نقش چرم در صنعت مبلمان اداری

29 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

به دلیل این که بیشتر ساعات روز از زندگی یک کارمند در اداره می گذرد مبلمان اداری در یک دفتر کار از اهمیت بسزایی برخوردار است. همچنین نحوه چیدمان، جنس و نوع مبلمان تاثیر زیادی در افزایش کارآیی کارمندان دارد.

یکی از کارهایی که مبلمان اداری در دفاتر کار انجام می دهند زیباسازی و بهینه کردن فضاها است. هرچه که کار طراحی این المان، مهندسی تر باشد و استاندارد های بیشتری را در بر بگیرد فضا وسعت و جلوه بیشتری در نگاه بازدیدکنندگان پیدا می کند و این مسئله تاثیرات مثبتی بر نگاه افراد به کسب و کار و تجارت شما خواهد گذاشت. مبلمان اداری مدرن در رابطه با متریال و ساخت آن نیز از عواملی است که در طراحی مبلمان اداری بسیار موثر است.

مبلمان اداری شیک و کارآمد

طراحی مبلمان اداری با توجه به نوع و حجم کار انجام شده در یک شرکت و یا اداره طراحی می شود. در برخی از محل ها با طراحی های متنوع و منحصر بفرد می توان نیاز کاری مدیر و یا کارفرما را بر طرف کرد در حالی که در برخی دیگر از دفاتر باید صرفا مبلمان مدرن به کار برد تا ضمن بهره وری در محیط کار فضا لاکچری و شیک شود. برخی از کسب و کار ها نیز به دلیل قدیمی و سنتی بودن نیازمند مبلمان اداری کلاسیک هستند. برای این که بتوان مبلمان اداری شیک و کارآمدی را با توجه به فضای کاری طراحی کرد نیازمند گرفتن مشاوره از شرکت هایی هستیم که سال ها تجربه و انجام پروژه های متنوع و موفق را در کارنامه حرفه ای خود دارند.

نقش چرم در صنعت مبلمان اداری

بهترین متریال برای مبلمان اداری

انتخاب متریال مناسب برای مبلمان اداری یکی از چالش های پیش روی مدیران به منظور کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در محیط کار است. بدون اغراق می توان گفت که مواد به کار رفته در ساخت مبلمان اداری یک دفتر کار نقش عمده ای در برقراری ارتباط های موثر میان مشتریان و کارمندان دارد و از این لحاظ موجبات افزایش بازدهی در محیط را فراهم می کنند. اما باید توجه داشته باشید که عوامل دیگری به جز مسائلی که عنوان شد در انتخاب متریال موثر هستند که از آن ها می توان به مد، دوام و نحوه استفاده از مبلمان اشاره کرد.

از اصلی ترین و قدیمی ترین متریالی که در ساخت مبلمان چه از نوع خانگی و چه اداری استفاده می شوند، چرم است. چرم به دلیل ویژگی های خاصی که دارد در دوخت مبلمان اداری یک ماده مطلوب به حساب می آید. از ویژگی های چرم این است که در تلفیق با سایر متریال از جمله چوب، فلز و استیل می تواند هارمونی زیبایی را در دفتر کار ایجاد کند و در کنار ثبات و دوامی که دارد به فضا غنا واصالت ببخشد. این متریال به علت دوام بالا و قابلیت ساده تمیز شدن، در مبلمان اداری کارایی بالاتری دارد. امروزه چرم از مواد غالب به کار برده در مبلمان اداری است و به جرات می توان گفت که هیچکدوم از متریال موجود در بازار به اندازه آن محبوبیت و کاربرد ندارند.

چرم در دو صورت طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد که می توان با توجه به هدف از طراحی مبلمان و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته می شود یکی از آن ها را انتخاب کرد. با این حال چرم مصنوعی به دلیل این که قابلیت های چرم طبیعی را دارد و قیمت های آن از انواع طبیعی مناسب تر است بیشتر در صنعت طراحی و ساخت مبلمان اداری از آن استفاده می شود.

شرکت فضاگویا با سال ها تجربه مفید در ساخت مبلمان اداری، قفسه و فایلینگ، پارتیشن اداری و سایر تجهیزات دفاتر کار، شرکت شما را به محلی رویایی و استاندارد برای کار تبدیل می کند. انواع مبلمان تولید شده در این شرکت که با استفاده از متریال مختلف مانند چرم، چوب، استیل و... ساخته شده اند، گستره وسیعی از انتخاب را پیش پای شما می گذارند

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi