موفقیت بیشتردر محیط کار با فنک شویی

27 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

زمانی که شما وارد محل کارتان می شوید اینکه در آنجا احساس آرامش و امنیت کنید طوریکه در منزل خود هستید از اهمیت ویژه ای برخوردار است پیشنهاد مبلمان اداری فضا گویا برای رسیدن به این آرامش فنک شویی اداری است، فنگ شویی،کلید آسایش محل کار شماست.

فنگ شویی ( با تلفظ فنگ شواِی)، نحوه ی چیدن اشیاءبه منظور جذب انرژی مثبت بیشتر در چین باستان است و بر اساس این عقیده است که هرچیزی در محیط پیرامون شخص بر زندگی داخلی وی تأثیر می گذارد. متخصصین این امر بر این باورند که نحوه ی قرار دادن و چیدمان اشیاء در یک اتاق، ساختمان و یا هر فضای دیگری بر جریان انرژی چی ( انرژی ضروری یا نیروی حیات) در فضا تأثیر می گذارد. اگر انرژی چی بهتری در فضا جریان پیدا کند، هر کسی که در آن فضا قرار بگیرد، انرژی مثبت دریافت خواهد کرد.

بنا به نظر آر.دی چین RD Chin متخصص فنگ شویی، اغلب افرادی که در فضای خود احساس راحتی نمی کنند و یا در کل، حس خوبی ندارند، جذب این ایده می شوند. شاید این موضوع درهیچ جای دیگری به اندازه ی محیط کار حس نشود. صندلی های ناراحت، وضعیت نامناسب نور، همه ی این عوامل مانع حس راحتی کارمند می شود. این جاست که فنگ شویی وارد عمل می شود

یکی از اصول اساسی برای یک متخصص فنگ شویی، نقشه ی باگوآ می باشد. نقشه ی باگوآ، نقشه ی نه قسمتی برای فضاهای مختلف (خانه، میز کار، شرکت و هر آنچه که دارید) و چگونگی ارتباط هر کدام از این قسمت ها به بخش های مختلف زندگی می باشد.

اولین قدم برای فنک شویی محیط کار قرار دادم میز کار در جهت مناسب و درست است بهتر است میز کار را روبروی ورودی قرار دهید سِرانو این مکان را " نقطه ی قدرت" می نامد و در صورتی که این امکان را ندارید از یک آینه برای دیدن قسمت ورودی و موقعیت هایی را که به سمت شما می آیند را ببینید.

مرحله بعدی این است که میز خود را از چیزهای زائد پاکسازی کرده و خلوت کنید و چیزها را به نحوی منظم کنید که با سبک کار و ترجیحات شخصی شما تناسب داشته باشد

فنک شویی-مبلمان اداری فضا گویا

 چیدمان میز کار به نحوی که باعث بالا رفتن جریان انرژی مثبت شود، میز خود را به 9 قسمت تقسیم کنید چند ناحیه از زندگی خود را که می خواهید رشد دهید، انتخاب کنید و از نکات زیر برای جذب انرژی خوب به این مناطق استفاده کنید:

ثروت و کامیابی

گوشه بالا سمت چپ میز جای بسیار مناسبی برای گذاشتن گل و گیاه یا ظرفی از سکه یا یک گلدان ارزشمند است این فضا محل جذب پول و سرمایه است

شهرت و معروفیت

قسمت بالا و مرکز میز جاییست که شما می توانید خود را به خوبی معرفی کنید می توانید از مدارک شرکت خود یا موفقیت هایی که به دست آورده اید در این قسمت استفاده کنید.

عشق و ارتباط

گوشه سمت راست و بالای میز جایگاه عشق و ارتباط است شما با قراردادن یک عکس 2 نفره یا یک گل تازه یا هر چیزی که نماد سرزندگی و روح است را در این قسمت قرار دهید.

سلامتی

قسمت وسط مانیتور خود را پاکسازی کنید و ما بین ساعات کاری خود حتما زمانی را به استراحت اختصاص دهید تا انرژی از دست رفته را باز یابید.

خانواده

بهترین جا برای عکس خانوادگی سمت چپ در قسمت وسط میز است. قاب چوبی باعث افزایش انرژی این فضای خاص می شود.

خلاقیت و ابتکار

افزودن چیزهای الهام بخش به سمت راست میز در قسمت وسط، باعث افزایش خلاقیت و ابتکار شوید. در این قسمت یک کتاب از نویسنده ی مورد علاقه ی خود یا یک مجله بگذارید

دانش و کاردانی

گوشه چپ و جلوی میز جای بسیار مناسبی برای قراردادن یک کتاب خاص علمی یا عکس یک شخصیت معروف است.

شغل

فضای حرفه ای در جلو و مرکز می باشد که مشخصا برای یک میز مناسب است. سِرانو پیشنهاد می کند که در این قسمت نوشته ای که حاکی از تایید باشد یا متن هایی که باعث ایجاد انگیزه می شوند را بگذارید یا بچسبانید.

افراد مفید و مسافرت

اگر شما خواهان کمک از طرف دوستانتان هستید، بر روی این قسمت متمرکز شوید یعنی قسمت راست جلوی میز. این جا برای گذاشتن یک تلفن و یا دفتر تلفن مناسب است (البته اگر هنوز کسی از آنها استفاده بکند). این منطقه نمایانگر مسافرت نیز می باشد، بنابراین یک راهنما برای مسافرت یا یک عکس از تعطیلات رؤیایی مناسب ترین چیز برای این قسمت است.

فنک شویی یک روش کاملا تاثیر گذار است تا شما را به سوی آرامش و تعادل هدایت کند. مبلمان اداری فضا گویا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت شما را در رسیدن به آرامش هرچه بیشتر در محیط کار یاری می نماید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi