میز و صندلی اداری چگونه در زیبایی محیط کار تاثیر دارد

1398/04/09 | تعداد نظرات :0

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که مهم ترین مبلمان آنها میز و صندلی اداری هستند. میز و صندلی اداری دارای مدل های زیبا و متنوعی هستند که متناسب با کاربرد و ابعاد و اندازه ی محل کار انتخاب می شوند. از آنجا که میز و صندلی اداری بخش زیادی از فضای محل کار را دربرمی گیرند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند از این رو انتخاب میز و صندلی اداری مناسب اهمیت زیادی دارد.

میز اداری مدیریتی

صندلی اداری

یکی از مهمترین مبلمان مورد نیاز تمامی شرکت ها و دفاتر، صندلی اداری می باشد. کارمندان شرکت ها معمولا بیشتر ساعات روز را روی صندلی های اداری سپری می کنند به همین علت انتخاب صندلی اداری مناسب و استاندارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر صندلی اداری به خوبی انتخاب نشود در طول روز کاری کارمندان به سرعت خسته می شوند و به مرور زمان مشکلاتی برای ستون فقرات و گردن آنها به وجود می آید در نتیجه نمی توانند بازدهی خوبی داشته باشند.

میز مدیریتی لوکس

میز مدیریت

اولین و مهمترین قسمت یک شرکت یا اداره، اتاق مدیریت است که تجهیزات و مبلمان مخصوص به خود را دارد. از جمله وسایل مهم و کاربردی در این اتاق میز مدیریت است که ویژگی های متفاوتی دارد زیرا مدیران اکثر ساعت های کاری خود را پشت میز می گذرانند به همین علت انتخاب میز مدیریت مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سایز، رنگ و راحتی میز باید با فضای اتاق متناسب باشد.

در گذشته در اتاق مدیریت از وسایل کمتری استفاده می شد و در نتیجه میز های مدیریت کوچک تر ساخته می شدند و همچنین متریال های مورد استفاده برای ساخت میز فقط از چوب و فلز بودند اما امروزه علاوه بر افزایش وسایل در اتاق مدیریت و نیاز به داشتن میز های بزرگتر، شاهد متریال های متنوعی در ساخت میز هستیم. به طور کلی مبلمان اداری مناسب علاوه بر راحتی و زیبایی باعث افزایش کارایی مدیران و کارمندان و همچنین ایجاد حس خوب در مراجعه کنندگان و افزایش درآمد دارد.

علاوه بر زیبایی یکی دیگر از نکاتی که اهمیت زیادی دارد احساس راحتی و عدم خستگی مدیران در زمان طولانی می باشد. کیفیت و زیبایی از مهمترین خصوصیات میز مدیریت لوکس است. میز های مدیریت متناسب با نوع کاربرد، اندازه و ... ویژگی هایی دارند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می شویم.

میز اداری مدرن

خصوصیات میز و صندلی اداری مناسب

  1. یکی از مهمترین خصوصیات صندلی اداری داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع است تا هر کارمند متناسب با ارتفاع میز و قد خود آنرا طوری تنظیم کند که در راحت ترین و بهترین حالت ممکن قرار بگیرد. این نوع صندلی به کارمند اجازه می دهد تا ساعت های زیادی را پشت میز بگذراند و به هیچ عنوان احساس خستگی نکند. امروزه صندلی های اداری مجهز به یک جک هوایی هستند که امکان تنظیم آسان ارتفاع صندلی را فراهم می کند.
  2. میزهای مدیریت در مقایسه با میزهای کارمندی اندازه بزرگتری دارند به صورتی که با قرار دادن سیستم کامپیوتر، تقویم، لوگوی شرکت و دیگر وسایل مورد نظر در یک قسمت از میز باز هم فضای کافی برای وسایل دیگر و پذیرایی وجود داشته باشد. هر چقدر میز مدیریت بزرگتر باشد ظاهری شکیل تر دارد و مدیر راحت تر می تواند کارهای شرکت را انجام دهد. میز مدیریت باید دارای ابعاد استاندارد باشد تا هیچ گونه آسیبی به سلامت جسمی فرد وارد نشود.
  3. رنگ میز و صندلی اداری معمولاً از بین رنگ های تیره انتخاب می شود زیرا رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند و توجه ناظرین را به خود جلب می کند. هرچند این نظر قطعی نیست و بهترین انتخاب برای میز و صندلی رنگی است که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت و دیگر وسایل به خوبی هماهنگی داشته باشد.
  4. کفی صندلی های اداری باید راحت و نرم باشند اما نه به اندازه ای که فرد مثل مبل های راحتی در صندلی فرو برود و نتواند به راحتی جا به جا شود در این صورت فرد در مدت زمان زیادی در یک وضعیت ثابت قرار می گیرد و خون رسانی به بدنش به مشکل بر می خورد. صندلی های اداری قابل تنظیم که دارای 5 پایه هستند مناسب ترین و پر کاربرد ترین صندلی می باشند و استحکام بسیار خوبی دارند. صندلی های اداری مناسب قابلیت چرخش به اطراف را داشته باشد تا شخص احساس خستگی نکند.
  5. میز های مدیریت در گذشته بسیار ساده ساخته می شدند اما امروزه به علت اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی میز های مدیریت را با طرح های متنوع و زیبا طراحی و تولید می کنند . فرم و طرحی که برای میز مدیریت انتخاب می‌شود اکثر مواقع با میزهای کارمندی متفاوت است به این صورت که میز مدیریت از سادگی دور است و برای آن شکل های زیبا و خاص استفاده می کنند.

    اشکال مستطیلی رایج ترین شکل میزهای مدیریتی است. اگر فضای کاری شما در گوشه  باشد  میز L شکل ممکن است گزینه مناسبی باشد و اگر فضای شما بزرگ تر است می توانید میزهای U شکل و یا بزرگتر مستطیلی را انتخاب کنید. 

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا