چگونه فضای کوچک را با مبلمان اداری بزرگتر جلوه دهیم

11 شهریور ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

همواره شرکت ها در صدد توسعه فعالیت های کاری خود هستند و ادارات به دنبال افزایش عملکرد، سود دهی و اهداف خود می باشند. اما مشکل کمبود فضا برای آنها دردسر ساز است و اغلب مجبور هستند هر چند وقت یکبار محل دفتر خود را عوض کنند. در این مقاله می خواهیم روش های حل این مشکل را بررسی کنیم.

این که فضای دفتر یا اداره محدود است دلیل بر این نمی شود که خلاقیت شرکت فضاگویا به عنوان طراح نیز محدود شود. حتی اگر دفتر کوچکی دارید می توانید با استفاده از مبلمان و سایر ترفند ها کاری کنید که فضا بزرگتر جلوه کند. می توانید در همان فضای محدود المان هایی اضافه کنید تا کارکنان احساس راحتی بیشتری داشته باشند. البته هنگام خرید مبلمان اداری حتما باید به فضایی که در اختیار دارید فکر کنید و متناسب با آن خرید نمایید. مبلمان خریداری شده باید متناسب با ماهیت شغل شما و فعالیتی باشند که در اداره صورت می گیرد.

چگونه فضای کوچک ادارات را با مبلمان اداری مناسب بزرگتر جلوه دهیم

استفاده از مبلمان راحت و کاربردی

بسیاری از کارکنان شما تمام ساعت کاری خود را بر روی صندلی و میز می گذرانند، بنابراین باید بین خرید مبلمان مناسب که راندمان کارکنان را حفظ کند و باعث خستگی مفرط آنها نشود و راحت بودن مبلمان تعادل ایجاد شود. در صورتی که فضای کمی برای مبلمان در اختیار دارید از میز های ایستاده استفاده کنید زیرا علاوه بر اشغال فضای کمتر برای سلامتی نیز بسیار مناسب تر می باشند. سرمایه گذاری که امروز برای مبلمان شرکت خود انجام می دهید در آینده از طریق عملکرد بهتر کارکنان به شما بر می گردد.

استفاده از میز های چند کاره

اغلب کارکنان پس از مدتی کار کردن نیاز به استراحت پیدا می کنند از این رو فضای مخصوص کارکنان در ادارات ایجاد شده تا آنها بتوانند برای رفع خستگی خود آنجا استراحت کنند و یا یک فنجان قهوه بنوشند. در اداراتی که فضای کمی دارند به منظور حل این مشکل از میز های چند کاره استفاده می شود یعنی زمان کار از آنها برای انجام امور استفاده می شود و زمان استراحت با جابجایی های ساده در تنظیمات میز، میز قابلیت استفاده به عنوان میز استراحت را خواهد داشت.

سادگی کلید اصلی

در فضاهای کوچک مناسب ترین طراحی استفاده از سادگی است. هرچه طراحی ساده تر باشد، محیط دلباز تر به نظر می رسد. استفاده از کمد های داخل دیوار و کشوهای حجیم به بزرگ تر نشان دادن فضا کمک می کنند. سعی کنید تا حد امکان از چینش مبلمان در وسط دفتر بپرهیزید. سعی کنید در گوشه های اتاق مبلمان را قرار دهید. اگر فضا برای قرار دادن دو صندلی پشت هم در دو میز مختلف نیست  می توان از صندلی های گردان استفاده کرد. علاوه بر این ها امروزه به دلیل استفاده از اینترنت بی سیم دیگر نیازی به قرار دادن میز کامپیوتر های بزرگ و حضور سیم های زیاد در فضا اتاق نیست. زمانی که سیم در اطراف اتاق پخش نباشد طراحی ساده تر می شود و می توان از فضا استفاده بیشتری کرد.

چگونه فضای کوچک ادارات را با مبلمان اداری مناسب بزرگتر جلوه دهیم

تنها به دلیل اینکه فضای کمی در اختیار دارید به این معنی نیست که نتوانید راحتی و راندمان بیشتر برای کارکنان خود فراهم کنید. مدیریت مناسب فضا در فضای کوچک تنها نیاز به خلاقیت بیشتر دارد، نکات ذکر شده بالا به شما در دستیابی به این مهم کمک می کنند. شرکت فضاگویا با بهره برداری به بهترین نحو ممکن از فضای داخلی شما ، مناسب ترین طرح و مبلمان را برای شما تولید خواهد نمود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi