چرم چه نقشی در صنعت مبلمان اداری دارد؟

05 آذر ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

یکی از کارهایی که مبلمان اداری در دفاتر کار انجام می دهند زیباسازی و بهینه کردن فضاها است. هرچه که کار طراحی این المان، مهندسی تر باشد و استاندارد های بیشتری را در بر بگیرد فضا وسعت و جلوه بیشتری در نگاه بازدیدکنندگان پیدا می کند و این مسئله تاثیرات مثبتی بر نگاه افراد به کسب و کار و تجارت شما خواهد گذاشت. مبلمان اداری مدرن در رابطه با متریال و ساخت آن نیز از عواملی است که در طراحی مبلمان اداری بسیار موثر است.

مبلمان اداری شیک و کارآمد
طراحی مبلمان اداری با توجه به نوع و حجم کار انجام شده در یک شرکت و یا اداره طراحی می شود. در برخی از محل ها با طراحی های متنوع و منحصر بفرد می توان نیاز کاری مدیر و یا کارفرما را بر طرف کرد در حالی که در برخی دیگر از دفاتر باید صرفا مبلمان مدرن به کار برد تا ضمن بهره وری در محیط کار فضا لاکچری و شیک شود. برخی از کسب و کار ها نیز به دلیل قدیمی و سنتی بودن نیازمند مبلمان اداری کلاسیک هستند. برای این که بتوان مبلمان اداری شیک و کارآمدی را با توجه به فضای کاری طراحی کرد نیازمند گرفتن مشاوره از شرکت هایی هستیم که سال ها تجربه و انجام پروژه های متنوع و موفق را در کارنامه حرفه ای خود دارند.
از اصلی ترین و قدیمی ترین متریالی که در ساخت مبلمان چه از نوع خانگی و چه اداری استفاده می شوند، چرم است. چرم به دلیل ویژگی های خاصی که دارد در دوخت مبلمان اداری یک ماده مطلوب به حساب می آید. از ویژگی های چرم این است که در تلفیق با سایر متریال از جمله چوب، فلز و استیل می تواند هارمونی زیبایی را در دفتر کار ایجاد کند و در کنار ثبات و دوامی که دارد به فضا غنا واصالت ببخشد. این متریال به علت دوام بالا و قابلیت ساده تمیز شدن، در مبلمان اداری کارایی بالاتری دارد. امروزه چرم از مواد غالب به کار برده در مبلمان اداری است و به جرات می توان گفت که هیچکدوم از متریال موجود در بازار به اندازه آن محبوبیت و کاربرد ندارند.

چرم در دو صورت طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد که می توان با توجه به هدف از طراحی مبلمان و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته می شود یکی از آن ها را انتخاب کرد. با این حال چرم مصنوعی به دلیل این که قابلیت های چرم طبیعی را دارد و قیمت های آن از انواع طبیعی مناسب تر است بیشتر در صنعت طراحی و ساخت مبلمان اداری از آن استفاده می شود.

شرکت فضاگویا با سال ها تجربه مفید در ساخت مبلمان اداری، قفسه و فایلینگ، پارتیشن اداری و سایر تجهیزات دفاتر کار، شرکت شما را به محلی رویایی و استاندارد برای کار تبدیل می کند. انواع مبلمان اداری تولید شده در این شرکت که با استفاده از متریال مختلف مانند چرم، چوب، استیل و... ساخته شده اند، گستره وسیعی از انتخاب را پیش پای شما می گذارند

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi