میز اداری مدرن

30 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

همان طور که می دانید بخش زیادی از ساعات افراد در محل کارشان صرف می شود و فضای محل کار می تواند نقش به سزایی در ایده گرفتن و دید گسترده آنها داشته باشد پس مهم است که فضای محل کار امکان تفکر خلاقانه را برای کارمندان فراهم کند. لوازم اداری مدرن و انتخاب آنها هنری است که روی راندمان کاری تاثیر مستقیم می گذارد. تحقیقات حاکی از آن است که حدود 70 درصد کارمندان در سراسر دنیا از کارشان ناراضی هستند که بخشی از این نارضایتی مربوط است به پذیرفتن کارهایی که مایل به انجام آن نیستند و بخشی دیگر مربوط است به محیط کار. برای جذاب تر شدن شرایط کاری می توان به روشهای متعددی متوسل شد که یکی از آنها انتخاب میز اداری مدرن، زیبا و کاربردی است. در فضاهای اداری امروزی، میزهای کار در حصار دیوارها قرار ندارند بلکه فضایی برای فعالیت خلاق،گفتگوی آزاد و همکاری محسوب می شوند. مهم نیست در محل کارتان چه سمتی دارید مهم این است که میزتان با نوع کارتان مطابقت داشته باشد.

فضا گویابه عنوان یکی از مدعیان در تولید میزهای اداری مدرن با ارائه نمونه کارهای خود در این زمینه، انتخاب را آسان نموده است. علاوه بر اینکه امکان اعزام کارشناسان و طراحان را به محل ایجاد نموده است که با توجه به بودجه و فضای کار بهترین میز اداری و مناسب ترین قیمت میز اداری متناسب با كاربری و اصول ارگونومیرا طراحی نمایند.

میز اداری مدرن

میز مدرن یکی از لوازمی ست که ظاهری متفاوت و مدرن به فضای کار می دهد که یک صندلی مدرن و راحت هم آنرا همراهی می کند. بدون وجود یک میز مناسب و البته صندلی راحت و مطابق با آن، بازده کاری کارمندان قطعا پایین خواهد بود. در انتخاب این دو آیتم باید به نیازهای کاری و ارگونومی بدن توجه داشت و اینکه چگونه می توان به بهترین شکل آنها را مرتفع نمود. در این بین فضای کاری مورد نیاز هر کارمند هم باید در نظر گرفته شود. میز و صندلی مدرن دو جزء مهم از محل کار هستند که تاثیر به سزایی در جذابیت ظاهری آن ایفا می کنند.

وقتی به مبحث تکنولوژی در ادارات می رسیم، کامپیوتر، اسکنر، پرینتر و غیره، باز هم میز مدرن نقش پررنگی به خود می گیرند. اگر از نظر بودجه محدودیت دارید، انواع میز و صندلی هایی را انتخاب کنید که در عین مدرن بودن کاربردی هم باشند. هر چند سایر اجزای یک اداره مدرن مثل ویترین ها و روشنایی می توانند در مدرن به نظر رسیدن آن موثر باشند اما این میز است که در نگاه اول چشمگیر می شود.

انتخاب میزی که هم زیبا باشد و هم کاربردی، موضوعی ست که به دقت و توجه نیاز دارد. مسلما امروزه در بازار میزهای اداری مدرن متعددی موجود هستند اما قبل از هر چیزی به نوع کار مرتبط با میز بیندیشید. آیا محل کار مدرن شما نیازمند یک میز بزرگ است یا میزی در اندازه متوسط هم رفع نیاز می کند؟ آیا به کمد و قفسه هایی جداگانه نیاز دارید یا انتخاب میزی با کشوهای متعدد کافی خواهد بود؟ آیا سایر لوازم اداری که بر روی میزتان قرار میگیرند تاثیری در انتخاب نوع میز دارند؟ زمانی که به این پرسشها پاسخ دهید دایره انتخاب شما مشخص تر شده و بهتر می توانید میز و صندلی مناسب را انتخاب کنید.

میز اداری مدرن

یکی از انواع میزهای مدرن که چندی ست در شرکتهای پیشرفته رواج یافته، استفاده از میزهای متناسب با وضعیت ایستاده است، میزهایی که کارمندان به صورت ایستاده به وظایف کاری شان رسیدگی می کنند و صندلی وجود ندارد. تحقیقات نشان داده که نشستن طولانی مدت برای بدن انسان خطرناک است درست به اندازه سیگار کشیدن و می تواند عوارضی مانند بروز زود هنگام بیماریهای قلبی، دیابت و چاقی را در پی داشته باشد. بررسیهای پزشکی حاکی از آن است که حتی افرادی که از وضعیت سلامتی مطلوبی برخوردار هستند باز هم از خطر نشستن طولانی مدت در امان نیستند. ایستاده کار کردن موجب افزایش تمرکز و آگاهی فرد می گردد، عضلات پا منقبض و سنگین نمی شوند و ستون فقرات کمتر تحت فشار است و کار کردن در وضعیت ایستاده کالری بیشتری نسبت به وضعیت نشسته می سوزاند.

بنابراین در انتخاب کاربردی ترین میز اداری و میز مدیریتی که مدرن هم باشد نیاز به مشاوره علمی و تخصصی وجود دارد که کارشناسان فضاگویا این امکان را برای همگان ایجاد کرده اند.

با ما در تماس باشید: 89387

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi