاور طرح مورد نظر را اعلام نموده و در سریعترین زمان ممکن به نتیجه نهایی دسترسی داشته باشید. توجه کنید که امکان سفارش جدیدترین مدل مبلمان اداری با کمترین هزینه هم اکنون برای شما فراهم شده است، جنس بکار برده شده در ساخت این محصولات از تمامی فیلترهای استاندارد به درستی عبور نموده و توانسته بهترین نتیجه را حاصل نماید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi