برای انتخاب میز مدیریتی مدرن به چه نکاتی توجه کنیم؟

30 آبان ، 1396
مبلمان اداری فضا گویا

میز کار مناسب برای دفترتان می تواند کار را برایتان بسیار لذت بخش تر سازد در حالی که میز نامناسب ممکن است باعث خستگی بیش از حد شما شود. هنگامی که می خواهید میز کار خود را عوض کنید، نکات مهم زیر را در نظر بگیرید.

آیا میزی که قصد خرید آن را دارید مناسب سبک کاری شما است یا خیر و آیا نیاز های روزمره شما را بر طرف می کند؟ آیا اندازه آن با عوامل و محدودیت های موجود در دفتر شما هماهنگی دارد؟ آیا سطح میز استحکام کافی برای کار روزانه شما را دارا می باشد؟ نکات بیان شده تنها بخشی از آنچه است که هنگام انتخاب میز باید بدان توجه کنید. در ادامه برخی پارامتر های اصلی بیان می شوند.

برای انتخاب میز مدیریتی مدرن به چه نکاتی توجه کنیم؟

مشخص کنید بر روی میز چه کارهایی انجام می دهید.

  • اگر بیشتر کارتان با کامپیوتر است

میزی انتخاب کنید که مخصوص کار با کامپیوتر طراحی شده باشد. اگر از PCاستفاده می کنید، مطمئن شوید میز فضای کافی برای قرار دادن محفظه کیس کامپیوتر را دارا باشد، دقت کنید مکان های برای عبور اتصالات الکترونیکی و سیم ها تعبیه شده باشد.

  • اگر بیشتر با کاغذ سروکار دارید

در این صورت بهتر است میزی انتخاب کنید که تا حد امکان سطحی جادار داشته باشد تا بتوانید کتاب ها، فایل ها و کاغذ های مهم خود را بر روی آن قرار دهید. علاوه بر این ممکن است میزی نیاز داشته باشید که برای قرار دادن ابزار شما حداقل 1-2 کشو داشته باشد.

  • اگر کارتان ترکیبی از کار با کامپیوتر و کاغذ است

این میز معمولا برای مدیران کاربرد بیشتری دارد، اگر به دنبال میز مدیریتی مدرنهستید برای خود میز Lشکل در نظر بگیرید تا فضای کافی برای هر دو فعالیت را داشته باشید.

دیگر معیار انتخاب میز عادت های رفتاری شما حین کار می باشد. مثلا آراسته یا نامرتب بودن حین کار. افراد آراسته معمولا نیاز به فضای کمتری دارند در حالی که خلاف این موضوع برای افراد نامنظم صادق است. همچنین اندازه و تعداد ابزاری که برای کار بدان ها نیاز دارید و باید در دسترس شما باشند نیز باید در نظر گرفته شود.

میز کار نباید به پاهای شما فشار بیاورد، ارتفاع استاندارد میز حدوداً 30 اینچ (حدوداً 76 سانتی متر) از کف است که برای اکثر افراد مناسب است. برای افرادی که از کامپیوتر استفاده می کنند، ارتفاع میز بسیار اهمیت دارد.

برای انتخاب میز مدیریتی مدرن به چه نکاتی توجه کنیم؟

به طور معمول برای میزهای مدیریتی مدرن از متریال ام دی اف استفاده می شود. از مزایای MDFعلاوه بر زیبایی و تنوعی که دارد، می توان به مقرون به صرفه و با دوام بودن آن اشاره کرد و همچنین ام دی اف استحکام بیشتری به نسبت سایر متریال ها دارد. برای اینکه میز کار شما عمر بیشتری داشته باشد به دنبال میزی باشید که سطح آن با روکش فرمیکا یا ملامینه پوشیده شده باشد. میز هایی که توسط چسب ساخته شده اند دوام چندانی ندارند. بنابراین حین خرید میز به اتصالات آن توجه کنید. گوشه ها و لبه های میز را امتحان کنید که به راحتی خورده نشود. میزی انتخاب کنید که گارانتی داشته باشد زیرا گارانتی نشانه کیفیت، دوام و خدمات پس از فروش شرکت سازنده است. معمولا گارانتی ها از بازه یک ساله تا مادام­العمر وجود دارند.

شرکت فضاگویابا سالها تجربه و نوآوری در صنعت ام دی اف، طراحی های زیبا و خاص همراه با یراق آلات برتر برای انواع میز های مدیرتی را ارائه میدهد.

در صورتی که به دنبال میز مدیریتیمدرن و خاص هستید از نمونه کارهای این شرکت دیدن فرمایید و با کارشناسان فضاگویا رایگان مشاوره نمایید: 89387

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi