آخرین پست ها
برچسب ها
میز اداری میز مدیریتی میزکارمندی میز منشی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری فایل اداری دیوارکوب مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای پارتنیشن اداری انواع مبلمان اداری شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک مبلمان ادرای خرید میز اداری قیمت میزاداری قیمت پارتیشن اداری خریدمبلمان اداری قیمت مبلمان ادرای مبلمان ادرای کلسایک انواع پارتیشن اداری قیمت پارتیش ادرای انواع مبلمان ادرای میزمدیریت پارتیش اداری انتخاب مبلمان اداری طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیش MDF پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس
تبلیغات متنی

نفوذ اینترنت در صنعت مبلمان

1398/06/06 | تعداد نظرات :0
نفوذ اینترنت در صنعت مبلمان

اینترنت وسایل مختلف چه تاثیری روی مبلمان دارند

روز به روز دنیا بیشتر و بیشتر رو به مدرن شدن می رود. توسعه هر چه بیشتر دنیای اینترنت و تکنولوژی های پیشرفته ای که هر روز بیشتر از دیروز توسط اینترنت وارد دنیا می شود و تمام زندگیمان را تحت شعاع خود گرفته است.
اینترنت اشیاء از جدید ترین شگفتی های دنیای اینترنت است که هر روز بیشتر از دیروز پیشرفت می کند.اینترنت اشیاء یا IOT مجموعه از اتصال وسایل و دستگاه های مختلف با استفاده از اینترنت می باشد و به کمک زیر ساخت های اینترنت میتوان آن را به صورت اینترنتی مدیریت و کنترل کرد.
اینترنت اشیاء را انقلاب صنعتی بعدی نامیده اند و تمام دنیای ما را تحت تاثیر ویژه ای قرار خواهد داد.از مهم ترین پیشرفت های اینترنت اشایء میتوان به خودروهای هوشمند،یخچال های هوشمند،خانه های هوشمند و... اشاره کرد.
باتوجه به پیشرفت های انجام شده در چند سال اخیر شرکت ها در نظر دارند اینترنت اشیاء را در سطوح بسیاری بالایی وارد شرکت و سازمان های خود کنند و به طور مستقیم از این علم و تکنولوژی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و مطمئنا تاثیر بسیار بالایی بر کیفیت سازمان ها می گذارد.

تاثیر اینترنت روی مبلمان

تاثیر اینترنت اشیاء در صنعت مبلمان و طراحی داخلی

این طرح هنوز در مرحله رشد می باشد و در بعضی از صنایع جای خود را باز کرده است و به یک نیروی پیران تبدیل شده است. تاثیر اینترنت اشیاء در صنعت مبلمان تاثیر مستقیم در تولید و طراحی آن است. ماشین ها و تجهیزات کنترل کامپوتری وقتی برای اولین بار به صنعت تولید مبلمان وارد شد تاثیرات ویژه ای بر این صنعت داشت حال با ورود اینترنت اشیاء و استفاده از ابزارها و کامپوترها و کنترل آن توسط انسان آسان تر شده و خلاقیت بیشتر را در اختیار این صنعت قرار خواهد داد. این ابزارها در تعامل دو طرفه نقش بسزایی دارند و کار را برای طراحان و تولید کنندگان آسان تر خواهد کرد.

استفاده اینترنت در مبلمان

حسگر ها و تاثیر آن در صنعت تولید مبلمان

تکنولوژی اینترنت اشیاء در تولید مبلمان تاثیر ویژه در تولید محصولات داشته است و حتی می توان این پیشرفت را در مبلمان اداری نیز مشاهده نمود. با اضافه شدن حسگر ها و کنتروگر ها طراحان با اضافه کردن کنترل ضربان قلب،فشار خون و... سیستم های حراررتی، میتوانند در ساخت و تولید مدرن ترین مبلمان سازگار شوند و با استفاده از سیستم ها و حسگر های هوشمند که در وسیله ها تعبیه میشود و از طریق اینترنت کنترل میشود امکانات ویژه ای را به وسایل بدهند. این روز ها حتی وسایل ساده ای چون میز و صندلی ها غذاخوری با استفاده از حسگرها میتوانند با ارتباط به ادپتور ها و سیستم هوشمند خانه متصل شوند.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه