نحوه قیمت گذاری پارتیشن‌های اداری

29 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

پارتیشن‌ها به‌منظور جداسازی موقت فضای کار مورداستفاده قرار می‌گیرند. تنوع در رنگ، طرح، متریال، ارتفاع و... از عوامل تأثیرگذار بر قیمت پارتیشن‌های اداری به‌حساب می‌آید. پارتیشن‌ها در دو نوع تک جداره و دوجداره در بازار فروش عرضه می‌گردد. البته پارتیشن‌های دوجداره در مقایسه با پارتیشن‌های تک جداره از مقاومت و استقرار مطلوب‌تری برخوردار هستند. این روزها استقبال مسئولان شرکت‌ها و ارگان‌ها از پارتیشن‌ها بسیار زیاد شده است؛ زیرا با استفاده از پارتیشن‌های اداری می‌توان ضمن زیبایی بخشی هرچه بیشتر به محیط کار، محیطی مجزا را در شرکت به وجود آورد.

پارتیشن اداری

مزایای استفاده از پارتیشن‌ها در فضای اداری

  • زیبایی بخشیدن به فضای کار
  • تأمین امنیت و فضایی اختصاصی برای کارکنان
  • حمل‌ونقل آسان پارتیشن‌ها
  • امکان تغییر سایز پارتیشن‌ها
  • امکان انتخاب پارتیشن‌ها در طرح و رنگ‌های متنوع
  • نحوه قیمت‌گذاری پارتیشن اداری

در این مقاله سعی نموده‌ایم اطلاعات مفیدی در رابطه با نحوه قیمت‌گذاری پارتیشن‌های اداری خدمت دوست داران همیشگی ارائه دهیم، لذا به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید موارد زیادی بر قیمت محصولات تأثیرگذار خواهند بود، در ادامه بر خی از موارد مؤثر بر قیمت‌گذاری پارتیشن‌های اداری آورده شده است:

  • زمانی که برای تهیه و تولید پارتیشن‌های اداری صرف می‌شود، از موارد مهم در تعیین قیمت این محصولات به شمار می‌رود. قطعاً کلیه شرکت‌ها و ارگان‌هایی که تصمیم بر پارتیشن‌بندی محل کار خود گرفته‌اند، تمایل دارند تا در کوتاه‌ترین زمان محل کار خود را تجهیز نمایند. به تعویق افتادن زمان پارتیشن‌بندی، تبعات مالی زیادی برای مجموعه به همراه خواهد داشت و بازده مالی را به میزان چشمگیری پایین خواهد آورد. برای جلوگیری از این اتفاق، باید از تیمی مجرب، کارآزموده و متبحر استفاده نمود که با ارائه زمان‌بندی، کار را بر سر موعد مقرر تحویل کارفرما دهند. استفاده از ابزار و ماشین‌آلات پیشرفته در حین انجام کار از دیگر عوامل تأثیرگذار بر کیفیت و سرعت تولید محصول به شمار می‌رود. به‌طورکلی می‌توان گفت: سرعت تحویل سفارش در کنار کیفیت مطلوب و استفاده از تیمی مجرب در تعیین قیمت پارتیشن‌های اداری تأثیرگذار خواهد بود.
  • کیفیت مواد به‌کاربرده شده در تهیه پارتیشن‌ها را می‌توان از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت محصول دانست. به‌طورکلی، مواد اولیه و خام مصرفی که در مرحله ساخت پارتیشن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، نقش مستقیمی در قیمت آن‌ها خواهد داشت.
  • طراحان و تولیدکنندگان موفق و متعهد به کار، با پیروی از اصول مشتری مداری، سعی بر اجرای کامل و درست در تهیه پارتیشن‌ها دارند. به‌عنوان‌مثال کسر بخش‌هایی از کار، هم چون کسر پرده از پارتیشن‌های اداری دوجداره و یا کسر پاخور موجب پایین آمدن قیمت پارتیشن‌ها خواهد شد؛ اما چنین کاری حرفه‌ای و اصولی به‌حساب نمی‌آید. شرکت‌های متعهد و معتبر برای جلوگیری از خدشه‌دار شدن اعتبار خویش، دست به این‌گونه اقدامات نخواهند زد و یک محصول کامل را خدمت مشتری ارائه خواهند داد.

پارتیشن اداری

  • متریال مصرفی در تهیه و تولید پارتیشن‌های اداری تک جداره و دوجداره، بر قیمت آن‌ها تأثیر خواهد گذاشت. به‌طور مثال، پارتیشن‌های اداری‌ام دی افی از قیمت بالاتری به نسبت سایر پارتیشن‌ها برخوردار هستند که در این میان، پارتیشن‌های تهیه‌شده از ام دی اف خارجی در مقایسه با پارتیشن‌های تولیدشده از ام دی اف داخلی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. پارتیشن‌های شیشه‌ای نیز گزینه مناسبی برای استفاده در شرکت ها و ادارات می باشند. MDF با روکش ملامینه یا فرمیکا، شیشه، آلومینیوم و پی‌وی‌سی از متریال مصرفی در تولید پارتیشن‌ها به‌حساب می‌آیند.

پارتیشن اداری

شرکت فضا گویا تلاش کرده است تا با تعیین سیاست‌گذاری‌های صحیح، محصولات اداری زیبا و ارگونومیکی را به مشتری ارائه دهد. هدف اصلی شرکت فضا گویا جلب رضایت شما مشتریان گرامی است. پیروی از اصول مشتری مداری مهم‌ترین اصل در مجموعه فضا گویا می‌باشد. محصولات تولیدی این شرکت، خود گواه این ادعاست.

 مشتریان گرامی می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر درزمینه خرید محصولات و نحوه سفارش با شماره تلفن: 89387-021، 88729717-021 و 88713040-021 تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi