پارتیشن اداری دوجداره و پارتیشن اداری تک جداره

29 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

پارتیشن اداری

امروزه پارتیشن‌ها به‌عنوان یکی از ابزار پرکاربرد برای تفکیک فضا در منازل و شرکت‌ها شناخته می‌شوند. پارتیشن‌ها بهترین وسیله برای بهینه‌سازی فضا و استتار نمودن مشکلات معماری و قناسی های دیوار به‌حساب می‌آیند. از دیگر علل استفاده از پارتیشن‌ها که موجب رونق آن در سال‌های اخیر شده است، تعریف حریمی خصوصی برای کارکنان یک ارگان است. آمارها نشان داده است که در نظر گرفتن حریمی خصوصی برای کارکنان بر میزان بازدهی ایشان خواهد افزود. از همین رو، می‌توان با استفاده از پارتیشن، میزان بهره‌وری سازمان را به میزان چشمگیری ارتقا بخشید. پارتیشن‌ها دارای انواع مختلفی هستند و بسته به سلیقه و نیاز مشتری و بازار در رنگ‌ها و اشکال متنوعی تولید گشته‌اند. پارتیشن‌های تک جداره و دوجداره از شاخص‌ترین این پارتیشن‌ها به‌حساب می‌آیند که با توجه به نیاز، نوع کار و محوطه آن، از سوی مشتری انتخاب می‌گردند. در این مقاله سعی نموده‌ایم با ارائه توضیح مختصری در مورد پارتیشن‌های اداری تک جداره و دوجداره، مطلوب‌ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

آشنایی با پارتیشن‌های تک جداره

پارتیشن‌های تک جداره در مقایسه با پارتیشن‌های دوجداره از ظاهری ساده‌تر و تنوع کمتری برخوردار هستند. در تهیه این دسته از پارتیشن‌ها یراق‌آلاتی هم چون پرده‌کرکره استفاده‌نشده است. این یراق‌آلات به‌عنوان اجزای کلیدی و مهم پارتیشن‌های دوجداره شناخته می‌شوند. این پارتیشن‌ها عموماً از جنس آلومینیوم، شیشه و چوب mdf هستند که با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انتخاب می‌شود. پارتیشن‌های تک جداره دارای ابعاد پیش فرضی است که بر مبنای آن، دارای عرض 10 سانتی‌متری و ارتفاع 210 سانتی‌متری می‌باشند. لازم به ذکر است که این ابعاد، بسته به نیاز مشتری قابل‌تغییر خواهد بود. یکی از مهم‌ترین مزایای پارتیشن‌های تک جداره که موجب محبوبیتان در میان عموم شده است، اتصالات خارجی آن است. اتصالات خارجی، انتقال و جابجایی این دسته از پارتیشن‌ها را تسهیل بخشیده است.

آشنایی با پارتیشن‌های دوجداره

پارتیشن‌های اداری دوجداره به نسبت پارتیشن‌های تک جداره از قابلیت‌های بالاتری برخوردار هستند. در این دسته از پارتیشن‌ها، ایستایی و استحکام به میزان چشمگیری افزایش‌یافته است. عایق صوتی، آکوستیک و زیبایی بالا از دیگر ویژگی‌های پارتیشن‌های دوجداره به‌حساب می‌آید. این پارتیشن‌ها برخلاف پارتیشن‌های تک جداره هیچ‌گونه اتصالات خارجی ندارند و کلیه اتصالات به‌صورت داخلی می‌باشد. این مورد را می‌توان از اصلی‌ترین وجه تمایزات پارتیشن‌های دوجداره در مقایسه با تک جداره، دانست. پارتیشن‌های دوجداره را می‌توان تلفیقی از مهارت و سلیقه دانست که پاسخ مطلوبی به سلیقه، حساسیت و لیاقت هم‌وطنان ایرانی داده است.

برخی از ویژگی‌های پارتیشن‌های دوجداره : 

  • نصب آسان
  • خود ایستایی منحصربه‌فرد
  • عایق صوتی
  • مقاوم
  • امکان افزودن سند بلاست شیشه، پرده‌کرکره و شیشه سکوریت
  • زیبایی

به‌طورکلی، پارتیشن‌های اداری دوجداره در مقایسه با پارتیشن‌های اداری تک جداره از محاسن بیشتری برخوردار هستند. این دسته از پارتیشن‌ها ضمن تفکیک فضا، زیبایی چشم‌نوازی را در محیط به ارمغان خواهند آورد. لذا توصیه ما به مدیرانی که به دنبال راهکاری مطلوب برای تأمین حریمی خصوصی برای کارکنان هستند، استفاده از پارتیشن‌های اداری دوجداره است. استفاده از پارتیشن‌های دوجداره و پرده‌کرکره، فضایی کاملاً اختصاصی را فراهم خواهد کرد که رضایت کارکنان را در پی خواهد داشت؛ اما درصورتی‌که برای استتار بعضی از نواحی محیط کار یا زندگی خود به دنبال راهکاری هستید و یا قصد جابجایی پارتیشن رادارید، می‌توانید از پارتیشن‌های تک جداره کمک بگیرید.

پارتیشن اداری

شرکت فضا گویا یکی از بهترین تولیدکنندگان مبلمان اداری به‌حساب می‌آید که مشتری مداری مهم‌ترین هدف این مجموعه است. مشتریان گرامی می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر درزمینه خرید محصولات و نحوه سفارش با شماره تلفن: 89387-021، 88729717-021 و 88713040-021 تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi