مبلمان اداری دست دوم بخریم یا نخریم؟

11 مهر ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

آیا خرید مبلمان اداری دست دوم به صرفه می باشد؟ 

برخی ‌ها هستند که کلا به خرید لوازم دست دوم عادت دارند. این افراد همان مشتریان دائمی تاناکوراها هستند. اگر تعداد این افراد قابل ملاحظه نبود، هرگز بر تعداد این فروشگاه‌ ها و سایت‌ ها افزوده نمی ‌شد. به دلیل اینکه خرید آنها در بیشتر مواقع به نفع است. خیلی از این افراد فکر می‌ کنند به جای اینکه یک جفت کفش بخرند می ‌توانند این طوری دو جفت کفش بخرند. یا خیلی وقت‌ ها به این فکر می‌کنند که قیمت یک کالای اصل با برند معتبر دست دوم با یک کالای تقلبی نو برابری می ‌کند و به همین دلیل ترجیح می‌ دهند اصل بخرند تا تقلبی. 
اما برخی هم هستند که خیلی هم اهل خرید لوازم اداری دست دوم نیستند، ولی گاهی مجبور می‌ شوند به دلیل محدودیت ‌های مالی دست به خرید آنها بزنند. بیشتر افراد در شروع یک کسب و کار شاید خیلی سرمایه ‌ای نداشته باشند که به بهترین شکل فضای خود را تجهیز کنند. آنها ممکن است وقتی طراحان به محیط کاری آنها می ‌آیند با شنیدن قیمت ‌ها کلا از این کار صرف نظر کنند یا آن را به موقعی که از نظر مالی اوضاع بهتری داشتند واگذار ‌کنند و با خرید چند میز و صندلی اداری دست دوم ساده کار خود را راه بیاندازند. در هنگام خرید مبل اداری دست دوم بهتر است نکاتی را مد نظر داشته باشید و بی گدار به آب نزنید تا از همان لوازم دست دوم هم استفاده کافی را ببرید. در این مقاله به نکات مهم در خرید مبلمان اداری دست و دوم می پردازیم. با ما همراه باشید.

میز مدیریتی دست دوم و میز کار دست دوممیز مدیریتی دست دوم و میز مدیریت دست دوم 

چه نکاتی را در زمان خرید مبلمان اداری رعایت کنیم؟

  • وقتی یک کالای دست دوم می‌ خرید در واقع انتخاب شما محدود می‌ شود. یعنی طرح و رنگ و جنسی که در ذهن شما وجود دارد، در خریدهای دست دوم ممکن است پیدا نکنید. 
  • یکی از مواردی که در زمان خرید هر نوع وسیله دست دومی اهمیت دارد این است که این وسیله چقدر قبلا کار کرده است. حتماً سال کارکرد آنها را سوال کنید. 
  • جنس وسایل اداری دست دوم نیز اهمیت دارد. اگر لوازمی بخرید که روکش آنها چرم هستند باید دقت بیشتری به خرج دهید. توجه به ساییده شدن ‌ها، خراش‌ها و رنگ پریدگی‌ دسته‌ ها و قسمت‌های مختلف چوبی انواع مبلمان اداری دست دوم را حتماً پیش از خرید بررسی کنید. 
  • کار دیگری که باید انجام دهید دقت به کارت ضمانت است. مدت زمان ضمانت که روی کالا مشخص شده است نشان دهنده کیفیت آن است. اگر کالایی که می‌ خرید مدت زمان ضمانت و گارانتی آن تمام شده است دیگر نباید منتظر کارایی عالی از آن باشید. 
  • به برند ساخت مبلمان اداری نیز توجه کنید. برخی برندها حتی دست دوم آنها نیز بیش از برخی کالاهای نو ارزش دارند. گاهی حتی ممکن است یک میز دست دوم اداری نو با توجه به برند و طرح و ساخت آن طوری باشد که به سختی بتوانید با چنین قیمتی نو آن را تهیه کنید.
  • مهم است که قصد خرید چه وسیله دست دومی را دارید. مثلا خرید میز کنفرانس ممکن است چون قرار نیست به طور دائم از آن استفاده کنید خیلی هم کار غیر عاقلانه‌ای نباشد، اما خرید صندلی اداری با توجه به کارایی بالای آن خیلی منطقی به نظر نرسد.
  • برخی لوازم دست دوم هم واقعاً خیلی دست دوم نیستند و در واقع نو هستند. یعنی صاحب آنها کلی هزینه کرده و آنها را سفارش داده است، ولی بنا بر هر دلیلی مجبور شده است آنها را برای فروش بگذارد. در این مواقع شما خیلی خوش شانس هستید که بتوانید با یک قیمت مناسب آنها را بخرید. تازه در لوازم دست دوم ممکن است مدلی را ببینید که خیلی چشمگیر باشد. 

شرکت فضاگویا نامی آشنا در حوزه دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری است. اگر روزی قصد خرید مبلمان اداری دست دوم را داشتید به برند ساخت آن توجه کنید. خرید میز اداری دست دوم فضاگویا تهیه کنید چه بسا گاهی از تولیدات نو کارایی بیشتر و بهتری برای شما داشته باشد. 

قیمت میز اداری دست دوم و فروش مبلمان اداری دست دوم قیمت میز اداری دست دوم و فروش مبلمان اداری دست دوم 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi